Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
gość dziś No co ty wszyscy ja chcieli zamordowac poczawszy od pilotow .... x To wszystko wina brzozy, a raczej palmy egipskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka wariatke z niej robic czlowieku tak jak bredzisz to szkoda az mowic sugerujesz ze co egipskie linie lotnicze baly udzial w twoim spisku pozniej lekarze pozniej pewnie polowa egiptu dla jakiejs poleczki ktora pojechala sie zabawic do egiptu.Chlopczyku ona nawet swojego obecnego faceta poznala na jakims hiphopowym koncercie to nie byla jakas dziewczyna z grzecznego domu co niedziela ktora chodzila do kosciola. Mozesz sie klocic ze mna ale dam ci przyklad dziewczyna wystarczy ze miala problem z narkotykami i czy to naprawde nie pasuje do calej tej historii???? Czy moze jestes az takim ignorantem ze chcesz wiezyc nadal w swoje brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Albo miała problemy psychiczne albo brała narkotyki a ludzie odszukują się sensacji taka prawda. Widac od razu że to typ dziewczyny lubiacej imprezy i szybkie zycie. Najprostsze rozwiazanie jest niestety odrzucane bo nie miesci sie w tych pustych moherowych lbach ze dziewczyna jak sporo mlodych osob miala problem z narkotykami. Poza tym takie normy jak maja w tym egipskim szpitalu to sa w kazdym polskim albo i duzo gorsze. Wiem naogladaliscie sie dr housa i myslicie ze tak to dziala wszedzie. Znam kilka mlodych osob ktore niestety przez narkotyki zachowuja sie podobnie jak ta rozwydrzona pannica ale nikt tego nie powie wprost bo nie wypada w koncu to taka porzadna dziewczyna byla kazda matka powie tak o swoim dziecku. xx xx Nooo!!! w końcu jakiś głos rozsądku na tym popierd‪olonym temacie ;-) Też uważam że klientka miała problem z dragami, tylko nikt teraz oficjalnie tego nie powie przecież. A jej zachowanie to wiesz co to było? Albo za duża dawka, albo syndrom odstawienia. Tak jak pijak po długim ciągu będzie rzygać i będą mu się łapska trząść, tak ona cholera wie co fukała i cholera wie jak to działa gdy schodzi z człowieka. Tylko jedno zastrzeżenie, nie ciśnij z "moherami", moher to raczej kościółkowiec. tu raczej mamy najazd znudzonych paranoików, doszukujących się wszędzie spisków, ba!!! nawet to że temat się wiesza (kafe ma z tym od jakichś 3 lat "problem"), to też spisek, bo niby "ktoś wyżej" celowo blokuje temat aby tuszować sprawę :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do tego "spisku" ;) jeszcze należy dołączyć całą wycieczkę z Polski -przecież byli tam, widzieli co się dzieje, kręcili filmiki, zdjęcia robili a nie pomagali. - to jest sprawa na skalę światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinniście się leczyć,ta sprawa was nakręca i mozecie przez jakis krótki czas oderwać się od własnego nudnego życia,możecie komus dowalić, skrzywdzić podejrzeniam bez dowodów i konsekwencji,jestescie po prostu chorzy na bańke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczorowska zwariowała i powiesiła sie na kablu od lokówki, Magda zwariowała i skacze z okna. Jakiś nowy wirus cholercia. Rutek zwariował bo zapomniał nazwiska osób zamieszanych w obie te sprawy, które sam prowadził. Ludzie to musi być zaraźliwe skoro aż z taką siłą atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ANONYMOUS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cialo oddadza,ale czy to bedzie jej watpie.Trumny rodzice otwartej nie zobacza.Niby z Polski robili jej sekcje,ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie z tymi moherami sie zapedzilem bo raczej mialem na mysli bande hipokrytow w swojej obludnej moralnosci nie potrafiacej zaakceptowac ze rzeczywistosc nie jest az taka piekna jak sobie ja wizualizuja w swoich pustych głowkach. Stąd to mylące porównanie. Wiec przepraszam jesli jakies starsze panie chodzace do kosiola poczuly sie obrazone przez porownanie ich do tej spiskowej gimbazy :) Najwazniejsze to umiec sie przyznac do bledu i powiedziec przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie z tymi moherami sie zapedzilem bo raczej mialem na mysli bande hipokrytow w swojej obludnej moralnosci nie potrafiacej zaakceptowac ze rzeczywistosc nie jest az taka piekna jak sobie ja wizualizuja w swoich pustych głowkach. Stąd to mylące porównanie. Wiec przepraszam jesli jakies starsze panie chodzace do kosiola poczuly sie obrazone przez porownanie ich do tej spiskowej gimbazy :) Najwazniejsze to umiec sie przyznac do bledu i powiedziec przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś no wlasnie mysle i mysle ze ja bym tak robila zeby w razie co jak bym czula ze sprawa sie rypie miec alibi , moc powiedziec - ja ? ja przeciez ja wozilam po szpitalach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo!!! w końcu jakiś głos rozsądku na tym popierd‪olonym temacie oczko.gif Też uważam że klientka miała problem z dragami, tylko nikt teraz oficjalnie tego nie powie przecież. x noooooo a ja widzialam jej filmik z maratonu oraz jak opowiadala o biegu moj brat ma problemy z narkotykami , ten nacpany melepeta ma nawet problemy z chodzeniem , jesli wiesz co sugeruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaczorowska zwariowała i powiesiła sie na kablu od lokówki, Magda zwariowała i skacze z okna. Jakiś nowy wirus cholercia. Rutek zwariował bo zapomniał nazwiska osób zamieszanych w obie te sprawy, które sam prowadził. Ludzie to musi być zaraźliwe skoro aż z taką siłą atakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie mysle i mysle ze ja bym tak robila zeby w razie co jak bym czula ze sprawa sie rypie miec alibi , moc powiedziec - ja ? ja przeciez ja wozilam po szpitalach x a nie prościej byłoby po prostu zrobić jej w hotelu samobójstwo? albo wywieźć gdzieś, odpalić kulkę w łeb, albo po prosu udusić i wypieprzyć ciało w jakimś ciemnym zaułku? a tak to tylko stracony czas, forsa na benzynę i narażanie się na monitoring czego efekt mamy teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zależy co ćpa ten Twój brat, bo jak jest ciągle upalony madżągą to nic dziwnego że ledwo nogami przebiera :D a to że ktoś uprawia sport to nie znaczy że nie może mieć problemów z narkotykami, no ale ok, doszukuj się tych ultra-spisków tam gdzie ich nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie prościej byłoby po prostu zrobić jej w hotelu samobójstwo? albo wywieźć gdzieś, odpalić kulkę w łeb, albo po prosu udusić i wypieprzyć ciało w jakimś ciemnym zaułku? a tak to tylko stracony czas, forsa na benzynę i narażanie się na monitoring czego efekt mamy teraz. xx coś poszło nie tak i był powód dlaczego tak nie było prościej. Jeżeli w Polsce sie ten wątek zaczyna a nie w Egipcie, to pozostaje sprawa znajomych co zauważyli, co wiedzą...sprawa rodziny jak jej to wytłumaczyć... w końcu ona sie z kimś na poczatku kontaktowała podobno i do końca nie wiemy co w tych rozmowach przekazała. Może znajomi mają cykora. Czegoś tu jeszcze nie wiemy. To jest bardzo tajemnicza sprawa. Bo w chorobę psychiczną nie jestem w stanie uwierzyć. Zbyt wiele tych samych nazwisk w otoczeniu dwóch kobiet które w dziwny sposób zginęły (jeżeli w ogóle Magda nie żyje) bo rodziny na miejscu chyba nie było by zidentyfikować ciało. W sumie by przestać kogoś szukać należy go uznać za martwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z teorii spiskowych chętnie się szydzi dopóki po latach nie okazuje się że były prawdą. A takich kwiatków i w naszej historii i historii innych państw jest wiele. Śmiano się z Leppera z tych jego Klewek i co? Facet miał rację. Ale taka jest metoda wyszydzić, obśmiać, zawstydzić, skompromitować....a na koniec ...śmierć samobójcza niby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W sumie z tymi moherami sie zapedzilem bo raczej mialem na mysli bande hipokrytow w swojej obludnej moralnosci nie potrafiacej zaakceptowac ze rzeczywistosc nie jest az taka piekna jak sobie ja wizualizuja w swoich pustych głowkach x spoko-loko, kumam o co chodzi :-) swoją drogą to nie wiem co z tymi ludźmi... :-( niby to teraz takie wszystko wykształcone, po studiach (ch‪uj, że imienia Kasi Cichopek, ale po studiach:classic_cool: ) itp. a pieprzą czasami tutaj takie bzdury że się w pale nie mieści :D W dodatku co poniektórzy, chyba najbardziej ci ą-ę, robią tak masakrycznie rażące błędy ortograficzno-gramatyczne, że aż zęby bolą, pal licho interpunkcje, ale "twuj", "wziołem" nie z czasownikiem łącznie. Jenyyy gdzie to się uczyło? :O A jeszcze co do tej schizmy co powstała, to identycznie było z Tylman :D Też były niestworzone historie, że nagranie z monitoringu sfałszowane, że ten w niebieskiej kurtce to tak naprawdę agent służb tajnych, albo człowiek mafii, że uprowadzili ją do burdelu, że jej chłopak jest z ABW i odkryła jakąś tajemnice państwową (możliwe że smoleńską:classic_cool: ), też cuda niewidy :D a powód okazał się prozaiczny: narąbała się jak szpadel, kolega z pracy chciał to wykorzystać, zabrał nad rzeczkę i chciał picz zmacać, ocuciło ją to, zaczęli się szarpać i wylądowała w Warcie. Koniec tematu... i tak samo było w wywiadach z jej rodziną: "Ewuś to taka grzeczna dziewczyna była, nigdy nie piła..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z teorii spiskowych chętnie się szydzi dopóki po latach nie okazuje się że były prawdą. A takich kwiatków i w naszej historii i historii innych państw jest wiele. Śmiano się z Leppera z tych jego Klewek i co? Facet miał rację. Ale taka jest metoda wyszydzić, obśmiać, zawstydzić, skompromitować....a na koniec ...śmierć samobójcza niby. x x zważ kim był Lepper a kim była Żuk i nie porównuj świata gigantycznej polityki, gdzie chodzi o miliardy, do jakichś drobnych wrocławskich dilerków i siksy, która się u nich zaopatrywała i zapewne chciała dorobić w kurorcie jako eskortka albo tancerka na rurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na nagraniu ze szpitala osoba z uniesionymi rekoma i podkulonymi nogami TO NIE JEST MAGDA W KULKI Z NAMI LECĄ TO JEST FACET WIDAĆ GOŁE RAMIONA I KLATKĘ Magda miała usztywnione nogi szynami objęte poza kolana,a tu to jest facet widać gołe ramiona i trochę klatki,podaję link z wypisem ze szpitala po upadku z okna przetłumaczony przez naszego lek. sądowego http://www.patriot24.net/cache/1024/1494269726_e2c420d928d4bf8ce0ff2ec19b371514.jpg w żywe oczy robią z nas wariatów tak z Magdy w Egipcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zważ kim był Lepper a kim była Żuk i nie porównuj świata gigantycznej polityki, gdzie chodzi o miliardy, do jakichś drobnych wrocławskich dilerków i siksy, która się u nich zaopatrywała i zapewne chciała dorobić w kurorcie jako eskortka albo tancerka na rurze. xx Racja. Nie da się porównać. Nawet ON tego nie przeżył, a co mówić o NIEJ. Poza tym jeszcze nie wiemy jaki zasięg ma ta afera i jakie pieniadzę są w to umoczone. Nie wiemy też kto i na jaką skalę czerpie z takiego biznesu. Jeżeli jest to ułamek jakiejś grubszej sprawy to zamieszani mogą być też prominenci. A biorąc pod uwagę 2 kobiety i kilka powtarzających się nazwisk, to przyznasz że można być podejrzliwym a nawet pewnym że coś jest na rzeczy. Te nazwiska i powiązania są już faktem. Znaleźć je można praktycznie wszędzie. Fb i chęć zaistnienia przez kazdą jednostkę wedle nowej ogłupiającej mody na sprzedawanie swojej prywatności, przynajmniej raz się przydał w dobrej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14;30 a może pomyśl głębiej i zauważ kto mógł stracić kase na rozdmuchaniu tej całej afery ,że najłatwiej było na samym początku zasugerowac :wariatka,ćpunka,przmytniczka ,lala do towarzystwa , ale od ciebie to raczej myslenia nie oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 14;30 a może pomyśl głębiej i zauważ kto mógł stracić kase na rozdmuchaniu tej całej afery ,że najłatwiej było na samym początku zasugerowac :wariatka,ćpunka,przmytniczka ,lala do towarzystwa , ale od ciebie to raczej myslenia nie oczekuje x właśnie myślę, ale to raczej Ty się zapędziłaś w swoich teoriach z kosmosu. pojmij że jakby to byli handlarze ludźmi to uciszyliby ją w trymiga, a nie wozili przez pół wschodniego wybrzeża Egiptu, tylko aby sobie zrobić alibi, przecież to wcale nie zrobiło im alibi a rozdmuchało aferę na europejską skalę, skoro nawet BBC o tym trąbi i tym bardziej proceder może się rypnąć. a mafia od handlu ludźmi to zawodowcy i na takie wpadki nie pozwoliliby sobie. Jeśli sprawy wymknęły się spod kontroli, a to chodziło o handel ludźmi to prędzej zaciukałby ją "przypadkowy" oszołom, aniżeliby wozili ją tu i ówdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cytat z komentarza na nnej stronie: 12.54 min kolega markusa mówi nie wyciagaj tego kur... Trzeba ją splawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli sprawy wymknęły się spod kontroli, a to chodziło o handel ludźmi to prędzej zaciukałby ją "przypadkowy" oszołom, aniżeliby wozili ją tu i ówdzie. a aaa a może była przeznaczona dla jakiejś szychy i tak się go bali że próbowali wszystkiego by dostarczyć towar. Mi się wydaje że z Egiptu coś wyciekło i dlatego to kombinowanie i teoria choroby psychicznej. Zresztą rodzina do tej pory ciała nie widziała. Może to było po to żeby uprawdopodobnić jej późniejsze samobójstwo. Już nawet nie wiem czy ona żyje czy nie. Tak to jest w mediach porozmywane, tak te procedury są irracjonalnie wykonywane i tak to się przeciąga w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.27 To by miało też sens gdyby żyła, bo jeżeli wszystko było planem dostarczenia jej grubej rybie żywej, to jak mieli to zrobić inaczej,nie mogli by ją wrzucić do bagażnika i jechać tak daleko,to by nie miało szans pozatym by krzyczała wtedy itd.Plan z tym ze poleci z własnej woli był lepszy,kupi sobie bilet,poleci,tam ja przejmą, i ślad po niej zaginie a powiedzą ze zmarła. Nie mogła by zaginac po prostuna wycieczce od tak,bo biorę by miało problemy,ambasada wszystko, gdyby to ogłosili ze zaginęła ruszono by za nią W pościg ją szukać,też byłoby nie ciekawie.Rozdmuchala się sprawa na maksa i też teraz się zastanawiam czy miało się to rozdmuchac i przykryć co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×