Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
politycy sa w to zamieszani wiec nigdy sie prawdy nie dowiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to proste, tam nie bylo zadnej milosci ani nic, byla pionkiem w jego ciemnych interesach, nie pierwsza i nie ostatnia, modelce tez pomogl trafic na tamten swiat, on prowadzi swoje interesy i sykorzystuje do tego mlode, naiwne,dziewczyny, proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
markus i maciek znali się też z Karoliną Kaczorowska A magda raczej żyje, A to,to smierdzaca sprawa wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
147

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Solczak i Włodarski To ta cała tajemnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1351 Jak oni w tym siedzą to obywatele zrobią Z nich s****wa To będzie najwiekszebum jaki rząd usłyszy i uwidzi Potem będzie rzeź i państwo padanie,za sprzedaż swoich obywateli to członków arabskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten syn muzułmańsko-polskiego duchownego kiedyś miał słynnego aska, gdzie wypowiadał się o sprawach religijnych i się lansował. albo to jego brat był ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze mial dostac kase za nowa dziewczyne ktora tamtejsi beda sie mogli pozabawiac i bym mial na prochy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Polsce jakby nigdy nic mieszka sobie mnóstwo arabów,w tym jeden były rezydent tego hotelu gdzie była Magda plus kumpel Mahmouda Khairy,razem pracowali. Teraz udaje,że jego to nie dotyczyło co oni tam wyprawiali bo mieszka w Polsce,a pewnie sam nie raz dosypywał tych odurzających świństw do drinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy Polacy muszą upomnieć się o Magdalenę Żuk,złożyć jej hołd i nie dopuścić do tego,aby tę sprawę ukręcono.Ku pamięci i ochronie innych Tu rolę mają do spełnienia internauci,gdyż bez ich działań w sieciach społecznościowych,sprawa byłaby zamieciona. Wielki Szacun Kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyżej wkleiłam link do tej afery związanej z askiem, poza nim obejrzcie sobie ten filmik o tych wilkach co ktoś parę postów wyżej wkleił, nazwisko gościa się zgadza, Abu Issa, promował on kamienowanie kobiet, nie wierzę. Prawo szariatu uważa za najdoskonalszy system, nawet jeżeli zgodnie z nim musiałby zabić matkę, która dopuściła się zdrady małżeńskiej. Tak syn muftiego Ligi Muzułmańskiej w RP Adam Wajeeh Abdel Fatah objaśnia zasady islamu muzułmanom i niewiernym na profilu "Islam Na Polski", założonym na stronie Ask

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZGADZA SIĘ NAZWISKO ABI ISSA, to są wszystko muzułmańscy duchowni w Polsce, magda na 100% porwana na rzecz szejka albo coś poszło nie tak, zbutnowała się i ją zabito "honorowo" Trafiają się jednak takie odpowiedzi, po których trzeba postawić pytania. Pytania o to, kto będzie sprawował rząd dusz nad polskimi muzułmanami, których liczba rośnie i urośnie bardziej wraz z przyjętymi uchodźcami. Jeżeli ma być to "tata" (Nedal Abu Tabaq, mufti Ligi Muzułmańskiej), czy "wujek Ali" (Ali Abi Issa - przewodniczący Ligi Muzułmańskiej), to autor bloga za wzorzec integracji im nie posłuży. Najbardziej szokująca odpowiedź pada na pytanie, czy dopuściłby się ukamienowania kogoś bliskiego (siostry, brata, matki) za cudzołóstwo? "Jeżeli zrobiłby to będąc po ślubie, a ja żyłbym w kraju islamskim, to tak" - pisze Adam. I w odpowiedzi na następne pytanie wyjaśnia: "Chciałbym, żeby obejmowało mnie prawo szariatu, ale żyję w Polsce, która mi na to nie pozwala i muszę to uszanować". Niedowierzanie czytelnika - "serio, własną mamę albo siostrę?!" - spotyka się z potwierdzeniem: "i brata i ojca, jeżeli by tego dokonali. Oczywiście jeżeli byliby muzułmanami, bo szariat dotyczy tylko muzułmanów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie sie was czyta, fantazjujcie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni ( w sensie maciek i chyba rezydent, tak ? ) mają w znajomych tego Omara Abi Issa, to ten z teych muzułmańskich, polskojęzycznych duchownych, gdzie młody miał słynnego Aska - była niezła afera o to kamienowanie http://wiadomosci.wp.pl/szokujace-poglady-syna-muftiego-ligi-muzulmanskiej-w-rp-6027741200175745a x Jeżeli ma być to "tata" (Nedal Abu Tabaq, mufti Ligi Muzułmańskiej), czy "wujek Ali" (Ali Abi Issa - przewodniczący Ligi Muzułmańskiej), to autor bloga za wzorzec integracji im nie posłuży. Najbardziej szokująca odpowiedź pada na pytanie, czy dopuściłby się ukamienowania kogoś bliskiego (siostry, brata, matki) za cudzołóstwo? "Jeżeli zrobiłby to będąc po ślubie, a ja żyłbym w kraju islamskim, to tak" - pisze Adam. I w odpowiedzi na następne pytanie wyjaśnia: "Chciałbym, żeby obejmowało mnie prawo szariatu, ale żyję w Polsce, która mi na to nie pozwala i muszę to uszanować". Niedowierzanie czytelnika - "serio, własną mamę albo siostrę?!" - spotyka się z potwierdzeniem: "i brata i ojca, jeżeli by tego dokonali. Oczywiście jeżeli byliby muzułmanami, bo szariat dotyczy tylko muzułmanów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego czubka wyzej mnie tam nie bylo ale jakies swoje przypuszczenia mozna miec, facet na pewno niewinny nie jest i za duzo o nim negatywnych faktów wyplywa, wykorzystal Magde do swoich celow, a ona uwierzyla, ze on ja naprawde kocha i zaloza szczesliwa rodzine, juz nawet slub i dzieci z nim planowala, a on dzialal szybko, szybko ja urabial, chrzanil o slubie i dzieciach, obiecywal milosc po grob no i jest po grob, ludzie on ja perfidnie wykorzystal do wlasnych celow, zrobil to dla kasy bo pocoz by innego, forsa rzadzi swiatem, sprzedal ja arabom za obiecana dobra kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia2336
Zapraszam was do konkursu w którym można wygrać 2000 złote do sklepu Biedronka. Na forum jest już pełno informacji dotyczące tego konkursu, który zbiera POZYTYWNE OPINIE także jakby ktoś jeszcze nie widział linku to zapraszam was na stronę:http://bony-biedronka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdy jedyny blad ze tak bardzo mu zaufala i tak szybko, ale ladna byla myslala, ze on naprawde sie w niej zakochal, ale nie damy zabic prawdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez Ci wszyscy jego kolesie to jedna mafia tu w Polsce i tam w Egipcie, a moze jeszcze gdzies kto wie, od lat dzialaja nikt ich nie nakryl, a teraz sie cos odj***lo jak powiedzial pan z filmu i mamy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jak wy możecie myślec, że nie ma nagrań z lotniska? Przecież k***a mać w dobie tych czasów i terroryzmu na każdym lotnisku są kamery! Jak jest jakiś zamach zaraz są pokazane ujęcia z kamer, więc na pewno są też gdzieś i z Magdą. Inna sprawa, że może nie chcą ich ujawnić, bo zrobi się awantura na całą Europę. Ktoś tu pytał kto wrzucal upubliczniał filmik do sieci. Nie będę podawała , bo kazdy pisze co chce w tych komentarzach i informacjach a czy są prawdziwe ? Niech się zajmią tym odpowiednie organy i przetrzepią tyłki wszystkim kto ma z tym do czynienia i finalnie doprowadziło do takiej tragedii tą dziewczynę. Czytajcie te linki, które tam są wrzucane- tam jest wiele odpowiedzi na wasze powielane pytania. Na yt , na fb, na innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytajcie wszyscy ten post z godziny 14. 25 i wszystko jasne ile tam faktow teraz juz jestem praktycznie 100 procent pewna ze oni sprzedaja dziewczyny do burdeli tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dacie zabic sprawe nic nie zrobicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie az podnosi sie cisnienie jak slysze ze my biali europejczycy mamy szanowac inne kultury i wyznania bo inaczej jestesmy nazwani rasistami A te arabusy muzulmanskie to szanuja nas ? Szacunek dziala tylko jak jest wzajemny ! Przreciez oni pala krzyze chrzescijanskie i mysle ze nasze kobiety to jakies k***y za 2 zlote bo sa blondynkami i maja t shirt ??!! Nie moj kolego, tak nie funkcjonuje szacunek ! A z reszta wcale mnie nie dziwi jak traktuja kobiety jak wierza ze po smierci czeka ich ogrod rajski pelen dziewic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×