Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko że ten redaktor czy dziennikarz GW nie jest ojcem Markusa :( No i proszę przedstaw choć jeden dowód jak Markus był zamieszany w sprawę śmierci modelki Karoliny K.? Bo nigdzie nie znalazłam nawet wzmianki o tym, ani dowodu że w ogóle ja znał. Nie wiem co się wydarzyło, ale jak nie macie dowodów to bezsensu to piszecie. Może zgłaszajcie to na policję bo jeszcze kogoś oczernicie niepotrzebnie. Żal dziewczyny, ale to co się dzieje w necie to już jest jakaś szopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałyście na youtubie filmik "Magdalena Żuk - Czy została zgwałcona? - Co mówi mi lampa i słuchawki?" - facet odsłuchał fragment nagrania i wyszło mu, że mówi, iż ją zgwałcili. Ktoś w kometarzach podesłał link na nagranie w którym słychać jak kolega chłopaka Magdy mówi, żeby nie wyciągać od niej informacji. to jest podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
michael cos tam cos tam ten drugi rezydent co mieszka w polske i zna tamtego rezydenta z egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę was to tak rusza, że jakaś lala szukała guza i znalazła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciskają się tu niektórzy, że ludzie piszą głupoty, że skąd wiedzą, że Karolina Kaczorowska obracała się w tym samym towarzystwie co Magda... Właśnie w tv widziałam mamę Karoliny, która wyraźnie powiedziała: "Karolinka nie raz jeździła z M*****em na dyskoteki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pierwszy raz zobaczyłam i wysłuchałam tego nagrania kilka dni temu kiedy ta historia dopiero się pojawiła w necie to pomyślałam "on ją sprzedał " Zaznaczam , że nikogo nie posądzam, ani chłopaka ani innej osoby bo nie znam faktów . Pisze tylko jaka była moja pierwsza myśl nic więcej i mam nadzieje , że poznamy prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ZAMYKAM TĘ STRONĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty jakis ekspert jestes , lekarz , psychiatra ze stwierdzasz iz dziewczyna nie ma schizofrenii ???? ona kogos ,widzi ktos ja sledzi, ktos jej czegos do picia dosypuje , pozniej rzuca sie wije kopie , zachowuje sie IDENTYCZNIE JAK MATKA MOJEJ KOLEZANKI PRZY ATAKU SCHIZOFRENII i tez kobiete 4 chlopa musi do karetki ciagnac bo tyle dostaje sily X Matka twojej koleżanki chyba nie mieszka z k*****i arabskimi w kraju. Jeszcze oczu nie otworzyles ze nie wiesz co oni robią, bylo o tym glosno jak uciekali od siebie do europy, g****ili w krajach europejskich, obcinali glowy w bialy dzien np w sklepie. TAK CI DEBILU TERAZ TRUDNO UWIERZYĆ u nich taka jest kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i proszę przedstaw choć jeden dowód jak Markus był zamieszany w sprawę śmierci modelki Karoliny K.? x Ano właśnie matka Karoliny K. powiedziała reporterowi Polsatu, że jej córka się woziła po dyskotekach z tym całym Markusem i że znała to całe towarzystwo, które znała Magda. Wystarczy? Jak nie wierzysz to obejrzyj, na pewno gdzieś już w necie jest ten film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zalozyc inny temat i dac linka bo na tej stronie nie da sie pisac, non stop sie blokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mnie az podnosi sie cisnienie jak slysze ze my biali europejczycy mamy szanowac inne kultury i wyznania bo inaczej jestesmy nazwani rasistami A te arabusy muzulmanskie to szanuja nas ? Szacunek dziala tylko jak jest wzajemny ! Przreciez oni pala krzyze chrzescijanskie i mysle ze nasze kobiety to jakies k***y za 2 zlote bo sa blondynkami i maja t shirt ??!! Nie moj kolego, tak nie funkcjonuje szacunek ! A z reszta wcale mnie nie dziwi jak traktuja kobiety jak wierza ze po smierci czeka ich ogrod rajski pelen dziewic... xx No dobra, to teraz mi odpowiedz na pytanie, jeśli tam jest taka rzeź niewinnych ;) dziewic z europy, to po co tysiace europejek co roku się tam zapuszczają i niekiedy jada nawet same?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A w ogóle co z Markusem
czy on w ogóle jest gdzieś jawnie i został przesłuchany czy zniknął? Bo jak zniknął to chyba jasne, że jest w to zamieszany i wystawił Magdę bo jakby nie był w to zamieszany to by siedział na tyłku i czekał az się jakoś sprawa wyjaśni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy sekcja zwlok? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala derealizacje w wyniku szoku/naćpania i wyskoczyla albo ją wypchneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:08 głupie pytanie. Typowe myślenie zwykłego czlowieka-mnie to napewno nie spotka To teraz mi odpowiedz na pytanie czemu wielu ludzi zaczyna palić papierosy,brać narkotyki itp Przecież palenie tytoniu może skończyć sie tragicznie-rakiem płuc np. To czemu tak wielu ludzi pali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Głupia odpowiedź, bo znowu wypowiadasz się za innych, tak samo jak wszystko uogólniasz pod twoje odczucia i domysły. Czyli ble ble ble bla bla bla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W internecie znalazłam posta gdzie ktoś napisał, że Magda i Marcus nie byli parą, ale stworzyli związek na potrzeby interesu. Ona miała uzbierać sobie pieniądze na wyjazd i sama lecieć do pracy- towarzyszyć arabskim biznesmenom jako dziewczyna do towarzystwa, ale bez intymnych relacji(!!!)I tą pracę miał jej załatwić ten Markus. Obydwoje wiedzieli w co się pakują, ale sprawa i tak się wymknęła spod kontroli i zasłaniają się teraz nieważnym paszportem, wielką miłością, i ''troską'' chłopaka na nagraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mogl jej sugerować wyjazd do egiptu, np ze tam byl i chcialby znowu. Manipulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PL jest duzo nie wyjasnionych spraw my znamy'te najbardziej naglosnione. Pamietacie sprawe 14 letniej Anaid z gdanska. Przerazona popelnila samobojstwo... albo Iwona Wieczorek to juz 7 lat a nadal zero odpowidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[☾★ ]każda z was skłonna była by zrobić to samo tylko nie jest zorganizowana i nie czyje się zabezpieczona ale zdolne jesteście aż was doopy swędzą do takich interesów ja doskonale to wiem ,ile emocji !! ile opinii !! [☾★ ] ile mądrzenia łatwo kogoś oceniać jak się z boku stoi w ciepełku przed kompem.[☾★ ]Powtarzam nie jedna z was poszła by taką drogą żeby tylko jej się jakoś ułożyło,ale to jest przestroga dla głupkowatych siusiumajtek że to nie bułka z masłem i może skończyć się tak jak w tym przypadku polejcie łby zimną wodą i nie gorączkujcie się!! macie tu swoich wymarzonych arabów często piszecie o swoich brudnych marzeniach [☾★ كل سوء الخاتمة يرقة

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powyżej co nie znaczy że ch...je którzy jej to zrobili powinni wisieć :) tak się to u was robi? tak też stanie się i u nas ...wszyscy nie ważne kto marcus srarkus czy inny zbok siedzisz w kalifacie to siedź i się nie wtrącaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś W internecie znalazłam posta gdzie ktoś napisał, że ............. No i właśnie to jest takie $ranie w banie, ktoś coś gdzieś napisał, ty to tu powielasz, a govvno wiecie jaka była prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
komentarz z 14.25 pojawil się o 2 w nocy na niezależnej,te informacje powinny być rozpowszechniane bo jeśli tych 3 mężczyzn 4,nie zostanie zamkniętych a wiadomo już co wiadomo, to będzie afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:46 ولكن على قدميه، لأن رأسه كان متأخرا جدا كخخخخخخخخخخخخخ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba z deklem cos masz zadna kobieta dobrowolnie nie dałaby sie zg****ic, sa na pewno kobiety co marza o seksie z arabami i po to tam jada, moga lubic nawet jakies ostre numery z nimi, ich sprawa, ale jak kobieta mowi NIE to sila nikt nie ma prawa jej brac, zapamietaj sobie debilu, zeby ci czasem kobiety w rodzinie nie zg****ili!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu wszystko jest prosye wypadla z okna i zginęła, g****ili ja to wiadomo, dragi na sto procent. Nie wiadomo jakby sie skonczylo gdyby nie upadek z okna może by zdolala jakos uciec albo by ktos po nia pojechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×