Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
8:03 umiesz wrzucić jakiś link,lub kto inny? o tym markusie i syna PO Wrzucić tu info jak MARKUS był zamieszany w śmierć karoliny,wracajcie wszystko co znajdziecie to jest wazne! Jak umiecie zdobyć info o jakiejś rozmowie między tymi smieciami to tez wrzucajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poznikały posty, ja pierdolę zaczynam wierzyc, ze ktos ze strony polskiej to blokuje, wczoraj si wypowiedzialam ze magda byc moze zyje, jest porwana, nikt nie widzial ciala, 12 h mialam zablokowany w dziwny sposob komputer, normalnie sie wlaczal, tylko potem bylo widac bialy ekran, odblokowal sie o 7 rano, zaczelo wczoraj o 19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:33 co ty p********z? Mamy zdjęcia tych polaczkow p***bow z nimi zrobią porządek już się nie buj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego Cebule, ze nikt nie p*****lnal w te cebulowa morde, to sie dziwie. To nie dziennikarz, to cham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdzie nie udało mi się znaleźć info że Markus jest synem redaktora GW, albo że miał tego rezydenta w znajomych zanim Magda wyjechała i wiele innych... Również powiązania z tą modelką są tylko komentarzach anonimowych... To tylko spekulacje. Może i prawda ale trzeba by to potwierdzić.... powielanie niesprawdzonych informacji mija się z celem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze jedno, tego rezydenta było bardzo dobrze w uwadze slychac przeciez, co ten redaktor nagle zaczal p******ic, ze niby nie ma polaczenia ? po jakiej ten koles dziala stronie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są gorsi ludzie niż taki markusek niewiem po co się go boją jeżeli tak jest,on nie jest nie widzialny:D każdego się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:20 racja ! ciekawe, czemu tyle postów nagle zniknęło :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię oskarżać w ciemno i tworzyc jakichs dziwnych teorii spiskowych, ale przecież ten redaktor wyborczej, domniemany ojciec markusa, jest IDENTYCZNY z wyglądu jak ten markus, ten sam nos, usta, kształt czaszki, postura..moze to brat ? podobienstwo jest uderzajace, czasem sie zdarza w rodzinach ze po 20 lat roznicy miedzy rodzenstwem jest, jednego ma matka w wieku 20, drugiego w wieku 40 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś znajdziecie to rzucajcie Markus wdupil I moczu się szambie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znikają posty kafle się tnie ale posty są A magda pewnie żyje sprzedana z jakimś szejkiem Pokażą potem nie jej ciało albo wcale jej nie pokażą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykra sprawa, zginęła młoda kobieta, pełna życia, wiele było przed nią, ale... W ubiegłym roku rezerwowałam wyjazd majowy dla siebie i narzeczonego. Podawałam dane z paszportu, w biurze zwracali uwagę na ważność dokumentu. To taka zagadka, że rodzice nie wiedzieli, nikt nie mógł lecieć z nią w zamian za chłopaka itp. Mogła nie lecieć wcale. Podjęła decyzję, że jednak chce lecieć, nawet sama. Czy to nie dziwne, że wolała spędzić majówkę sama, bez rodziny, przyjaciół, chłopaka, który tak żarliwie powtarza, że ją kocha? Trochę to absurd dla mnie. Gość na dodatek nagrywa z nią rozmowę i naciska, ze musi mieć materiał nagrany - to już w ogóle jakiś absurd! I na koniec - możesz powiedzieć Magdzie, żeby włączyła telefon? I tak się mówi do domniemanego gwałciciela? Chyba powinien mu nawtykać, jako ten kochający partner?! Czyż nie? Inna sprawa - Magda podczas nagrywanej rozmowy stoi na ulicy - nikt jej nie więzi, nie trzyma. W każdym hotelu w Hurghadzie na wejściu stoi strażnik/policjant. Dlaczego nie zwraca się o pomoc? Dziwne. Więcej pytań niż odpowiedzi Inna sprawa... Jestem w szoku, że niby inteligentni ludzie, a ze sprawy śmierci dziewczyny urządzili nagonkę na Egipcjan i nawołują do bojkotu wakacji w Egipcie. Nikt nikogo nie zmusza, żeby tam jeździć. Ci co jadą, powinni wykazać się jednak zrozumieniem dla odmiennej kultury. Nagle po wpisie Rutkowskiego z kobiet ustępuje zbiorowa amnezja - co któraś teraz przypomina sobie, że podano jej coś nieświadomie, dodano do drinka. Jak w poczekalni u lekarza, posiedź chwilę, posłuchaj co komu dolega, a po chwili zorientujesz się, że nagle objawy jednych rozszerzają się na innych. Oczywiście sprawę trzeba wyjaśnić, ale nie kosztem bezmyślnej nagonki! Ekscytacja strzępami informacji pojawiającymi się w sieci, dorabianie teorii - to bez sensu. Na jednym z profili dotyczących śmierci Magdaleny jakiś facet "napluł" na innego rezydenta z Hurghady. Fakt, że go nie zna, a my go poznaliśmy osobiście tym bardziej utwierdza mnie, że to zwykła nagonka - teraz się wyszukuje na FB profile Egipcjan obsługujących turystów w Egipcie, bo wszyscy to gwałciciele. A jednak podróżujący tam nasi rodacy dodają ich do znajomych w mediach społecznościowych... Pod bronią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dużo spekulacji, za mało faktów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musiałby to być zaiste dziwny zbieg okoliczności, bo ojciec i syn są identyczni. ponadto na profilu tego dziennikarza pojawiły się komentarze, że " markus to jego synalek" itd. , facet nie zdementował tego, nie usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj wyszukiwarka wyrzuciła tabelkę statystyczną dotyczącą M. Żuk i Marcusa - na 100 pozycji ten! temat z kafe był na 4 miejscu pod względem ilości wpisów. Ale jak teraz stronki znikają, to się nas szybko pozamiata i uciszy ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie tvn24 w głównych tematach nie ma spaway Magdy a przecież te glonojady telewizyjne zwykle rzucają się na takie mewsy! Dziwne to jest mocno! Zamieścili natomiast info o spr. Ewy Tylman. Teraz im sie przypomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MARKUS sprzedawał wycieczkę na fb która wyświetlają się wszystkim,ale rodzina z siostrami nie wiedzialy kiedy leci i gdzie pff Jest założone takie nie bubliczne zbieranie info prywatne Dużo ludzi przesyła to co wiedzą, będzie WIELKI SZUM Ludzie z rządu bękną ,W polsce powywraca sie dk gory nogami a politycy będą deptaku jak szczury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten z wyborczej podobny do markusa wiecto jest rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze jest to, ze Mahmud czy jak mu tam ma całkiem sympatyczną twarz. ( Jak ktos widzial na fb, teraz chyba usunęli) Te Araby j****e z twarzy są całkiem mili a w srodku potwory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to czytaliście? http://wolnosc24.pl/2017/05/07/najnowsze-twitty-o-smierci-magdaleny-zuk-goraca-dyskusja-na-wykopie-nieznane-fakty-i-teorie-spiskowe/2/ Jeden z jej uczestników retorycznie zapytał „a to czasem nie stary numer „na zakochanego” ze sprzedażą do jakiegoś haremu? Tylko coś nie wyszło. Kiedyś było mnóstwo takich sytuacji na dyskotece rwali, potem udawali zakochanego, proponowali dobrą pracę w Niemczech albo we Włoszech i pannica znikała”. Kolejny uczestnik dyskusji zwracał uwagę, że partner zabitej „przy rozmowie z rezydentem też był jakiś taki spokojny, zwłaszcza że chwile wcześniej wypytuje czy te „eM” to właśnie rezydent. Ta rozmowa wygląda na jakieś robienie sobie alibi, a nie faktyczną chęć pomocy”. Inny uczestnik dyskusji też zwrócił uwagę na dziwne zachowanie partnera dziewczyny „No mnie to sformułowanie najbardziej zaciekawiło w ich rozmowie. Skąd on wiedział że są jacyś „oni”. Ja bym się w takiej sytuacji spytał „Co ci się stało?” „Ktoś ci coś zrobił?” „Kto ci to zrobił?” a nie od razu pomyślał że są jacyś „oni”. Bo to takie pytanie zadane było jakby on wiedział kim są ci „oni””. W dyskusji padły też głosy, że „bardzo możliwe, że ją tam sprzedał w p…u i deal się nie udał. Panna miała wybór, albo zostać w haremie i zostać gwałcona i naćpana dzień w dzień, albo samobój – wybrała w emocjach to drugie, być może już sobie ktoś wcześniej „poużywał” i miała dość”. Podejrzenia wobec partnera dziewczyny za zasadne uznał też i kolejny dyskutant – „twoja teoria do mnie najbardziej przemawia. Film stworzony pod alibi dla Marcusa,jak i może dla potwierdzenia, że wszystko jest okej i dostanie pieniądze za dziewczynę. Rezydent to musiała być mu znana osoba, która pośredniczyła w transakcji (nawet nie ma od strony chłopaka, żadnej reakcji kim jesteś i czy coś wiesz) Prawdopodobnie kontaktował się przez te drugie konta Facebook na którym wystawił ogłoszenie sprzedaży wycieczki, które tak serio nigdy nie miało się sprzedać. Jedyny mankament to Magda mogła zaproponować wyjazd jakiejś swojej przyjaciółce na którą Marcus nie miałby wpływu, ale kto tak nagle potrafi z dnia na dzień mieć kasę,czas na wycieczkę… Sama dziewczyna została „wypróbowana” na jedną noc. Dalej ją już po całej akcji przewozili po hotelach i domyśliła się co ja czeka. Czytałem dość duży artykuł o tym z jakieś 4 lata temu, chłopacy potrafili zarobić za taką dziewczynę od 8k – 20k €. Prokuratura powinna zbadać jakieś nagłe wzbogacenie się Marcusa bo ogólnie cala sytuacja jest bardzo dziwna i wszystko jest możliwe”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:35 - -- też mi się podobne myśli przewijały. Może ten wyjazd wcale nie miał być wypoczynkowy, tylko zarobkowy, żeby się zwróciła pożyczona kasa i jeszcze cos zostało. Wykluczmy nawet najgorsze: narkotyki i sex, może planowała zarobić tańcem na rurze. W końcu po co tyle trenowała??? 10:39 - -- z tą rodziną to wszystko coraz bardziej nie spójne, raz wersja. że kiedy Magda sie dowiedziałą, ze Marcus ma za krótki termin paszportu, to pytała sie po całej rodzinie czy ktoś z nią nie poleci - odpowiedzi były, że nie bo tez brak ważnośc***aszportów, albo inne plany :/ Druga wersja, że nie mieli pojecie gdzie leci, kiedy wyjazd i że nawet sama tam poleciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie znikają posty kafle się tnie ale posty są A magda pewnie żyje sprzedana z jakimś szejkiem Pokażą potem nie jej ciało albo wcale jej nie pokażą xxx Znikają! mój wczoraj nocny wpis, był na samym dole 40 stronki, a teraz jest na górze 39 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytaliśmy i wczoraj były wklejane linki taharrush jamai czyli muzułmańskiej "Kary seksualnej" taka kara stosowana woceb muzułmanek i nie tylko.. "Nagonka na Egipcjan' to s********j do tych zwierząt tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus i jego kolezki jeżeli brali udział w śmierci karoliny,której ukradli pół miliona z domu.I wprowadzili sie specjalnie obok niej,Sprzedaz magdy do Egiptu łączy się w całość. Chcieli nagrać filmiki a sie wp********i ,za granicą o nich toczą dyskusje i kazdy szuka ile wlezie.Dobry haker zdobędzie wszystko co chce. Polskie władze lepiej niech sie wykażą, bo zrobi się gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda powiedziala " Ja juz stad nie wrocę " Wiedziałą,żę chcą ją przewieść gdzies dalej... albo, ze popelni samobojstwo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Dlaczego odmowil jej wejscia do samolotu do PL ? Nie mogli dac jej cos na uspokojenie? Na chlopski rozum by ja wpakowali na poklad i po klopotliwym turyscie... Rutek mowil, ze byla w towarzystwie arabow.. moze byli w zmowie z lekarzem, zeby jej nie wpuscill, bo po "wytrzezwieniu" powie co tam sie dzialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde chce zobaczyc te od niej zdj z insta,ale trzeba obserwowac... Ktos ma jakiegos linka czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SPRZEDALI JĄ TYLE W TEMACIE,ZA PÓL MILIONA MOGLI ZABIĆ, TO ZA KILKA MILIONÓW TYM BARDZIEJ.Nie zdziwię się jak do samolotu już ja zmusiło w jakiś sposób by wlazla i w samolocie jak by byla już na czymś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - Zgadza się, następuje zbiorowa psychoza że każdy w Egipcie to morderca, porywacz i gwałciciel. Nie bronie tych co tacy sa, ale też sa miliony normalnych i takich co żyli z turystyki i dbali o klientów. Oczywiście to kraj arabski, inna mentalność, inne obyczaje itd, ale to my europejczycy jadać tam musimy mieć tego świadomość i albo mądrze się dostosować, albo ryzykujemy. Mądrze sie dostosować: -nigdy nie podróźować samotnie, tylko w grupie i to znajomych, a nie panów poznanych w samolocie, czy przy drinku nad basenem. - nie prowokować ubiorem, makijażem, zachowaniem - nawet w niektórych biurach podróży to powtarzają. - być w stałym kontakcie z bliskimi, co ważniejsze zostawić namiary na siebie ( a tu poleciała i nawet nikomu z rodziny nie powiedziała, gdzie leci i kiedy, do jakiego hotelu - NIC) - i nigdy nie pić NICZEGO co ktoś funduje, nie zostawiać swojego picia bez wglądu - przecież to nawet policja nagłaśnia jeśli chodzi o polskie dyskoteki. Właśnie po to, żeby nikt do picia czegoś nie dosypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mi ktoś odpowiedzieć
1. Skoro niby Marcus jest w to zamieszany i ją wystawił Arabom to nie pasuje mi jedynie to, ze to Magda wykupiła wycieczkę bez jego wiedzy:O Jakby to on planował wyjazd to byłoby jasne, że chciał ją tam wystawić, a wyjazd to była przykrywka, ale to ona robiła jemu niespodziankę i to mi nie pasuje:( 2. Kto kręcił filmik, gdzie Magda leży przy swoim pokoju? Jakiś polski turysta czy kto to był? i co to za człowiek na tym filmie w czarnych spodniach, stoi i jej nie pomaga:O 3. Kto jej robił fotki jak leży na łóżku w swoim pokoju?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×