Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
aż mnie świerzbiło żeby jej tu dołożyć i wam wszystkim tu obecnym bo jak nadarza się okazja żadna rura nie rezygnuje aż ją zabiją lub sama się targnie ale jak popatrzyłem na wasze wpisy to mi przeszło ale treść w zanadrzu mam że wszystkim by w pięty weszło napiszę artykuł jak emocje opadną taki podsumowujący jeśli pozwolicie ,taki co to się pamięta do końca życia nara.wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiersz kolegi marcusa - maćka https:// mobile. twitter.com/GMesserszmidt/status/860973010727165956/ photo/1 czy ktoś zajmie się tymi zwyrodnialcami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennikarze mowia "na nagraniu widac, ze dziewczyna jest agresywna" ! Jaka agresja? Ona byla otoczona, biedna, a icb tylu.... Ciekawe czy gdyby te dziennikarzyny to spotkalo to by chciały takiego komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - (ja nie od tamtego wpisu) Ale ty też pomyśl, po pierwsze rodzizna też coś ostro miesza i nawet jeśli ta Magda miała jakieś zaburzenia, to jasne ze tego nie powiedzą, bo ich by zlinczowali. Po drugie mogła im o niczym nie mówić, tak jak nie powiedziała gdzie leci, ani że sama leci itd. Wcześniej była w Kenii i też im nie powiedziała że leci do afrykańców, tylko po powrocie pochwaliła się fotkami - i to są słowa jej rodziców z wywiadu TV! A co do zachowania osoby mającej atak, to każdy kto ma jakąś tam wiedzę, to wie, ze taka osobą staje sie wyjątkowo silna i agresywna. Tym bardziej że każdy mówił jaka to ona była silna i wysportowana. To faktycznie trzeba kilka osób żeby ja obezwładnić. No i nie zapominaj, ze w polsce też sa gwałty, pedofile itd, ale zadna sprawa nie jest tak nagłasniana jak o niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz j****i idioci mieszaja PO
gość dziś Jak PO siedzi w handlu ludźmi, to wiem jedno.. to jest karwa śmieszne jacy wy p*****lnieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rodzice jej tych pieniędzy wcale nie dali/pożyczyli i tylko ją w ten sposób bronią tak jak ruda Markusa.. jak myślicie? Ambasada chciała im w ciągu kilku godzin załatwić paszporty - odmówili. Co za po***ana rodzinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że źle się czuła, mogłoby być rowniez zwykłą "zemstą faraona" + ujawnioną przez jakies bodzce chorobą psychiczną, a nie pigulką g...u... kto był w Egipcie ten wie co mam na mysli... Sama przez 3 dni nie mogłam wyjść z łóżka - biegunka, wymioty, a nawet gorączka. Kelner tylko donosil mi butelkowaną wodę do hotelowego pokoju... wystarczy zjesc surowe owoce :-( kurcze, ciężka sprawa. Świec Panie nad jej duszą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:47nie mow co bys zrobila bo nie jesyes na ich miejscu! Nie mowie, ze sa zastraszeni, ale jesli by byli to co moga zrobic? Syn redaktora naczelnego wyborczej na wroclaw, inny to syn imama wroclawia, wysoko postawione osobg, powiazany swiatek, do tego ci kolesie od wilko W, duzo ich jest, myślisz że normalna, przeciętna rodzina bylaby w stanie cos zrobic? Co innego jakas bogata, wplywowa,... Bardzo mi ich zal, rodzice Madzi wydaja sie byc bardzo porzadni, dobrze Magde wychowali, przykre że ich to spotkalo. Moze jak znienawidzony przez Was pis by sie tym zajal to by bylo lepiej, chyba ze po nadal ma wiecej układów we wro, w koncu wroclaw to prawie niemcy, duzo tam niemcow... Inne wpływy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co nowego odkrył Rutkowski? Oglądał ktoś uwagę? Ma ktoś linki ? xx Odkrył jakąś blond radosną lale w futerkowym bezrękawniku, która przyprowadził do programu, a ona z uśmiechem opowiadała o swojej przygodzie z hotelu. Że jak jej mama poszła spać, to ona poszła do baru zadzwonic do chłopaka, popijała drinka, w trakcie kilka razy wyszła (???) a jak wróciła i dokończyła drinka to nogi miała z waty, a jakiś arab składał jej niemoralne propozycje i ona uciekła do pokoju gdzie na 2 minuty straciła przytomność. Ale nigdzie tego nikomu nie powiedziała i nie zgłaszała, bo własciwie nie była pewna czy jej ktoś coś dosypał - jej słowa (cały czas na usmiechu pustakowym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słowo ambasady przeciwko słowu rodziców. A ty wierzysz ambasadzie rozumiem...zajefajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie Matka jej powiedziała gdy się widziały "raz na jakiś czas" to było tylko "część A co u Ciebie? A dobrze a u mnie też dobrze i ok" Super kontakt pogratulować Gdyby to było moje dziecko,wrzeszczalabym ze mają mi je oddać! Wyzywalabym groziła ciapatym,wstrzasnela niebem i ziemią aż by piekło się otworzyło, natomiast jej mama raz płacze raz się śmieje I pokazuje zdjęcia z dzieciństwa, po co? Nie obchodzi to nikogo,obchodzi nas teraz i rozwiązanie tego,nie jaką była gdy była mała, no chore w huj Mieszkanie nie wyglądało wogole,wogole! Na bogatszych ludzi co ich na wszystko stać, choć ojciec próbował przekonać że jej dawał na co potrzebowała itd,miałam wrażenie ze wycieka płacz, mogę się mylić ale wszyscy tu gadają więc i ja. Ta w czerwonych włosach strasznie się motala w wypowiedziach.A najbardziej mnie rozwalilo gdy jej matką gadala ze e razy widziała markusa a już gadka o ślubie dzieciach i jak on ja to nie kochał Dziwne dziwne Tym bardziej ze mogli tam od razu polecieć,czemu tego nie zrobili? Nie uwierzę też ze ona nie żyje póki nie pokaże ktoś zdjęć, no,a jak dalej będą zwlekać z przewozem zwlok ,to chyba już rozlozonych.. Albo jeszcze innej osoby,dlatego tak to trwa.Zwłoki się szybko rozkładają jakby kto nie wiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam wrażenie, że rodzina nie wszystko mówi, a jeszcze do tego ta siostrsa tak broni Marcusa, dziwne. Czemu TVN , nie puścił tego fragmentu jak do Markusa mówi, za plecami ktoś, żeby nie wyciągał z niej więcej, albo na samym końcu na tym nagraniu w dluzsej wersji"musiało coś wy...bać.TVN nie wiem po co robiłten reportaż, prowadzący ciągle gasił rozmowę, wręcz był stronniczy, tak jak by zależało , żeby nie wyjaśnić nic ,żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie orientuje sie w temacie za darmo, ale takie byly moje pierwsze skojarzenia: - dziewczyna bardzo ladna, ale te je zdjecia na instagramie tragiczne. Wyglada na nich no troche tanio, usta napompowane, wulgarny makijaz. Nie wiem na kogo sie stylizowala, ale wszyslo troche dziwacznie - skad ci faceci sie wzieli? Jezeli ktos jedzie sam na wycieczke, to po przylocie idzie do hotelu, w dzien do miasta, na zakupy i szczegolnie jako kobieta unika chodzenia po zmroku (szczegolnie w kraju arabskim). Jakim cudem ona znalazla sie w pokoju z tyloma facetami? - czemu ta rozmowa zostala nagrana? Szkoda dziewczyny, kondolencje dla rodziny, o zmarlych zle sie nie mowi. Ale mi to wyglada podejrzanie, jakby jechala tam w jednym celu wiadomo jakim. I niestety jesli ktos sie na cos takiego decyduje, to powinien sobie zdawac sprawe z zagrozen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość: 21.43 noktowizor | 08.05.2017 Artur Wlodarski redaktor GW laureat nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad "Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia" to właśnie tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego juź wcześniej w tajemniczą "samobójczą" śmierć modelki Karoliny we Wrocławiu. Kłamliwe szkalujace ofiarę,Info o samobojstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane orzez GW,WP,Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołowek tych mediów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy w koncu ta sekcja zwlok ? Na co oni czekaja ? Ze sie tak zdekomponuje ze nie bedzie zadnych dowodow ? Dlaczego k***a data tej sejkcji jest non stop przesuwana ? Miala byc w piatek, potem dzisiaj w poniedzialek a teraz jnie wiadomo oficjalnie kiedy bedzie ???!!! WTF? Cos tu grubo smierdzi i bardzo komus zalezy na tym zeby prawda nie wyszla na jaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zróbcie nowy temat, bo tu już po pół godziny się czeka na przerzucenie stronki. X Nie zrobimy bo ten watek ma miec milion postów aby caly kraj sie dowiedzial i zagranica tez. Bojkot afrykanskiej dziczy ! ! ! Niech nikt tam nie jezdzi. Rzad powinien wydac zakaz lotów do Afryki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może rodzice jej tych pieniędzy wcale nie dali/pożyczyli i tylko ją w ten sposób bronią tak jak ruda Markusa.. jak myślicie? Ambasada chciała im w ciągu kilku godzin załatwić paszporty - odmówili. Co za po***ana rodzinka. Mogło tak być a teraz nie chcą się przyznać, że znali prawdę po co tam jedzie ale cholera już sam nie wiem przecież mówili że widywali się głównie tylko na pogrzebach. Coś śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ciapatym egipcie jest piekielnie goraca wiec mozliwe ze brudasy beda trzymac cialo Magdy w wyzszej temp zeby szybciej sie rozkladalo... Ona juz powinna byc w Polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starsi ludzie mimo doświadczenia życiowego mogą być bardzo naiwni. Różnice pokoleniowe robią swoje. Świat pędzacy do przodu starszych ludzi często pozostawia trochę w tyle. Dla nich Markus był i jest człowiekiem który sprawiał że córka była szczęśliwa. Czy się dali oszukać czy nie mam nadzieję że się dowiemy. Nie doszukujcie się sensacji tam gdzie jej nie ma. Faktem jest że ktoś Magdę skrzywdził i należy szukać winnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, ze jak ojciec M. faktycznie zaskarzy np. ambasade, ze nic nie pomogli, to moz byc cieplo. Z tego co mi sie wydaje, to rozmowy teleoniczne z ambasada sa rejestrowane/nagrywane. Jesli tak jest, to logiczne, ze ambasada bedzie sie bronila i moze ujawnia tresc tej rozmowy. Jesli faktycznie rodzice odmowili ambasadzie i nie chcieli przedluzenia waznosc***aszportu czy nowych paszportow( nie wiem dokladnie co im biby zaproponowali, bo nie oglaalam w tv, a w necie sa 2 rozne info), no to bedzie mega podejrzane.Jesli ambasada natomiast olala temat, to tez wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naglasniajcie to co sie jej stalo jak i gdzie tylko mozecie ! Niech jak najwiecej ludzi wie co te brudasy tam robia z turystkami i niech tam nigdy juz nikt nie jedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat non stop sie zacina Normalnie co 5-10 minut jest zaciety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:18 ale jacy starsi ludzie z tych jej rodziców, przecież ona miała 27 lat, to oni są koło 60tki, a nie staruszkowie po 80tce. Zreszta dla mnie to jakieś dziwaczne, że po 3 miesiącach znajomości, oni już planują slub na który wyjadą do stanów zjednoczonych??? i dzieci. Kurcze to nawet sie dobrze nie poznali, co to jest 3 miechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę Marcusowi ani jego kolegom nie podoba mi się tekst wypowiedziany przez kolegę Marcusa "nie wyciągaj od niej tyle- bo ja to nagrywam" jak to nie wyciągaj? Dlaczego Magda rozmawiała z nie swojej komórki ? Tylko ten pajac Muhmed trzymał jej swoją ? Dlaczego nie poprosił ani zapytał Magdy- odejdź na bok to pogadamy ! weź ten telefon albo zadzwoń teraz ze swojego telefonu....?! Dlaczego się rozłączył nie pogadał z brudasem Muhamedem konkretnie o jej stanie ? O tym co się dzieje ? Tylko się rozłączył !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Logiczne, ze czekaja z ta sekcja po to, zeby wyparowalo co moze i bylo jak najmniej dowodow. W Polsce sekcje robi sie w ciagu mniej wiecej 2-3 dni od zgonu-tak bylo kilkukrotnie w przypadku moich bliskich. Takze cos tu smierdzi i raczej nie chodzi chyba tylko o tabletke g****u, bo po tym to juz sladu chyba nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciała wrócic do domu a jak chcieli ja wsadzić do samolotu to raptem nie chciała, gdyby to zrobiła nadal by zyła. wiec dlaczego tego nie zrobiła? mogła się od nich wszystkich uwolnic....A co do zajścia w szpitalu, mieli zostawić pacjenta ktory chce się targnąc na swoje zycie w spokoju? musieli uzyc siły aby jej to uniemozliwić! w takim stanie nie mogli jej nawet podac leku uspokającego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałem gdzieś info, że Markus to homo, że ten wylot Magdy i ich związek to była ustawka - co tłumaczyłoby tę całą tajemnicę przed rodziną. Sądząc po jego znajomych na fejsie, gdzie znajduje się kilku kolesi o wiadomej orientacji (kto przebywa w towarzystwie homo albo miał styczność z portalami randkowymi typowo gejowskimi, to z łatwością skojarzy twarze) można nabrać trochę zwątpienia w tę relację Magdy i Marcusa. Ale znajomych homo może mieć każdy, o niczy m to nie świadczy, no ale... Nie chciałbym jednak nikogo oczerniać ani oceniać. Cała ta śmierć Magdy pełna jest sprzeczności i domysłów.... Strasznie mnie zaangażowała ta sprawa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw jedna z rodzinki zachwala Magde mowi ze duzo podrozowala i ze sama tez czesto podroxowala. Potem ta jej siostra z czerwonymi wlosami mowi ze nigdy wczesniej sama nie podrozowala ze zawsze z kims. Ta rodzinka kreci a fakty przemawiaja za tym ze mieli slabe relacje. Pomimo ze staraja sie to ukryc w rozmowach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech się dzieje... piekne rafy koralowe mają i wycieczki może będą tańsze ;-) oczywiście nigdy nie w pojedynkę ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×