Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
A co do nie wpuszczenia do samolotu to sie nie dziwie. Zachowywala sie nienormalnie co widac na filmkach i zdj wiec niey wiadomo co by mogla zrobic skoro skoczyla przez okno, mogła tylko narazic innych pasazerow i nic wiecej. Od mojego taty kolegi nie wpuscili bo sobie wypil 3 piwka na bezlowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu wykluczacie chorobę? Lekarz psychiatra inaczej może to wszystko interpretować. Poczytajcie sobie o schizofrenii w necie: "Początek schizofrenii może być nagły (choroba rozwija się w ciągu kilku dni), szybki (kilka tygodni) lub też stopniowy – z objawami narastającymi powoli przez kilka miesięcy. Początek nagły/ostry lub szybki z reguły nie budzi żadnych wątpliwości otoczenia (a często również i samego pacjenta), że dzieje się coś niepokojącego. Rodzina zazwyczaj chce szukać pomocy lekarskiej jak najszybciej, sam chory natomiast nie zawsze jest przekonany o swojej chorobie – niekiedy fałszywie ocenia rzeczywistość i nie szuka pomocy lekarskiej, a nawet jej unika. Jest to choroba ludzi młodych – ponad połowa zachorowań rozpoczyna się przed 30. rokiem życia. Mężczyźni zaczynają chorować średnio w nieco młodszym wieku (15.–24. roku życia) niż kobiety (25.–34. rokiem życia). Ryzyko zachorowania na schizofrenię w populacji ogólnej wynosi 1 %. Wzrasta ono w przypadku, gdy ktoś z krewnych jest chory. Gdy oboje rodzice chorują, wynosi ono już ponad 40 %, gdy jedno z rodziców – kilkanaście procent. Oprócz czynnika genetycznego muszą wystąpić jeszcze inne czynniki, np. czynniki stresowe Objawy schizofrenii: Urojenia to zaburzenia myślenia zniekształcające albo kreujące rzeczywistość. Chory widzi rzeczy lub wydarzenia, które w rzeczywistości nie istnieją, albo nieadekwatnie odbiera i przeżywa rzeczywistość. Jego przekonania są bardzo mocne, nikt nie jest w stanie mu wyjaśnić (rodzina, lekarz), że się myli. Pacjent wierzy, że są one prawdziwe, a osoby, które starają się mu „wmówić, że jest inaczej”, włącza w swój świat urojeń i traktuje jak wrogów. W przebiegu schizofrenii mogą wystąpić m.in. urojenia ksobne, prześladowcze, urojenia odsłonięcia oraz oddziaływania. Urojenia ksobne polegają na przekonaniu chorego, że jest obserwowany i obmawiany („W radiu ciągle o mnie mówią”, „Oni wszyscy się na mnie patrzą i wszyscy się ze nie śmieją”). Chory z urojeniami prześladowczymi ma poczucie, że jest śledzony, podsłuchiwany i wyszydzany, a otaczające go osoby chcą go skrzywdzić, a nawet zabić. Pacjent z urojeniami odsłonięcia jest przekonany, że stał się ofiarą nacisków różnych osób/postaci lub rzeczy, które zabierają jego myśli i ujawniają je tak, że stają się znane i słyszalne dla innych osób/postaci lub konkretnie wybranej jednej osoby/postaci. Urojenia oddziaływania (wpływu) polegają na przekonaniu pacjenta, że jego myśli, uczucia, ciało i zachowanie ulegają wpływowi innych osób/postaci lub rzeczy. Chory z halucynacjami słuchu słyszy różne głosy, dźwięki proste (np. stukanie, pukanie, szmery) lub złożone (np. różne słowa, zdania), które w rzeczywistości nie istnieją. Mogą to być głosy jednej lub kilku osób, męskie lub żeńskie, trudne do odróżnienia lub układające się w wyraźnie słyszane przez pacjenta słowa, zdania, monologi czy dialogi. Głosy komentują zachowanie chorego lub nakazują wykonywanie różnych czynności – zadań. Bardzo uważnej obserwacji wymaga pacjent, który słyszy głosy nakazujące mu popełnienie samobójstwa. W przypadku halucynacji wzrokowych chory widzi różne kształty, rzeczy, osoby/postacie, które nie istnieją w rzeczywistości. Tym halucynacjom mogą towarzyszyć halucynacje słuchowe. Do objawów schizofreni związanych z zaburzeniem nastroju zaliczamy: Depresja i skłonności samobójcze; Lęk; Złość, wrogość, podejrzliwość; Zmienny nastrój - tzw. nastrój dysforyczny; Zaburzenia myślenia, procesów poznawczych oraz mowy; Trudności z uwagą i koncentracją; Problemy z pamięcią - tzw świeżą nie długotrwałą; Zaburzenia rozumowania abstrakcyjnego; Nieumiejętność wyciągania logicznych wniosków; Upośledzenie percepcji społecznej, umiejętności empatii; Blokowanie myśli - chory zatrzymuje się w środku zdania, zapominając, co przed chwilą mówił; Neologizmy; Mutyzm. Czasem zdarza się, że pod wpływem doznań psychotycznych chory jest pobudzony, odczuwa lęk i stara się w jakiś sposób reagować – taką reakcją mogą być zachowania agresywne. 9. Czy schizofrenia może doprowadzić chorego do prób samobójczych? Tak, ok. 10 % chorych popełnia samobójstwo. Dlaczego ja? Przyczyny schizofrenii są złożone i nie w pełni znane. Chorzy i ich bliscy często o nie pytają. W tak zwanym modelu biopsychospołecznym rozwoju schizofrenii uwzględniono m.in.: czynniki biologiczne (w tym genetyczne), psychologiczne, społeczne i środowiskowe, które zgodnie z obecną wiedzą medyczną mogą wpływać na wystąpienie tej choroby i jej obraz kliniczny." Dlaczego tak trudno przyjąć, że ludzie też chorują na wakacjach, i że tą chorobą może być schizofrenia? Mnie tu wszystko niestety pasuje, a po wczorajszym nagraniu ze szpitala (sceny jak z Terminatora 2) tylko mnie w tym utwierdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Dlaczego odmowil jej wejscia do samolotu do PL ? Nie mogli dac jej cos na uspokojenie? Na chlopski rozum by ja wpakowali na poklad i po klopotliwym turyscie... xx Nie zupełnie tak to działa, są procedury na lotniskach, że osoba zachowująca się podejrzanie, agresywnie, bądź wskazująca że jest pod wpływem narkotyków czy alkoholu, nie może być wpuszczona na pokład samolotu, tylko musi być przebadana przez lekarza i ustalona przyczyna tego zachowania. No i nie mozna komuś takiemu podać nic na uspokojenie, bo nie wiedząc co jest przyczyną, można zaszkodzić. Jeśli to np. zachowanie po spożyciu alkoholu, a podasz środki uspokajające to może dojść nawet do zatrzymania akcji serca i kto będzie winny? Aleeee...... czemu jeszcze nikt nie dotarł do monitoringu z lotniska?! Przeciez tam jest wszystko, jej zachowanie, czy ktoś z nią był, czy działo sie to co Rutek tak chętnie opowiada, bo ktoś mu opowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja podtrzymuje ze takich jak tty to trzeba palić tak jak tych g****icieli j******h " sciemo" p********a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd ta pewność, że wykupiła wycieczkę bez jego wiedzy? Wyłudziła kasę od starych, miała im powiedzieć, że on goły i wesoły czy że wybiera się na zarobek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie wali sciemy i proszę bardzo trac zainteresowanie ta sprawa Ale nie licz na to że inni stracą tak jakby wiele zainteresowanych osób chciało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:27 znikają, wypowiedzi z 43 strony cofnęły się na 42.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazamaty
Taka mała sugestia: proponuję dotrzeć do osób, które w latach 1990 - 2000 bywały w lokalu Kazamaty we Wrocławiu (chyba już nie istnieje). Tam to się wszystko zaczęło i ciągnie się nadal. Niestety jak to mówią ręka rękę kryj****ardzo wielu osobom zależy aby sprawę wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety sa w egipcie gwalcone, molestowale Egipcjanie to bydlo.. a jakies frajerzy bronią.. Na nagraniu Powiedziala,, MAJA Mój TELEFON< ZABIERZ MNIE STAD!!! Ja nie wróce, to nic nie da.. po tym .. pokazuje ze byla wiazana... mowi ze nie moze mówić.. k***ysyny.. a wy wyzywacie dziewczyne, ofiare co z was .. k***yy nie ludzie... ciekawe czy wiecie ile tam Turystek znika bez sladuuu mendy... wstyd... k***a wstyd być takim czlowiekiem p*********m.. bardziej zwierzeta przyppoominacie tak jak te dzikie k***y egipskie bandyckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazamaty_wrc
Taka mała sugestia: proponuję dotrzeć do osób, które w latach 1990 - 2000 bywały w lokalu Kazamaty we Wrocławiu (chyba już nie istnieje). Tam to się wszystko zaczęło i ciągnie się nadal. Niestety jak to mówią ręka rękę kryj****ardzo wielu osobom zależy aby sprawę wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazamaty_we_wroc
Taka mała sugestia: proponuję dotrzeć do osób, które w latach 1990 - 2000 bywały w lokalu Kazamaty we Wrocławiu (chyba już nie istnieje). Tam to się wszystko zaczęło i ciągnie się nadal. Niestety jak to mówią ręka rękę kryj****ardzo wielu osobom zależy aby sprawę wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo osób tu zasmieca temat probujac wmawiac innym że dziewczyna nagle zwariowala, ot tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powsciagliwosc przekazow tv jest przedziwna. Ich wiara w uaktywnianie się depresji i schizofrenii pod wplywem piramid również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a zwróciliście uwagę na fakt
że w wywiadzie z rodzicami Magdy jej ojciec mówi, że postanowiła jednak jechać sama bo jak ponoć mówiła " już przecież jeździłam sama do Kenii, pojadę i teraz, wypocznę" itp. a wcześniej rodzice w tym samym wywiadzie mówili, że nie wiedzieli gdzie i kiedy leci:O Czy to nie dziwne, że dziewczyna ma problem, że jej chłopak nie może z nią lecieć, mówi o tym rodzicom, a oni nawet nie pytają kiedy ten wylot jest i gdzie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś Ja podtrzymuje ze takich jak tty to trzeba palić tak jak tych g****icieli j******h " sciemo" p********a zz Nie jestem autorem tamtego postu, ale po tym jak ty piszesz łatwo stwierdzić że jesteś zaburzony, agresywny i niebezpieczny. I to ciebie trzeba dla bezpieczeństwa innych odizolować, nawet w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale pomyślcie jeżeli chodziło by o jakiś deal itp i po to by tam leciała sama to po co Markus by upubliczniał ten filmik? Przecież po tym filmiku sprawa stała sie medialna i szum w koło niej... To nie ma sensu. Albo te teksty że jakiś koles o ksywie "złoty" był ex chłopakiem tej zmarłej modelki, a ktos ma screeny ze był w znajomych markusa? bo wszyscy piszą a nikt nie ma screenów :o i w ogóle ta modelka miała 30 lat a on rocznik '90, miała kase, była ładna czy na logikę zadawałaby się z tyle młodszym kolesiem? wg mnie jest za dużo pomówień i spekulacji które "odciągają" od prawdziwych dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sporo osób tu zasmieca temat probujac wmawiac innym że dziewczyna nagle zwariowala, ot tak X A niby dlaczego to zasmiecanie? Ludzie piszą co myślą, a każdą hipoteze trzeba brać pod uwagę, nawet to że mogła na coś wcześniej chorować, a tam się nasiliło, albo to to, że w Egipcie niektórym odwala i to sie również tyczy mężczyzn. Poczytaj o tym młodym chłopaku co ledwo wylądował to zaczął bzikować i rodzina też nie maiła pojęcia co sie z nim dział, ale rodzina która była tam z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz link do historii tego chłopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, a to co wczoraj na żywo mówiła jej siostra. Tak się plątała i namieszała, że ho-ho. Nawet o tym filmiku od Markusa, mówiła że to jego filmik, ale nie on go wrzucił do sieci, tzn, on wstawił ale nie on go upublicznił, że nie wiedzą kto go wrzucił ? Jeden wielki bełkot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiadomo że wycieczkę wykupiła Magda dla dwojga? Czy to jest sprawdzona informacja? A może razem planowali majówkę a jej chłopak nagle się wykrecil n iewaznoscia paszportu? Za dużo spekulacji za mało faktów! Jak ktoś ma sprawdzone informacje niech poda źródło... np powiązanie chłopaka Magdy z tym rezydentem? Jego znajomość z tą modelką? Kto czyim synem? Za kilka dni może opinia publiczna dowie się czegoś więcej od prokuratury lub kwadrata. Dziwi mnie ze w TVN24 nie ukazują się informacje o Magdzie. Maja możliwości i doświadczenie dziennikarze śledczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie ale pomyślcie logicznie, widzicie dziewczynę leżąca przed pokojem w hotelu, ja bym pomyślała że za ostro zabalowała... przechodnie którzy ją widzieli nie mogli wiedzieć że jest sama i czemu leży... może dlatego nikt nie pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i z hotelu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piszecie w kółko to samo, a jak człowiek o coś pyta to zero odpowiedzi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś linka do tego dłuższego nagrania ze szpitala, tego gdzie ją potem normalnie na wózku wiozą przez korytarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co nic nie wie
Taka mała sugestia: proponuję dotrzeć do osób, które w latach 1990 - 2000 bywały w lokalu Kazamaty we Wrocławiu (chyba już nie istnieje). Tam to się wszystko zaczęło i ciągnie się nadal. Niestety jak to mówią ręka rękę kryj****ardzo wielu osobom zależy aby sprawę wyciszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba nie ojciec i syn tylko jedna i ta sama osoba tylko jak była młodsza:O nie ma możliwości żeby takie az podobieństwo było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie nie ma nagrań z lotniska, wczesniej zanim były nagrania ze szpitala to były też wypowiedzi pracowników szpitala, a zauważcie że nie ma wypowiedzi pracowników z lotniska. czytałam gdzieś że jakas polka ją widziała na tym lotnisku ale oczywiście znowu poszlaki bez pokrycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najgorsze z całej tej sytuacji jest to, że i tak nigdy nie dowiemy się prawdy jak to wszystko było! I to mnie cholernie wkurza! Nawet jak już padnie jakaś ostateczna wersja, którą i policja, i Rutek potwierdzi i wszyscy będą zgodni to nie mamy pewności, że taka właśnie była prawda:( A dziewczyna biedna straciła życie i za kilka dni wszystko wróci do normy i się o tej sprawie zrobi cicho i każdy zapomni:( Jak sobie pomyślę, że ona wchodziła w Kato do samolotu i liczyła na wypoczynek, a za parędziesiąt h nie żyła to normalnie mam gęsią skórkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×