Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Jakby ta skorumpowana dzicz chciala np zamazac ze Magda zostala zwgwalcona to by im sie to udalo ? Jest to mozliwe ? Jest tu jakis patolog lub ktos co sie zna na sekcji zwlok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a co wy na to, że reporter twierdził, że ambasada proponowała rodzinie, że w ciągu kilku godzin wyrobią im przedłużenie paszportów, żeby mogli tam pojechać. A ojciec twierdzi, że nikt się z nimi w ogóle nie kontaktował. Po chwili siostra mówi że rozmawiała kilka razy z ambasadą, na co reporter, czyli jednak kontakt był, to ona - no że tak, ale jak oni dzwonili ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazeta wyborcza wy łachudry nie damy wam zatuszowac sprawy! to nie ucichnie! dojdziemy do prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No wiesz to jest Egipt. Skoro można dać pigułkę gwałtu w hotelu - No tak, w Polsce nie ma pigułek gwałtu, nikomu się ich nie dodaje do drinków i nie gwałci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zgadzam sie z toba w 100% ale poczytam jeszcze kafe i sie posmieje z teorii spiskowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W znajomych na fejsie tego M. pełno jest gejów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos moze bodac fejsy marcusa i Magdy bo ja ich nigdzie nie moge znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
magda cały czas w tym samym ubraniu koszulka i obcisłe dżinsy opuchniete ręce w nadgarstkach widać to na zdjęciu gdzie leży na łóżku opaska się aż wrzyna na drugiej też coś jest ...ale nie wiem czy to tatuaż czy coś innego dlaczego kolega markusa w tle nagrywanej rozmowy mówi " nie wyciągaj od niej tyle bo ja to nagrywam" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. nikt zdrowy psychicznie nie leci sam do Egiptu na tydzień no chyba że jedzie w nielegalny interes 2. nikt normalny nie pożycza pieniędzy na taki wyjazd chyba ze nie było żadnej pożyczki bo kasa na wyjazd pochodziła z nielegalnego żródła i trzeba jakoś wytłumaczyć skąd ma sie pieniądze na wyjazd 3. no i nie wpuszczenie do samolotu na lotnisku normalnych wpuszczają środki nie trzymają 3 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pigułka gwałtu jest nie do zbadania w organiźnie po 8-12 h. wszelki slad znika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https:// www.facebook. com/profile. php?id= 100008550330097

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://pikio.pl/straszliwe-doniesienia-z-egip tu-magda-zuk-padla-ofiara-ohydnej-zabawy-muzulmanow/# Taharrush jamai wcale nie jest praktykowane w celu zaspokojenia seksualnego. Ofiary tej „zabawy” mają zostać ukarane za swój nieodpowiedni strój czy zachowanie, a nawet samotne przebywanie w miejscu publicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 21:33 to niepoprawny link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to prawda że Marcus Włodawski to syn redaktora wyborczej włodawskiego? a pozostali dwaj koledzy Michał i Maciej to synowie urzędników wywodzących się z partii PO ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Po co 4 chłopów na jedną drobinke????? x a miales kiedys do czynienia z osoba psychicznie chora w stanie ostrej psychozy???? ja tak bo jestem pielegniarka drobinka potrafi nabrac sily jak byk , nie dziwne sa tez praktyki ze zeby delikwenta uspokoic i podac leki uspokajajace to trzeba niestety porzadnie w twarz przypierdzielic czytam was i czytam i ogladam te filmiki i widze tylko zaschizowana laske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ona miała zakrwawioną koszulkę?, były na tym filmie ze szpitala plamy, a to nagranie z tego samego dnia co ta rozmowa telefoniczna i tam ma tę sama bluzkę ale bez tych ciemnych plam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:11 dla mnie cała rodzina też jest podejrzana,albo mieli z tym coś wspólnego albo są zastraszeni,choć ja osobiście nie dałabym się zastraszyć nikomu jak ktoś by mi groził to pokazalabym do czego jestem zdolna.Jak są w to wmieszani to będzie niezła jazda,a wkoncu zacznie sypać coraz więcej ludzi ze zmeczania psychicznego od tej calej sprawy,jak jeden sie wysypie to poleci lawina,dzis jest internet,nie przemknie nic uwadze gdy ktos jest na swieczniku.A ten z uwagi mnie wkurzyl,bo rutek dobrze gadał "niech araby maja sie na bacznosci" a reporter go uciszal niepotrzebnie.Na pewno go tam zaprosili a potem go gnoił ,no nie fajnie.rutkowi nie chciałoby się stać i moknac,po co ten niejprzejmy gon w jego strone...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chyba z czterema k****ami szmato miałaś do czynienia... dziwne ze Rodzina twierdziz e byla zdrowa. a Ty Pieleeniareczko p********z bzdury wyczytane w siebie.. po co by bronić bydło które ma rytuał y gwalcenia w swojej kulturze i w swojej religii.. kazda kobieta ktora pisze bzdury ze biali tez gwalca.. U nas to jakies kiepy ktore trzeba truć gwałcą.. a tam kazdy cie moze zg****ic za strój debilko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marcus swego czasu miał podobną przygodę z dziewczyną w Karpaczu w styczniu ubiegłego roku Karolina Kaczorowska popełniła samobójstwo, była w Hotelu nafaszerowano ją narkotykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i detektyw znowu łgał na twiterze Rafał stańczyk reporter TVP jest zdjecie z okna którego wyskoczyła nie dosc ze wysoko to zadnej trawy dookoła szpitala nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zdajecie sobie sprawę z tego, że w egipcie jest inna flora bakteryjna? Objawy dla przyjednych zwane są "zemstą faraona"? Gdy człowiek wypije chocby trochę wody, nie butelkowanej, takiej z kranu, podawanej chocby w lodzie do drinków, może poczuć się źle... Wymioty, biegunka, a nawet gorączka... i cały dzień w łóżku... nie poleca się nawet jedzenia surowych mytych owoców podawanych w restauracji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest kur.... załosne co wy tutaj pierdolicie o chorobie psychicznej i tak idiotki muzułmanie was zajebią i zgwałcą w dupie to maja ze ich bronicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
link mial odstepy , dlatego nie dzialal teraz skasowalem odstepi i zobaczylem fejsa tego marcusa i on nawet nie ma miedzy znajomymi Magdy, tzn jest w jego gronie przyjaciol Magdalena Zuk ale to nie ta Magdalena tylko jakas inna co pracowala w salonie kosmetycznem gdzie pracowala tez nasza Magda to samo imie i nazwisko ale dwie rozne osoby Czy ktos wie czy Magdalena miala fejsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co nowego odkrył Rutkowski? Oglądał ktoś uwagę? Ma ktoś linki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czy to prawda że Marcus Włodawski to syn redaktora wyborczej włodawskiego? a pozostali dwaj koledzy Michał i Maciej to synowie urzędników wywodzących się z partii PO ? XX Na poczatku był wpis, że ktoś z tej wycieczki mówił, że ona była widziana w towarzystwie 3 polaków i wyglądali jakby sie wcześniej już znali. I właśnie że jeden to syn jakiegoś polityka z PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aż mnie świerzbiło żeby jej tu dołożyć i wam wszystkim tu obecnym bo jak nadarza się okazja żadna rura nie rezygnuje aż ją zabiją lub sama się targnie ale jak popatrzyłem na wasze wpisy to mi przeszło ale treść w zanadrzu mam że wszystkim by w pięty weszło napiszę artykuł jak emocje opadną taki podsumowujący jeśli pozwolicie ,taki co to się pamięta do końca życia nara.wiara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak PO siedzi w handlu ludźmi, to wiem jedno Obywatele tego nie zostawią o nie! Będzie wojną domowa jak to wybuchnie Wtedy by się sprawdziła też przepowiednia jasnowidza ze rząd polski będzie pogrążony w żałobie która będzie dotyczyć polski We wrześniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×