Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Olinko Hg tam mieszka to wie ze tam syf ale na innych sie nie zna miejscowościach ;) nie wie gdzie czysto K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Kasia dziś Dobra Kicia, Twoje na wierzchu oczko.gif Tylko ma być cała i zdrowa! Hehe ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna nabrała checi i mi tu Hg psoci K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia U nas na pojezierzu kaszubskim są bardzo czyste jeziora, żadne bajora. Otoczone lasami iglastymi, w których kleszcza nie uświadczysz a grzybki jak najbardziej. Na plażę nadmorską można wyskoczyć sobie na jeden dzień złapać kolorku. W końcu niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przytoczę : "Choć niektórym wciąż może się to wydać zaskakujące, absolutnym rekordzistą pod względem liczby plaż nagrodzonych Błękitną Flagą jest (podobnie zresztą jak rok temu)… Gdańsk. ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi rejon Rusionowa to jest dla mnie fajna właśnie dziura :) Przynajmniej jeszcze z 5 lat temu była :) Miałam tam taką fajną miejscówkę, że kiedy rano otwierałam okno to na górce pasła się krówka :) Sielskie widoki :) Do tego ten domek to było ok. 800 m do morza. W tym 500m szło się przez pas przybrzeżny pięknym lasem i to tez mi dawało atrakcje w postaci różnych lesnych zapachów i polankowych. Tylko tak mam przez pierwsze 3 dni nad morzem a potem już tego nie czuję :-) Moja rodzinka też tak ma więc to chyba domena nosów ze ślaska ;) Tam wówczas właśnie po większe zakupy chodziliśmy / jeździliśmy do Jarosławca. A na co dzień zaszywaliśmy się nad morzem z dala od zapachów pieczonych kiełbasek i innych nadmorskich tego typu atrakcji :) W miejscach gdzie jest dzika plaża nawet znalazłam tam raka w wodzie i o mało tam zawalu nie dostałam jak sobie pomyślałam, że mogłam na niego nadepnąć ;) Nawet zrobiłam mu zdjęcie :) Także w tamtych rejonach uważałam, ze jest czysta woda :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Dla mnie nie jest to zaskakujące. Mam przyjaciół w ochronie środowiska i trochę wiem jak takie badania wyglądają. Wpadli Norwedzy, zrobili swoj***adania i zrobiła się głośna afera :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg moja kolezanka z moich stron ma synka ktory ma uczulenie na jezioro. Ktoregos dnia razem poszlysmy na plaze, synek pierwszy raz wchodzil do wody , mial 3 latka, po zaledwie dwoch minutach zauważyłyśmy ze nóżki ma czerwone po kolanka , nagle straszne plamy bąble i szybko na pogotowie. Innym razem probowala czy znow to wystąpi i tak samo bylo. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze do tego Rusionowa Olinko :) Takie dziury sa najlepsze :) No i moze znow spotkasz tego raka tam :) i zrobisz zdjecie i nam pokazesz :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii " ... więc to chyba domena nosów ze ślaska ;-) " Wszystkie nosy pod tym względem są takie same :-D Wystraszyć się raka ??? No wiesz ... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii Ten rak musiał przeleźć z któregoś z tych dwóch dużych jezior przy Rusinowie. Rak to nie krewetka, nie przepada za słoną wodą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo dziur zrobilo sie bardziej uczęszczanych ale sa jeszcze takie gdzie malo stóp bylo :) Lubie tez Mrzeżyno Niechorze , wszedzie bylam. Ale juz tam im blizej kolobrzegu i dalej to juz nie lubie ;) Hg terenów tez nie lubie ;) no i Międzyzdrojów nie lubie i chyba Świnoujścia tez nie. Olinko pytalam dwoch kolezanek , teraz jedna z naszych jest na urlopie od dzisiaj a wcziraj zapytalam co by poleciła w swonoujsciu , ma tam tesciowa i do niej jezdzi na wczasy i mowila ze raczej nie bedzie polecać swinujscia z pewnych względów ( kupa ludzi, drogo i syf ) ale jezdzi za darmo bo u rodziny mieszka. Druga tez z pracy jezdzi do Świnoujścia i pytalam czy by poleciła to powiedziala ze nie :) ;) . Chyba sama nazwa mowi : Ujście Świń ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez bym sie raka przestraszyła . Takie sobie urodziwe zwierzatko i groźny na wyglad K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa tez raki morskie Hg , nie mysl ze tylko jeziorowe :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg ale tam gdzie morza sa to tez bywaja jeziorka i zbiorniki rozne ze slodka woda :) K Chyba strona sie zaciela Baranki Branki ;) 1234568900

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 baranek branek ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Olinka pojedzie pod koniec wakacji to juz woda bedzie czystsza , bo banda juz pojedzie do tych wzystkich Warszaw Poznianiów ... ;) wszyscy sie ulotnią i bedzie miala spokoj K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 baranek Branek ;) K Najgorzej syfi Warszawa K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg widocznie ten rak lubił słona wode :) K 3 baranek Branek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś My, ludzie znad morza, wybieramy do kąpieli jeziora x Pewnie dlatego, że ludzie ze śląska i innych rejonów wybierają kąpiele w morzu ;) xxx Spotykamy się owszem na plaży ze znajomymi ale nikomu by do głowy nie przyszło taplać się w morskiej wodzie x Bo macie go na codzień i od dziecka ;) xxx Po Twoich doświadczeniach z alergiami odradzał bym korzystania z morskich atrakcji. x Proszę mnie nie traktować jako alergiczkę bo przecież nią już nie jestem :) I wiem komu za to mogę dziękować :) xxx Lepiej wyszukać jakieś ładne śródleśne jeziorko i tam spędzić czas x W Polsce takiego jeszcze nie znalazłam ale we Włoszech kiedy byłam na wakacjach nad jeziorem Garda to było cudownie :) Turkusowa woda :) I tak czysta, ze płynąc sobie pode mna widziałam maleńkie rybki :) Jedynie plaza była kamienista a do wody tylko można bylo ustać w butach bo takie tam są śliskie kamienie na dnie :) Przy widoczkach gór :) Albo na basenie również w turkusowej wodzie choc basenowej pływając widziało się z góry jezioro Garda na tle Alp :) Bajkowa sceneria :) Mieszkalismy w miejscowosci Le Brede. Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie :) ludzie ze śląska wybieraja morze. Jezioro to strata czasu i moich jezior na wczasy tez bym Olince nie poleciła. No wlasnie , Olinka juz nie ma alergii, chodzi tylko by czysta woda w miare byla :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg tam po prawej stronie jest napisane ;) Starogard gdański :) i kiedys o niego pytalam :) stamtad pochodzi rodzina mojego taty K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg tego pojezierza nie zwiedzałam , bylam tylko w tym miescie kilka razy. Nie podobalo mi sie K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olii Turkusowej wody u nas nie spotkasz ale przejrzystość niektórych jezior jest zachwycająca. Z kilku metrów głębokości można policzyć kamienie na dnie. Ładne są też jeziora podkoloryzowane okolicznymi lasami, zwłaszcza bukowymi. Mają bardzo ciekawy ciemny brąz. Czyli to co lubią kobiety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ujście Świń tez uwazam za koszmarne ake najszybszy mialabym dojazd tam K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Starogard Gdański poza Polmosem niewiele ma w ofercie. Piękne miejsca są wokół Kościerzyny, Chojnic, Tucholi, Sulęczyna :-) To moje tereny na krótkie wypady :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy ogladalam plaze i morze w kamerkach to najmniej ludzi bylo w Trzesaczu K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×