Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ustawjacze

... i piąte w pamięci

Polecane posty

Gość gość
Hehgość dziś PS "Kicia pooobudka!" x No ładnie, ładnie... i jeszcze innych będzie budzić po nocy... :P xxx "Olii mnie tu zwyzywała a nie ma mnie kto bronić." x Nie zwyzywała tylko przeliterowała... :) Tak samo jak H-g... jest a uważa, że Go nie ma ;) :P xxx "No jak tak można!" x No właśnie jak tak można! Cyt: "Dla mnie osobiście materia nie istnieje, jest miłym dla oka złudzeniem. A skoro wydaje nam się, że jesteśmy materialni tworzymy pewną determinowaną tym projekcję. x Skoro H-g wg siebie jest "jest miłym dla oka złudzeniem" to po co masz w Toruniu jeść pierniczki? Skoro dla Ciebie "materia nie istnieje" ? ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to pisałam ja... Miłego dnia :) :) Olii.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeej Olii ... przecież to bardzo proste :-) :-P Skoro H-g nie ma i pierniczków nie ma to H-g i pierniczki należą do tego samego zbioru czegoś czego nie ma. Więc w obszarze wspólnego zbioru H-g może spokojnie schrupać sobie te toruńskie pierniczki. No i teraz Olii znowu musi sobie rozrysować te zbiory a w międzyczasie pierniczki przepadną już na zawsze poza horyzontem zdarzeń strawione przez żarłoczną osobliwość ;-) :-P x "Nie zwyzywała tylko przeliterowała" No, na jedno wychodzi! I to pisze grzeczna Olii, która nie zna niby pojęcia "zadać komuś bobu" ;-) :-P x "Tak samo jak H-g... jest a uważa, że Go nie ma ;-) :-P " H-g uważa, że materii nie ma zaś sam H-g jak najbardziej jest :-) A nawet ma podejrzenia graniczące z pewnością, że po drugiej stronie kabelka siedzi Oliinka, która też jak najbardziej jest :-) Tylko na Kasię nie ma dowodu skoro wysłała cztery posty a żaden się nie pojawił, pewnie nie może się wydostać z jakiejś czarnej dziury podobnie jak te wspomniane pierniczki :-D x Energia bardzo przekonywująco udaje materię, stąd te złudzenia, a my daliśmy się nabrać jak dzieci :-) x Acha (!!!) Miłego dnia wszystkim! :-) :-) :-) gość dziś - to pisałam ja...H-g :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia " później się przebudziłam otworzyłam okno no duszno mi było i zaczęłam pisać a to dziadostwo nie poszło ;-) " Pewnie wcale się nie obudziłaś :-) :-) :-) Zapukałem do Twojego snu, więc odpisałaś rozpędu zamiast zwyczajnie pogadać ;-) :-) H-g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinka nie zalogowała sie bo moglaby edytować te słowo ale juz po ptakach ;) Trzeba jakos wygumkowac ;) napisze tak duzo postow zebys nie widzial tego slowa gdy strona przejdzie to sie zagumkuje ;) Bylo pozno Olinka zmeczona i jej sie tak wymsknęło ;) napewno tak naprawde nie chciala :) ;) Ale prawde mowiac jest to pierwszy epitet na naszych wszystkich tematach ;) Spróbujemy z Olinka razem wygumkowac :) ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po zrobieniu leczo polozylam sie ale tylko na chwilke mialam sie polozyc i tak kurcze mi sie zasnelo ;) Jeden sen mialam super , drugi troche snutny i tez opowiem i widze ze nowe posty sa do czytania hehe Jeden sen byl o raku Olinki . Tak sie przejęłam tym rakiem ze mi sie przyśnił. Bede pisac na raty bo mam młyn :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia Daj spokój z pisaniem z pracy ;-) Z poufnych informacji dotarło do mnie info, że świat do północy jeszcze się nie skończy :-) Zdążysz opisać! x PS Oliinka przecież żartuje ( ;-P ---> O ), więc niczego nie gumkujemy ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg "Tylko na Kasię nie ma dowodu skoro wysłała cztery posty a żaden się nie pojawił, pewnie nie może się wydostać z jakiejś czarnej dziury podobnie jak te wspomniane pierniczki" Hahahaha az przez chwile zastygłam w myslach czy istnieję ;) hehe moze rzeczywiscie mnie nie ma, moze jestem snem ;) Hg jeden post nie poszedl nocny :) jeden dlugi , sprobuje go przesłać na poczte bo tutaj wogole nie przechodzi K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K --- O i Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg " Zapukałem do Twojego snu, więc odpisałaś rozpędu zamiast zwyczajnie pogadać oczko.gifusmiech.gif H-g" Wpadlam Hg ale bylo tak pozno ze napewno juz was nie bylo o 4 rano :) wiec zwyczajnie pogadac bym nie mogla ;) bi nie byloby z kim :) To ze Olinka żartowała to wiem Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem za ktory post sie brac, o piernikach nie kapuje ;) Najlepiej zamowic przez neta pierniczki z Torunia :) bedzie najszybciej K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko napisz pozniej czy sen o tym zmęczonym raku ktory ciagnie jajo ci sie spodobał :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to kiedys wspominalam, corka kiedys oglada serial "zagubieni " ogladalam razem z nia bo mnie wciągnął ( ten samolot ktory sie rozbił w puszczy) i chciałysmy dotrwać do konca zeby zobaczyc ta tajemnice ktora kryła sie w filmie , tajemnica byla prosta ale wez czlowieku rozszyfruj ;) te wszystkie ich przeżycia to byl ... sen . Nie ogladalam tego odcinka i zapytalam pozniej corki jak to sie zakończyło a ona w trzech slowach powiedziala zmartwiona i jakby zla : " to byl sen " hahaha kto by pomyslal . I wtedy jak Hg napisal czy ja istnieje to przypomnial mi sie ten film :) moze ja tez jestem w jakims snie i wy tez :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I czasem tez mysle czy my wszyscy nie jestesmy w czyścu teraz albo co gorsza ... w piekle . Dzis rano czytalam post ( teraz mi sie przypomnialo ) jak Hg napisal ze jakby takiego zerowego czlowieka wnieść na ziemie to co by sibie o nas pomyslal ;) moze ... banda kosmitów ;) albo np ten czlowiek ktory urodził sie 30@ lat temu teraz by zobaczyl komputery telefony i wszystko inne naraz i bylby w szoku i ja wtedy pomyslalam ze wlasnie sa takie rzeczy ktore my teraz nie znamy a beda :) i nawet nie sniloby sie nam co bedzie , w takim razie mozliwe ze i jest to wszystko o czym mowi Olinka :) i warto zmierzać ku temu tak jak ona :) :) No takie mysli mnie teraz przy kawie naszły :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobrze bo moge wlaczyc jeden przycisk w tekefonie i juz moge pisac a wy musicie specjalnie otwierac swoje potężne maszyny , no chyba ze tez piszecie na telefonach ( tego nie wiem) i Hg kiedys napisal ze ja tak wpadam nagle na temat . To dlatego Hg , ze mam was pod reka, telefon w ciagu kilku sekund otwiera mi strone :) laptop otwierał mi sie pol godziny - okropne urzadzenie , ja lubie miec wszystko szybko i dlatego marze o takim urządzeniu ktore bedzie jeszcze szybsze i zeby kabli nie bylo wogole , wiem ze byloby to szkodliwe bez kabli ale to ladowanie tel jest prymitywne i ogolnie ladowanie wszystkich urządzeń :) To dlatego Hg wpadam jak burza na temat :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hg zle przekazalam chyba bo to mialo byc ze pisalam o 4 rano post a nie 4 posty. :) Teraz dopiero zobaczylam o co chodzilo z tymi czterema postami . To chodzilo o godzine 4 :) to byl jeden dlugi post i jest na poczcie :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie moge na spokojnie analizowac posty ;) Hg : "Trochę cierpliwości i sami dołączymy do tych "najwyższych" a nawet będziemy jednymi z nich usmiech.gif" Hg najpierw musimy zasłużyć . Powinnismy machnąć teraz taka wycieczkę na jasna gore nogami ;) hehe na poczatek ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś H-g może już jednak śmiało napisać, że drapieżna Olii odgryzła raczkowi jednego wibrysa . Właśnie spłynęły twarde dowody z zeberek (!!!) Hahahahaha mam wizualizację ;) hehe Spłynęły dowody z zeberek ;) dobre dobre teksty to wy macie superowe :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olin "Skoro H-g wg siebie jest "jest miłym dla oka złudzeniem" to po co masz w Toruniu jeść pierniczki? Skoro dla Ciebie "materia nie istnieje" ? oczko.gifjezyk.gif" Niematerialny Hg lubi materialne pierniczki toruńskie ;) oj zeberki zeberki :) czasem mi sie mozg lasuje jak czytam hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:21 ;) Tutaj najbardziej moj mozg został uszkodzony ;) ;) :) hehe K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko na chwilkę mogę. Informacyjnie :) Dla H-g... W Gdańsku w kościele św. Brygidy dzisiaj od 18:30 do ok. 20-21 odbywać się będzie Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie. Prowadzi ją rewelacyjny charyzmatyk ojciec Teodor Knapczyk... Od 18:30 do 19:30 jest Msza Św. a po niej odbędzie się właśnie modlitwa o uzdrowienie przed Najświętszym Sakramentem i wówczas to dzieją się te cuda uzdrowieńcze i uwolnieniowe o które sama doznałam i o których piszę :) Również - tu ważne info dla H-g - w tym czasie właśnie wśród ludzi odbywa się manifestacja złego ducha... I to jest ta informacja dla H-g :) Kiedyś pisałeś, że chciałbyś sam zobaczyć i sam sobie wyrobić zdanie na ten temat... więc dzisiaj jak chcesz możesz tego doświadczyć :) Możesz pojechać / pójść i sam się przekonać jak to naprawdę wygląda :) Jestem na świeżo z informacjami bo w tym tygodniu moje dwie przyjaciółki pojechały do Gliwic Bojków w środę na taką właśnie Mszę Św. z modlitwą uzdrowieńczą i się działo :) Były takie manifestacje, że aż moja przyjaciółka, która nie raz była świadkiem takich zdarzeń to mówiła, że tak się działo, że aż sama nie może wyjść z zaskoczenia na jaką skalę to było. Także H-g jak chcesz to możesz wpaść na 10min i zobaczyć jak demony się trzęsą i wyją w innych kiedy prowadzi modlitwy ojciec Teodor. On jeździ po całej Polsce o odprawia takie nabożeństwa :) Możesz do niego też podejść po błogosławieństwo i opiszesz swoje wrażenia :) Byłam też u niego... coś niesamowitego :) ... a tym czasem udanego wieczorku :) Olli.n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe czekamy w takim razie na relacje Hg z mszy uzdrowieniowej ;) Hg napewno napisze ze juz nie musi bo jest zdrowy ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Demony sie trzęsą i wyją , musi byc bardzo ciekawe :) fajnie napisalas hahaha trzęsą sie . Hg badz dzielny , trzymam kciuki :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
H-g odczytał wiadomość o takiej porze, że demony zdążyły się już powytrzęsać na wszystkie strony ... dla nich to pewnie jakaś forma aerobiku ;-) x Bigos z cukinii zrobiłem już dzisiaj i jestem nim oczarowany :-) Zresztą nie tylko ja, bo wpadła szwagierka i też się podłączyła :-) Wytknęła mi jednak pewien drobny błąd. Z rozpędu cukinię oskórowałem a ta skórka podobno jest istotna i nadaje potrawie smaczek. Ze skórką czy bez, ja tam jestem pod wrażeniem :-) Pytanie Czy po wstępnym podsmażeniu cebuli i marchewki dajecie na dno garnka trochę wody czy czekacie aż dorzucone pomidory, cukinia i papryka puszczą sok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skora na cukinii ma pozostać jezeli jest mloda cukinia :) jesli starsza trzeba oskubać cukinie :) przerabiałam to i gdy stara to skora jest ohydna K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olinko do leczo teojego dodalam rozmaryn i oregano :) Weszlam w minucie wysłania postu przez Hg :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehgość dziś "H-g odczytał wiadomość o takiej porze, że demony zdążyły się już powytrzęsać na wszystkie strony ... dla nich to pewnie jakaś forma aerobiku oczko.gif" Powiem szczerze : posmarkalam sie ;) haha aerobik demonów ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak pomyslalam ze Hg napisze ze za pozno przeczytał posta . Przepraszam Hg ale zaraz padne ze smiechu , ten aerobik mnie rozśmieszył :) Wytłumacz tej pani z ta skórą od cukinii ;) jak mogla sie przyczepic do cukinii ;) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grzeczna pani by powiedziala : wspaniałe i poprosiła o jeszcze i by byla zachwycona , w koncu zrobil mezczyzna :) trzeba chwalic mezczyzne :) na kazdym kroku :) K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia Bez przesady z tą grzecznością :-) ;-) Znamy się z nią już tyle lat, że może mi się spokojnie dopisać za siostrę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×