Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli ten Markus jest niewinny to nie wiem co musi przeżywać, coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrazny atak schizofrenii paranoidalnej lub psychozy... nie ma co dorabiac bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze zadnej schizofrenii na nagraniu debilu. Niech ciebie wyr/ucha stado arabow zobaczymy jak sie bedziesz zachowywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popieram to co wyżej ,głos zdradził tego chłopaka,głos kochającego przestraszonego jest caaałkiem inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam masz schizofrenie głabie, skrzywdzili ją więc się broni, wiedziała że chcą gdzieś wywieźć więc próbuje uciekać, walczy do końca, ale z tyloma k*****i nie ma szans i kończy tragicznie, a po upadku z okna jest nakryta przescieradlem jakby już nie żyła, czyli wyrzucili ją, nie próbowali pomóc tylko czekali aż umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umierala w meczarniach niestety. Pewnie za jakiś czas filmy na podstawie tej historii będą kręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jednym z reportaży ojciec Magdy, mówi że ten Maciej co po nią wylecial znał język, druga rzecz miał tego cwela Mugamada w znajomych, przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem ze moze nie uwierzycie no ale trudno. Na jakims forum czytalam ze Markus ma tzw przeszłosc, ze był m.in zamieszany w smierc modelki Karoliny K- tez niby popelnila samobojstwo, mowiac matce troszke wczesniej ze wpakowala sie w dziwne towarzystwo, ze zachowuja sie jak sekta i boi sie o zycie nie tylko swoje ale i bliskich. 3lata temu mieszkalam niedaleko Wrocławia, mialam stamtad i pobliskich miast znajomych-od początku mojego pobytu w tym mieście działy się troszke podejrzane rzeczy, na ktore poczatkowo nie zwróciłam uwagi. Od pierwszych dni mialam wrazenie ze ktos mnie sledzi. Wychodze rano z budynku, godzina 5 rano, a w aucie siedzi mezczyzna i sie przyglada. To samo auto jedzie za mna przez pol godziny az dotarlam do pracy. Ok, moze przypadek, jeden taki wariat. Ale przez kolejne miesiace nie bylo lepiej. Kilka razy przylapalam tych samych ludzi kilka metrów za mna. Raz wyszlam do lekarza, a jakas malolata robi MI zdjecie. Spieszylam sie wiec nic nie powiedzialam, tylko lekko sie zmieszalam. Potem w pracy. Klienci w kolejce a na koncu grupa arabow robiaca mi zdjecie. Kilka dni pozniej wloch , a potem hindus. Ten ostatni centralnie w twarz zaswiecil mi lampą, gdy zapytalam o co chodzi szybko sie ulotnil.Nigdy wczesniej mi sie to nie zdarzylo. Caly czas na ulicy zaczepiali mnie ludzie, glownie faceci ale i kobiety sie zdarzaly , pod glupimi pretekstami a po chwili proponowali wymiane nr, udawali zachwyt ze taka mila jestem i fajna itp-ja takie rzeczy wyczuje; Nigdy wczesniej tak nie mialam, a jak juz to rzadko , nie mieszkam na wsi, a w calkiem duzym miescie wiec wydalo mi sie to troche podejrzane ale wiadomo kobieca proznosc sie odezwała i olalam to. Usilnie probowali sie ze mna zaprzyjaznic, ciagle krazyli obok, i wyobrazcie sobie chyba przypadek ze zaczelam myslec. Moj szef ktoregos razu rozmawial na skype z kims. Zwracał sie do niego "tato", prowadzil mila ale sztuczna konwersacja , slychac bylo ze to mlody facet. Wiedzial ze jestem obok.Jakis miesiac pozniej zmienilam mieszkanie i kogo widze.. faceta ktory krazyl za mna po miescie, wprowadzil sie do tego samego mieszkania kilka dni po mnie, osoba robiaca mi zdjecie (ten hindus ) mieszkal kilka mieszkan obok, w tym samym bloku, i kilka innych osob, jedna z osob nie miala prawa sie dowiedziec a jednak wiedziala ze sie wyprowadzilam i tego samego dnia dostalam telefon z pytaniem jak sie mieszka... Przylapalam ich jak mnie sledzili, nagrywali na telefon, autentycznie zaczelam sie bac i z nikim sie nie spoufalalam, trzymalam dystans a gdy wspomnialam ze chce odejsc z tego miasta, z tej pracy zaczeli ze mnie robic wariatke,osmieszac publicznie. Kto normalny sie tak zachowuje? Dotarlo do mnie ze to jakas sekta najprawdopodobniej, byli tam sami mlodzi ludzie. Wszystkich tez laczylo to, ze znikali od czwartku do niedzieli (czasami nawet do wtorku) wyjezdzali do wawy/krk. Przypadkiem w necie natrafilam na cos takiego jak sekta moona. Sekt jest pelno ale ta jest najbardziej liczna, zgadzaja sie tez szczegoly. np zastanawialam sie dlaczego myja sie chyba 7 razy pod rzad, na chwile przed przyjsciem partnera/partnerki (seks) .Wiadomo w kazdej sekcie sa uklady i reka reke myje. Prawdopodobnie oficjalnie sie nie wyda.Szkoda ze hiena zerowala na prawdziwym uczuciu ladnej i madrej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego wszystkiego nie dokonczylam. Moj szef ktoregos razu rozmawial na skype z kims. Zwracał sie do niego "tato", prowadzil mila ale sztuczna konwersacja , slychac bylo ze to mlody facet. Wiedzial ze jestem obok. Jakos po miesiacu moj wspollokator nie wiedzial ze jestem w domu-albo wiedzial,ale udawał ze nie..i bardzo glosno rozmawial z tym samym facetem, zwracajac sie do niego mistrzu czy jakos tak, wypytywał O MNIE, on mu zdawał relacje tylko na moj temat, nic ponadto tamtego nie interesowalo; pytal czy jestem w domu, on powiedzial ze nie, kazał mu obserwowac mnie caly czas, wyciagnac informacje, powiem wam ze tak sie przerazilam ze chyba faktycznie zaczynalam popadac w depresje.Jakos mi sie udalo uciec, ale przez pol roku siedzialam w domu z obawy ze moga mnie sledzic i cos mi zrobic, albo bliskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilku z tych facetów tez sie do mnie przystawialo, udawalo wielka milosc - klasyk , niektorzy z tych 'znajomych' sugerowalo zebym przefarbowala sie na blond, malowala jak lalka i choc nigdy tego nie robilam to wtedy bylam o krok, manipulowali moja psychika bardzo zrecznie, zastanawiam sie do dzis czy chcieli mnie sprzedac czy tylko zwerbowac i w inny sposob wykorzystac-do przemytow itd. to juz niewazne, ale mam nadzieje, ze nigdy nie wrócą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieźli ją na wózku inwalidzkim, czyli prawidłowo, a ona zaczęła uciekać. Ten ostatni filmik wszystko zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje Wam się, że ten cały Rutkowski miesza się do różnych spraw, robi szoł, przeszkadza policji, nie żeby dojść prawdy, tylko żeby konkretnej osobie uratować skórę? Przy mamie Madzi działał na zlecenie taty Madzi, który w efekcie wykręcił się z wszystkiego... A tutaj może na zlecenie Markusa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne ze tych ktorych widac ich twarze nawet nie przesluchano.dziki kraj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie widze zadnej schizofrenii na nagraniu debilu. Niech ciebie wyr/ucha stado arabow zobaczymy jak sie bedziesz zachowywac x a ty jakis ekspert jestes , lekarz , psychiatra ze stwierdzasz iz dziewczyna nie ma schizofrenii ???? ona kogos ,widzi ktos ja sledzi, ktos jej czegos do picia dosypuje , pozniej rzuca sie wije kopie , zachowuje sie IDENTYCZNIE JAK MATKA MOJEJ KOLEZANKI PRZY ATAKU SCHIZOFRENII i tez kobiete 4 chlopa musi do karetki ciagnac bo tyle dostaje sily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchajcie mnie przyglupy to pozyjecie w spokoju. Nie warto angazowac sie w znajomosci ani wiazac bo wiekszosc ludzi to nedzne, falszywe qrwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:29 zamknij ryło zdechlaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulicy tez moga cie wciagnac do auta obcy ludzie, albo wlamac sie do domu, zg****ic i zabic/porwac wiec wiesz... swiat jest niebezpieczny, ale sa wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus to syn redaktora Włodarskiego z GW, a był tez,zamieszany w śmierć Karoliny Kaczorowskiej w 2016 roku w Karpaczu, dziewczyna się powiesiła. Poczytajcie trochę, ten kolega Markusa miał w znajomych tego rezydenta. Dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.ierd.olicie tutaj od tygodnia i nic z tego nie wynika. Rozwalają mnie teksty typu "powinna zrobić to, powinna sprawdzić tamto". Myślicie, że jesteście najlepszymi śledczymi w kraju? Że prowadzący sprawę nie wpadli na to, co wy piszecie na kafe przy porannym sraniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym szpitalu większość tych facetów to ludzie po cywilu. ona się na nikogo nie rzuca sama z siebie, po prostu uciekła i siadła pod ścianą, a dopiero jak ubrani po cywilu faceci (tak tam się noszą lekarze ? ) za nią pobiegli, poczuła się osaczona i wówczas stała agresywna. ponadto, skoro zachowywała się tak agresywnie, to zamiast przywiązywać ją ręcznikami (wtf, to nie mieli jakiegoś sznurka, taśmy, tylko ręcznikami :o ? ) mogli jej dać zastrzyk uspokajający i zwiotczający mięsnie na kilkanaście godzin. (np. haloperidol itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zauważcie, że ona nie rzuca się do pielęgniarzy, tylko do tych gości w cywilach, głównie tego w w kraciastej koszuli ! moze ten w kraciastej to ta sama osoba, co stała w drzwiach pokoju hotelowego, gdy ją kręcili leżącą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7:29 sam jestes przyglup. Wypad pedals. Sasiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE !!! Na tym nagraniu ze szpital w Egipcie znajduje sie Kamil Cichosz ps "zloty". To on dzwoni do Markusa w 30 sek rozmowy z Magda i to on byl chlopakiem Karoliny Kaczorowskiej !!! Polecial do Pragi a stamrad do Egiptu, do Polski wrocil rowniez przez Prage !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A pomyślcie jeszcze nad jednym faktem. Ona ma swój salon, a mimo to jest totalnie spłukana i pieniądze pożycza od rodziców. Czyli jest spłukana, ale zadłuża się na kolejne 4 tysiące, żeby zafundować sobie i chłopakowi wycieczkę. ??? Jaki w tym sens ładować się w długi, tam gdzie nie ma potrzeby, bo przeciez to nie było na jedzenie, opłacenie rachunków, czynsz itd, tylko na wypad do Egiptu. vvvvv nie miala zadnego salonu tylko pracowala w salonie, salon nie byl jej. ta jej matka gada raz tak a raz inaczej p******i jak potluczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANIE RUTKOWSKI !!! Na tym nagraniu ze szpital w Egipcie znajduje sie Kamil Cichosz ps "zloty". To on dzwoni do Markusa w 30 sek rozmowy z Magda i to on byl chlopakiem Karoliny Kaczorowskiej !!! Polecial do Pragi a stamrad do Egiptu, do Polski wrocil rowniez przez Prage !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×