Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Broni sie bo sie boi badania bo w brzuchu ma worek z koksem a ten kolega marcusa przyleciał wykonać egzekucję i ona to dobrze wiedziqła, słychać na filmie jak prosi " zabierz mnie stąd" a jak jej powiedział, że maciek przyleci po nią zaczęła mówić, że już nie wróci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mnie zastanawia że rodzice nie wiedzieli gdzie i kiedy leci i że jeszcze pozyczyla jej kasę... albo że ostatni raz ja widzieli na święta, nie dzwoniła do nich itp czemu obwinia ie Marcusa a nie np rodziny? To w końcu oni jej dali kasę na wycieczkę? Absurd? Tak ale tak samo absurdalne jest pisanie że on ją tam sprzedał jak to ona kupiła ponoć wycieczkę... wg mnie najdziwniejsze są jej relacje z rodzicami i to że poleciała sama....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wielkie g....pokazali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę no. Jak słyszę tych kuta..fo..nów z telewizji kometujących tą sprawę i podsumowujących, że z Magdą nie było kontaktu i w efekcie popełniła samobójstwo, to mam ochotę napluć im w twarz!!! W to muszą być takie szychy umoczone, że TV stara się to wygłuszyć. Nie wierzę w ani jedno słowo padające z ich ohydnych gęb. W ani jedno! Ludzie mam nadzieję że w tej sprawie CISZA NIE ZALEGNIE a internauci zrobią wszystko by te kłamliwe elity tfu! straciły swoją pewność, że można ludzmi pomiatać i oszukiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:48-tez mi się tak zdaje,tak się zamachnal jakby ją uderzył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona w tym szpitalu uciekala przed nimi nie chciała by ktoś ją dotykal przecież to widać, jak Mia,a się nie bronić jak ją zg****ili,jedna dziewczyna i 4 chłopów mówi samo za siebie.Uciekala przed nimi a oni zachowywali się jakby mieli do czynienia z lwem ludozercom..kaman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne, widac ze nie byli do niej przyjaznir nastawieni. Dzicz!!!! Zniszczyli dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla muzulmanskich s*******i kobieta jest zabawka a jak sie im sprzeciwi to sa nawet w stanie ja zabic ! W tym wideo ze szpitala widac jak ten kozojebca ja walnal reka w 0:38 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni chyba jej coś wstrzyknęli, bo na koniec niosą ja bezwładnie. Nie dziwię sie że się broniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze trzeba przestróg dla kobiet, żeby przestały bezmyślnie ufać każdemu ciemnoskóremu przystojniakowi, który się do nich szczerzy i prawi tanie komplementy? Ile jeszcze z was musi zostać pobitych, zgwałconych, zdradzonych, byście przestały, niesione chemią bezmyślnie wchodzić w komitywę z podejrzanymi typami, którym kryminał, testosteron biją z twarzy i zachowania? I nie mówię tylko o muslimach, ale facetach każdej narodowości, zawsze wpieprzycie się prosto w pułapkę bo jesteście zaprogramowane naturalnie na ufność i włączanie małpiego rozumu, gdy pojawi się odpowiedni dawca genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co tam robią ci faceci w dżinsach i koszulach? Oni nie są personelem medycznym. I jakim prawem oni ją obezwładniają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez widac jak Magda chwyta za sznur zaluzji i chce sie powuiesic w 0:14... Bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na zewnatrz tej szpitalnej budy tez na pewno sa kamery. Moze by konsulsrt i prokuratura ruszyli d**e i wystapili o nagranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I pomyśleć że zwykły reporter TVP dotarł do monitoringu ze szpitala, a Rutkowski do niczego. Ale pewnie zaraz zwoła konferencje z kwadratem na głowie i postawi kolejną "diagnozę" co tam się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziennikarze mowia "na nagraniu widac, ze dziewczyna jest agresywna" ! Jaka agresja? Ona byla otoczona, biedna, a icb tylu.... Ciekawe czy gdyby te dziennikarzyny to spotkalo to by chciały takiego komentarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie nie,nie damy temu ucichnac,wszyscy co w dupili wypłyną jak oliva w wodzie ,nie schowia się na dnie,ich smród wyczujemy wszedzie.I NIE P********E W TELEWIZJI ZE ONA SKOCZYLA Z OKNA ,BO BYLO TO PIERWSZE PIETRO Z MIEKIM PODLOZEM TO RAZ! DWA! TO STRASZNIE ŻAŁOSNE I SWIADCZY O TEMPOCIE POLSKICH SŁUŻB I WŁADZ. tylko się tym osmieszacie. A markus ciekawe gdzie jest może już mu zafundowali wylot za granicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ciekawe co tam robią ci faceci w dżinsach i koszulach? Oni nie są personelem medycznym. I jakim prawem oni ją obezwładniają? xx A jakby była taka sytuacja u nas w szpitalu, że personel (tam kobieta w chuscie na głowie i ten ubrany cały na jasno) nie dają sobie rady, bo pacjent nagle zaczyna się rzucac i kopać, a na korytarzu są np. odwiedzający (ci ubrani "po cywilnemu") to logiczne, że pomagają i przytrzymują, a potem wynoszą ją na tą sale gdzie miała być poddana badaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W UWADZE teraz leci. Ciekawe jakie będą konkluzje ty razem panów dziennikarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro ona mówiła do Marcusa zabierz mnie stąd to co nagle przez okno wyskoczyła? A jak ktoś ją w nocy próbował zgwałcić w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta odwiedziny w środku nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz to jest Egipt. Skoro można dać pigułkę gwałtu w hotelu i zgwałcić to czemu nie w szpitalu. Skoro tam tyle kamer to niech pokażą nagranie z całej nocy czy nikt do niej w nocy nie wchodził i sprawa rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bidulka cos krzyczała, prosila....szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleś w kraciastej koszul którego atakuje Magda, kolejny w niebieskiej i w białych spodniach, który ją obezwładnia. Następnie gdy ja wiozą przywiązaną do łóżka, koleś z granatowej bluzie z napisem, koleś w jasnym t-shircie w paski oraz koleś w granatowym polo rozmawiający przez telefon - co oni tam robią i dlaczego cały czas się przy niej kręcą? Personel medyczny ma uniformy w jednym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(gość dziś - Broni sie bo sie boi badania bo w brzuchu ma worek z koksem a ten kolega marcusa przyleciał wykonać egzekucję i ona to dobrze wiedziqła, słychać na filmie jak prosi " zabierz mnie stąd" a jak jej powiedział, że maciek przyleci po nią zaczęła mówić, że już nie wróci) - - x- w krajach arabskich za przemyt narkotyków grozi "czapa". Wiadomo że najłatwiej przemycić połykając woreczki, ale że coś takiego zrobiła to przecież tylko wasze spekulacje. Nie ma żadnego dowodu. Zresztą gdyby tak było, to sekcja to wykaże, a władze egipskie na pewno tego nie zatuszują, bo to ich oczyści z winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz to jest Egipt. Skoro można dać pigułkę gwałtu w hotelu i zgwałcić to czemu nie w szpitalu. Skoro tam tyle kamer to niech pokażą nagranie z całej nocy czy nikt do niej w nocy nie wchodził i sprawa rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurda Rutkowski z tym orlim gniazdem na głowie :D rozwala całą powage sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona biedna uciekala przed nimi i trzymała się za krocze,pewnie wciskali jej tam swoje czarne łapy I taki był jej odruch.Po co 4 chłopów na jedną drobinke? ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co 4 chłopów na jedną drobinke????? Ona biedna ucieka przed nimi i łapie się za krocze odruchowo ,pewnie dlatego ze wciskali jej te czarne łapy Strasznie mi jej szkoda,nawet jak była naiwna ze poleciała to nikt nie ma prawa robić komuś takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×