Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
cisza na temacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dużo pisaliście, a teraz tu pusto i cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ponoć już w Polsce od niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko to smierdzi.Karolina Kaczorowska tez ponoc znana modelka o ktorej nie ma wzmianki nigdzie? Tylko jej samobojstwo,zadnych zdjec z sesji ani informacji o karierze modelki..ponoc werbowala mlode laski do wiadomych celow,cale to towarzystwo z Wrocka jest powiazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puk puk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogą sobie straszyć całą Polskę jak będzie trzeba to się ludzie zwołaną na Facebooku i w grupie kilku tyś sami wymierzą sprawiedliwośc i co wtedy wszystkich wsadzą k***y j****e prokuratorzyny cwele p********e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dyskusja się toczy bardziej na drugim temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kłamią kłamią kłamią robią z niej chorą żaden szpital się nie odzywał teraz nagle że się leczyła psychiatrycznie - kłamstwo! Lewackie k*******y się boją pierdla !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwloki juz jada do polski ale po co wam zwloki x chyba na wielbłądzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na onet piszą, że trumna z ciałem właśnie wylądowała na okęciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie o tym piszą, bo nie mogę znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znalezione na necie - vvvvvvvvvvvvvv Na necie same pierdoły znajdziesz, nie podniecaj się i nie łykaj wszystkiego bo świadczy to tylko o bezmózgowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz leci na tv republika a o 22 na tvp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na necie same pierdoły znajdziesz, nie podniecaj się i nie łykaj wszystkiego bo świadczy to tylko o bezmózgowiu. xx Te mózgowiec chyba masz silne zatwardzenie bo jeszcze papki medialnej na przeczyszczenie dziś nie przyjąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jeśli piszesz prawdę to jestem wstrząśnięta! Nieźle bym się wkurzyła jakbym była na Twoim miejscu:/ czy jest na kafe jakiś drugi temat o Magdzie? bo na tym coś cicho:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, że dziewczyna nie była psychiczna, a jej śmierć nieprzypadkowa. Tylko głupi uwierzy w te coraztonowe niby fakty wyssane z palca. Psychiczni są ci, którzy myślą, że każdy kit można wcisnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatecznie przyjętą wersją jest samobójstwo. Nikomu nie zostaną postawione żadne zarzuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćgość7777
Ja przyglądam się temu wątkowi, ale chętnie napisze cos od siebie. Na wstępie to poproszę link to drugiego wątku na temat smierci Magdy, jesli taki istnieje. Co do kolezanki powyzej co opisala co sie dzialo na jej wycieczce z rainboł turs (celowo) to jezeli masz korespondencję i troche odwagi to moze powinnas zlozyc ja na policje, moze to obciazy w jakis sposob to biuro podrozy. Lampart wiele materialow przeslal do prokuratury , 72 osoby, 32 spolki, jestem pewny ze wsrod nich jest tez RT i jej pracownicy oraz rezydencie. Twoja historia i ta korespondencja moze byc bardzo pomocna. Ja mam nadzieje ze ten temat nie upadnie, ze Polacy nie odpuszcza tej sprawy. W tych czasach, przy obecnej sytuacji politycznej w Polsce i Europie, my jako narod ktory sprzeciwia sie przyjmowaniu zarobkowych imigrantow oraz ukrytych terrorystow, musimy pokazac swoja sily suwerennosc i konsekwentnie musimy walczyc o swoja tozsamosc, polska tozsamosc. Nie jestesmy jakimis tam europejczykami. To tylko kontynent. Jestesmy POLAKAMI ! w nas Polakach sila, juz nie raz pokazalismy swoj charakter, mamy to we krwi, walczymy o swoje walczymy do konca, wstajemy z kolan i to my budujemy potege tego kontynentu, uwierzcie w to. Za kilka lat to my bedziemy wiodaca gospodarka i to my bedziemy ratowac inne panstwa UE przed powaznymi problemami. Historia zatacza kolo. My Polacy mamy historie, ktora teraz zatoczy kolo. My Polacy mamy byc dumni,odwazni, honorowi i szlachetni ! Co do powtoru ciala to dziwna cisza w tym temacie i nie zdziwie sie jak sie okaze ze ciala Magdy po porstu nie ma......byc moze ona nadal zyje....byc moze musi to byc w tajemnicy a poza nasza swiadomoscia odbywaja sie powazne ruchy wladz Panstwa? Widzialem gdzies plotke ze nasz GROM polecial do egiptu. Nie wiem ile w tym prawde, ale jezeli tak? Ciala nie ma informacji nie ma..... Ta sprawa jest pewnie priorytetem dla naszego rzadu . Jezeli udaloby sie rozbic duza miedzynarodowa grupe handlujaca ludzmi oraz narkotykami to bylby ogromny sukces rzadu i wielka karta przetargowa w kolejnych wyborach. Jezeli jednak stanie sie inaczej a sprawie ukreci sie glowe, to mam nadzieje ze spolecznosc internetowa i ogolnie My Polacy, zorganizujemy ogolnopolska manifestacje i nie odpuscimy smierci Magdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wreszcie coś się ruszy w sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.34 brawo ty popieram w 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie damy rady oni Maja wladze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ten temat ciągnięcie ? Ona poprostu popełniła samobójstwo. Sekcja zwłok już był, w Kairze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaleziono już powiązania wrocławskiej Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej w handel kobietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj kłamią kłamią kłamią robią z niej chorą żaden szpital się nie odzywał teraz nagle że się leczyła psychiatrycznie - kłamstwo! Lewackie k*******y się boją pierdla ! x to prawda, Układ Wrocławski zaczyna mataczyć w sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×