Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
ciekawe czy wejdzie... http://wp.tv/i,matczyny-instynkt,mid,2005346,cid,4051,klip.html?ticaid=5198a0 x Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko takie cos mi sie pokazało : "Nie masz wystarczających uprawnień do pobrania tej strony (błąd 403)" K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "Niestety ale rybików nie jestem w stanie obronić przed dzikuską." x dobre dobre :D ;) ...hmmm... ciekawe co na to króliczek z zamrażalnika :P ;) xxx "Potrafi godzinami siedzieć w łazience, żeby choć jednego upolować" x ... no to ja bym hodowała je co by futrzakowe miało choćby namiastkę natury :) :D ...nie wiem kto tu ma większe serce dla zwierząt :P x Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka "Potrafi godzinami siedzieć w łazience, żeby choć jednego upolować...." Koty bardzo sa cierpliwe, podziwiam ale moja jak juz nie ma sily jak za dlugo czeka na ofiare to placze i sie miota K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz otworzył sie link Olinko :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze ze maja chociaz cos do polowania , bo taki chrząszcz rybik mucha czy patyczak (taki jak u Olinki kiedys byl w domu) to juz cos i zawsze maja troche natury w domu. Kiedys moja znajoma kupowała specjalnie myszki ktore puszczała na dom i jej kot zawsze wszystkie upolował, raz w miesiacu dala jej taka mozliwosc większego polowania ;) bylam zla ze meczy myszy i przestala kupowac. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka "to ja bym hodowala zeby futrzaków miało choćby namiastkę natury usmiech.gifsmiech.gif ...nie wiem kto tu ma większe serce dla zwierząt jezyk.gif x Olii.n" Hahahahahahahahaha padlam , to dla mnie w tym miesiacu poprosze 30 rybikow, dwa na dzien jej starcza ;) a i tak sie namęczy naczeka az rybik zechce wyjsc z dziury ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów x gość dziś Olinko czekamy na zdjecie raka x I bardzo proszę - mam :) Tadaaam :) Zdjęcia znalazłam :) Tyle, że okazało się, że to nie z Rusinowa ale z Międzyzdrojów :) Dodam z dzikiej plaży z Międzyzdrojów ;) Taka tam malutka różnica... :D ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko 🌻 ;) pokaż raka ;) :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogladalam zdjecia Rusinowa i tam bardzo ladnie jest :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kiciu, poszło ;) x gość dziś Tak :) I spokojnie i zielono... bez jarmarcznego zejścia na plażę jak np. w Jarosławcu czy Międzyzdrojach. Moja rodzinka z dzieciakami jeździła do Wici - wioska obok a ja do Rusinowa. Nawet zdarzyło mi się przejść plażą do Darłówka Darłowa :) ok. 14-16 km :) I potem wracaliśmy na stopa ;) Była wtedy niedziela i nic już do Rusinowa wieczorem nie jechało :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noo... gdyby nie info od H-g odnośnie raków to nie wiedziałabym, że w ogóle jest ich podział :) x Dla mnie rak to rak ;) A tu okazuje się, że tutaj poszukują informacji i zdjęć gdzie takowe wędrowniczki spacerują ;) x http://www.hel.ug.edu.pl/aktu/2006/raki2006.htm x Oo... czyli muszę do nich napisać :) Czyli wychodzi na to, że to wszystko przez H-g ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za godzine jak przejdzie burza i ochłodzi sie kuchnia to bede robic ...... leczo ;) Wg przepisu Olinki :) Kupilam wszystkie składniki . Rano przed praca kupilam piekna fasolke na rynku i przechowywałam w pracy a idąc spowrotem w połowie drogi na tramwaj zauwazylam ze zabralam tylko malinki a fasolke zapomnialam , dobrze ze istnieja sklepiki na moim osiedlu ;) a fasolka w pracy poczeka na jutrzejszy powrot ;) Piekne zdjecia Olinko :) dziekuje :) A ten rak biedny jest zywy ? Czy spi ? Hg napisze ze go nadepnęłaś ;) ( zartuje ) Cos taki zmeczony ten rak albo umiera w słonej wodzie. Piekny zachód slonca a ja jeszcze nie pozegnalam sie z morzem, jeszcze i wrzucę na koniec grosik by wrocic , tata mnie tak nauczył, teraz nie spojrzalam na koniec na morze wiec musze jechac i wrzucic forse do wody ;) chocbym miala pociagiem do Ujacia Świń pojechac to pojade ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez gdyby nie Hg to bym nie wiedziala ze jest podział ;) i nawet sie nie skapnelam ze raki tylko w słodkich wodach zyja ;) I nawet nie myslalam skad on tam sie wzial ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe Olinko ten link znam, wtedy go czytalam gdy Hg mnie oświecił o rakach i jest taki sam anerykaniec jak ten twoj ze zdjec :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baranek Branek nr 1 K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branek baranek nr 2 K Dobrze ze kupilam te składniki dzisiaj na leczo bo okazalo sie ze bigos z cukini zniknal ;) Moge sie domyśleć kto byl taki głodny ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu pchanie baranków chyba nr 4 K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko a wiesz bedzie pielgrzymka na Jasna Gore :) slyszalas napewno o tym i bedzie przechodzic przy morzu, chyba Niechorze, na plakacie przy kosciele widzialam w centrum informacje :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lwica pokazała dobre serduszko Olinko :) zaopiekowała sie lampartem , dobra kicia. A niedawno w wiadomościach na necie widzialam zdjecia poparzonej mocno kotki z małymi, okazalo sie ze kilka razy wbiegła w ogien zeby male wyciagnac uratowac. Przeczytalam tylko zdanie no nie moglam tego czytac bo mi bardzo smutno bylo gdy patrzylam na jej poparzone oczy :( K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubie takie miejsca gdzie nie ja tego wielkiego wejscia na plaze , takie bardziej dzikie lubie, to Pobierowo to w tamtym roku polubilam jak bylam we wrzesniu , bylo malo ludzi i dlatego mi sie spodobalo , teraz jak bylam to juz bylo duzo i juz nie za bardzo ;) Miedzy Pobierowem a Trzesaczem jest Pustkowo i tam naprawde kiedys bylo pusto gdy bylam maluchem za komuny :) tez fajne miejsce . A Rusinowo to tak na równi pomiedzy mna a Hg , kolo Jarosławca chyba :) moze Hg pomoze mi okreslic odleglosc od Rusinowa do Trzesacza bo jakos nie bardzo moglam znalezc dobra mapę :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "A ten rak biedny jest zywy ? Czy spi ?" x Chyba jeszcze żyje ;) Wg tego co przeczytałam to ten szlachetny żyje do 25 lat więc i ten powinien jeszcze dychać ;) Zakopał się w piachu odnóżami bo go fala podmyła... Tak samo jak człowiek stoi na brzegu i stopy "same" się zakopują po kolejnej fali :) xxx "Hg napisze ze go nadepnęłaś" x Gdybym go nadepnęła to ja bym bardziej była nieżywa od niego ;) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczęta :-) Olii H-g (2)--> O x H-g --> "Materia to taki pierwiastek kwadratowy z liczby ujemnej" x " ...eee a skąd tu liczba ujemna?... hmm.... że to niby ta materia się starzeje tak? ;-) :-) " Każda teoria w tym teoria matematyki powinna być spójna, bez żadnych odstępstw czy wyjątków. Euklides napsocił na początku a do dzisiaj nie ma odważnego, który by odrzucił tę całą teorię i napisał ją od nowa :-) Dla mnie osobiście materia nie istnieje, jest miłym dla oka złudzeniem. A skoro wydaje nam się, że jesteśmy materialni tworzymy pewną determinowaną tym projekcję. x "w takim razie jednak wolę definicję masy bez liczb zespolonych i jednostek urojonych ;-) ;-P " Liczby zespolone i jednostki urojone to zwykła proteza matematyczna bez której JEGO WYSOKOŚĆ TEORIA rozsypała by się na kwarki, skwarki i inne leptony :-D x " Koncepcja Einsteina równoważności masy i energii bardziej do mnie przemawia bo przynajmniej tą masę widzę ;-) " O tę Twoją masę trzeba zadbać ;-) Już wiele kłopotów Ci sprawiła ;-) Energetycznie jesteśmy zdrowi, piękni, szczupli, młodzi i nieśmiertelni :-) Najwyższy lub całe grono najwyższych stworzyło pewien mniej lub bardziej udany eksperyment, który jak sądzę zbliża się już ku końcowi. Prawdopodobnie (mam nadzieję) nastąpi jego modyfikacja i nasz powrót na ulepszoną planetkę. Coś tam w Biblii na ten temat nawet napisano ;-) Myślę jednak, że piszący niewiele byli w stanie ogarnąć z tych informacji w posiadanie których weszli. To tak jakby dorosłego człowieka z wieku zerowego wrzucić na chwilę do nas i kazać mu po powrocie opisać to co widział. Może to będzie dla niego raj a może piekło? My sami nadal jesteśmy w tym wieku zerowym, więc nawet nie warto bawić się w dywagacje, bo do niczego nie prowadzą. Trochę cierpliwości i sami dołączymy do tych "najwyższych" a nawet będziemy jednymi z nich :-) Jedyną obawę mam co do natury ludzkiej, która też jest nieśmiertelna. Będąc "po drugiej stronie lustra" nie da się nie zauważyć, że i tam bywają jednostki patologiczne, więc odbiega to trochę od naszego wymarzonego ideału :-) x Tak mi podpowiada intuicja w każdym razie. Zwlekam jeszcze od kwietnia z oddaniem jej do serwisu, więc prawda leży pewnie gdzieś pośrodku pomiędzy Gdańskiem a Katowicami i wypada na Toruń ;-) A tam można pochrupać pierniczków ;-) x "Gdybym go nadepnęła to ja bym bardziej była nieżywa od niego ;-) " Sprawa dla Wydziału Spraw Otwartych i Niewyjaśnionych. Archiwum X zagadkę wyjaśni i wtedy albo uniewinnimy Oliinkę albo przejdzie na wikt Kasi & H-g i odsiedzi wyrok na kocyku nad morzem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H-g nie napisze, że Olii nadepnęła raczka nieboraczka, to wykaże śledztwo. H-g może już jednak śmiało napisać, że drapieżna Olii odgryzła raczkowi jednego wibrysa . Właśnie spłynęły twarde dowody z zeberek (!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia "... moze Hg pomoze mi okreslic odleglosc od Rusinowa do Trzesacza" No problem Samolotem będzie 111 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś H-g może już jednak śmiało napisać, że drapieżna Olii odgryzła raczkowi jednego wibrysa . Właśnie spłynęły twarde dowody z zeberek (!!!) x g ł u p o l ;) Choć w sumie... :) To lepiej raczkowi bez jednego wibrysa niż stópka Oli bez jednego paluszka jakby go raczek niby przypadkiem mółby tam odciąć... brrr x dobranoc :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DobrejNocki :-) Do jutra :-) x PS Kicia pooobudka! Proszę się przebrać do snu i do łózia ;-) Olii mnie tu zwyzywała a nie ma mnie kto bronić. No jak tak można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisalam w nocy post i nie chcial przejsc , uznano za spam. Pozniej go podzielę na pol i zobacze czy przejdzie. K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha teraz dokladnie przeczytalam posty i ... nie moge sie doczekac kiedy na spokojnie odpisze ;) hehe Napisalam do was kolo 4 post i nie przeszedl. Po zrobieniu leczo ( pyszniutkie ) polozylam sie i zasnelam ;) a mialam jeszcze pisac , pozniej sie przebudzilam otworzylam okno no duszno mi bylo i zaczelam pisac a to dzieadostwo nie poszlo ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×