Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Kasia dziś "Olinka może zmęczona ..." x Od czasu jak nam wspomniała o swoich przebytych alergiach zawsze czuję jakiś niepokój, kiedy do nas nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze Dzien Wspomnien Zimowych ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bog jest przy Olince, nic sie jej nie stanie Hg , nie martw sie, odezwie sie jak odpocznie a alergii juz chyba nie ma, pisala ze jest uleczona z alegrii :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olince przydałby sie klimat morski bo w tym zad... śląskim traci zdrowie , moze ten dym jej przeszkadza . Olinko myslalas kiedys by wybrac sie nad morze ? Odrazu bys sie lepiej poczula . Napewno pociągi od ciebie centralnie jada na Gdańsk ;) albo tu gdzies nade mna :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ... święta :-) W dzień archiwów to nawet tymianek można dostać :-) W odróżnieniu :-) Kolendra niestety źle skończyła. Chciałem ją spryskać wodą dla orzeźwienia. Niestety nie ten spryskiwacz mi się chycił i spryskałem płynem do mycia szyb. Dobrze, że od tymianku to spryskiwanie nie zacząłem, bo na nim mi bardziej jednak zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ci zalezy wsiąść w piatek w pociag a wrocic w niedziele wieczorem :) Dwa dni nad morzem i bedziesz jak nowo narodzona :) Stroj kapielowy jesli nie masz to pojedz przez szczecin to ci pozycze ;) mam piec pieknych w roznych kolorach wiec napewno jakis podpasuje :) rozmiar M ;) kapelusz tez :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płynem do mycia szyb :( Hg i nic sie nie stalo ? Jak to sie stalo ze płynem do szyb hahahaha K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zauwazyles Hg bo jesli zrobiliby zamkniete sklepy w te wszystkie swieta ktore my obchodzimy to bysmy umarli z glodu ;) trzeba byloby chodzic na polowanie na pole ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne orzezwienie dla kolendry , z pewnoscia sie odwdzieczy ;) Olinka bedzie miala przynajmniej co czytac , znow sie za glowe zlapie ;) Olinko wybacz glupawke , gllupawka pomaga zyc ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Oliinkę to trzeba by było wpierw otoczyć i porwać. Wbita pazurkami w swoją okolicę i tak sama z siebie nigdzie się nie ruszy ;-) x "Jak to sie stalo ze płynem do szyb" Ano tak, że skoro jeden mi się skończył, wypłukałem go dokładnie i uzdatniłem na spryskiwacz. Ale nie opisałem. Myślałem, że nie pomylę, bo stał gdzie indziej. Jednak w ferworze różnych walk kuchennych, zamieniły mi się niechcący miejscami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jest jakies uwielbienie albo uzdrowienie ze Olinka nie moze dzis pisac. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W taki razie mam plan by ja otoczyc i porwać ;) Trasa ;) >> >>>> Gdańsk >>>> szczevin >>>> śląskie zad ... otoczenie Olinki i porwanie ;) posadzenie na plazy w sloncu i pilnowanie ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby slonko przygrzalo skorke to by alergisko przeszlo na wieki wieków ;) Woda tez leczy i wcale nasze morze nie jest syfem i gnojowka ;) nie bylam chora po tej "gnojówce " ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlatego Hg ja nigdy nie zostawiam opakowań po płynach bo znajac kasie to bym mogla podlac storczyki domestosem nawet ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Nie byłaś chora, bo wybrałaś się nad otwarte morze. U mnie w krótkim zasięgu jest Zatoka. A to już nie przymierzając odstojnik dla wszelkich brudów. Wiatrów północnych na lekarstwo, więc ta woda tylko z rzadka się wymiesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ale bysmy sie uleczyli z Olinka . Serio nie lubi jezdzic ? Ja uwielbiam , moge caly dzien ale tylko wtedy gdy ja nie siedze na fotelu kierowcy ;) najbardziej lubie jezdzic jak pada deszcz . Olinko gdy u ciebie spadnie deszcz to spodziewaj sie transportu przed twoim domkiem . Radze sie spakować na zapas ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od Zatoki jak daleko masz do morza otwartego Hg ? :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Hg haha bo niedlugo i staniemy sie bezsennymi ludzikami ;) Ja juz moge pisac do 3 i wstaje o 6,3o i nic mi nie jest . Rok na temacie i staje sie bezsennym stworzeniem. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Hg ale bysmy sie uleczyli z Olinka . Serio nie lubi jezdzic ? Mialo byc: ale bysmy sie umeczyli z Olinka ;) bo skoro nie lubi jezdzic ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze Hg spakować domek i Ostropestrusie i przeprowadzić sie bardziej na lewo ;) w strone kici ;) Bedziesz mile widziany nad moim morzem , czysciutkie i sa żelki milutkie ( meduzy) tzn ze czyste :) Dobranoc Hg , nie bede cie juz meczyc :) Odpoczywaj i milych senkow ;) Dobranoc dziewczyny :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ludziki, kurcze ciezkie te Święto Archiwów ;) Bez dobrych namiarow ani rusz , wzrok mozna stracic. Jakis indeks by sie przydal ;) Znalazlam posty Joanny ktora rozsmieszala nas do lez , na Ostropestrusie jeszcze nie udalo mi sie trafic ale mam to ;) Zaraz skopiuje :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.03.11 "Słowianin Ty chyba lubisz jak ludzie cię oplują, obsikają, zelżą, wytrą tobą tyłek Już wcześniej widziałem twoje wpisy na kafe i się zastanawiałem jakim trzeba być życiowym nieudacznikiem, żeby tak pisać, reagować? Ojciec cię gwałcił? Rodzice napili przed twoim poczęciem, stąd objawy zespołu FAZ? Są ludzie, którzy wzdrygają się na widok takich karłów umysłowych Ja jednak należę do tych, którzy współczują Bo to ty jesteś OFIARĄ LOSU" ;) ;) To znany moj ulubiony post ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nawet teraz rozwalilam makijaz z powodu tej OFIARY LOSU ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Post Joanny ktora uwielbialam za jej posty :) gość 2016.03.11 "Słowianin się bardzo mocno produkuje niech uważa na monitor bo sobie zapluje mokra klawiatura spięcie spowoduje i slowianinowi resztki zwojów we łbie poluzuje post za postem wali, w rekach mu się pali przeciw wszystkim walczy, z rozpaczy majaczy Joanna go nie lubi i tyle o nim powie ze mu za miesiąc pijany zaśnie w wiejskim rowie!!!! " K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Zamykaj już to archiwum i zmykaj na spacer :-) Jutro wszędzie u nas deszcze, u całej trójki + czwórka w pamięci ;-) To się o ściany będziemy obijać Teraz trzeba korzystać póki co. Rozejrzę się po Zatoce za tymi rybkami w sosie z całego kraju :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Deszczyk latem milo widziany ;) Dzisiejszy moj spacer to jedynie do pracy i z pracy , na dodatkowe spacery nie mialam takiej potrzeby :) A tak wogole to spacerów nienawidze, jak mam gdzies isc to w konkretnym celu. Od lat chodze szybko i nie umiem zwalniać ;) Archiwa olalam bo zbyt męczące ;) Szkoda oczu :) Milego wieczoru zeberki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×