Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Co to kurde za wypowiedź? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie filmiki Zbigniewa stonogi,on dużo gada o polityce o tym jak działa policja itd.On by tą sprawę rozwiązał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie sobie filmiki Zbigniewa stonogi,on dużo gada o polityce o tym jak działa policja itd.On by tą sprawę rozwiązał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie filmy Zbigniewa stonogi Otworzy wam oczy na wladze w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni w tym szpitalu wiozą ją na łóżku przywiązaną pasami, a potem przywiązali ją jakimiś szmatami do łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie filmy Zbigniewa stonogi Otworzy wam oczy na wladze w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczcie filmy Zbigniewa stonogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:22 ogłoszenie z marca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam że na filmie i niektórych zdjęciach Magda posługuje się gestami - znakami, jakby liczyła na to że ktoś odczyta wiadomość od niej. Co wg was oznacza taki układ palców Magdy na pierwszym zdjęciu na łóżku? http://www.patriot24.net/video-krzysztof-rutkowski-ujawnia-szokujace-szczegoly-smierci-magdaleny-zuk-w-egipskim-kurorcie-pelny-zapis-dzisiejszej-konferencji-prasowej-we-wroclawiu,18135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba usunąć jedną spację aby link zadziałał, na końcu przed ,18135

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN powinna przeprosić rodzinę, panią Kamile i Rutkowskiego za skandaliczne zachowanie redaktora Cebuli. Pani Kamila kończy wypowiedź a ta redaktorzyna ani milimetr empatii i jeszcze krzyczy że miała zgłosić sprawę rezydentowi.... który jej to zrobil. KPINA. Myśleli że widzowie przestrasza się i uwierzą Cebulowe. Redaktor powinien być zbadany na obecności substancji odurzających. Ukoronowanie- reklama biura podróży - co chcieli tym powiedzieć mamy was telewidzów w dopiero. Zapłacimy wszystko zataimy. Nie tylko tu ludzie skarżą się na znikanie niewygodnych postow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oni w tym szpitalu wiozą ją na łóżku przywiązaną pasami, a potem przywiązali ją jakimiś szmatami do łóżka? vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv W Polsce mają specjalne kaftany zawiązywane na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do siostry ofiary : oceniasz działalność internetowców za hejt ,że oskarżamy niewinnego marcusa ,zeby tobie wysylac podejrzenia,jesteś młoda i naiwna ,nie nie tobie,to ma być publiczne bo nie chcemy żeby to zamieciono pod dywan,to ze markusik się usmiechal do ciebie nic nas nie obchodzi,doceniam wszystkich którzy węszą w tej sprawie ,puscil ją samą ,to wersja dla ciebie,jest idiotą? my nikomu nie wierzymy,nawet tobie ,chcemy prawdy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to bydlo ja potraktowalo w szpitalu?!!! Szok!!! To byli jej oprawcy nie personel szpitala, byli w normalnych ciuchach, przeciez logiczne ze jak ja brutalnie grupowo g****ili jeden po drugim i moze razem to dziewczyna miala NIESSamowita wrecz traume i uciekala i bronila sie jak zwierze atakoeane przez stado arabow. Ludzie przeciez jak ci oprawcy ganiali za nia po szpitalu to ona miala sie tam czuc bezpiecznie?!!! Ja bym oka nie zmrozyla w tym szpitalu bo bym czekala ze w kazdej chwili wejdą i znow mnie zgwalca!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może litera M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech szpital wyjasnia kim są ci ludzie ,dlaczego mają do niej dostęp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I gdzie do cholery Ci wszyscy lufzie ktorzy caly czas mogli jej pomoc, w kazdej sekundzie, co w pokoju obok w hotelu nikt nie slyszal jak ona sie darla i szarpala?!!! Jak ja g****ili? Lezala na ziemi i nikt jej nie pomogl?!!!! Nie ratowal?!!! Ludzie to nie do pomyslenia wręcz!!! Lezy czlowiek na ziemi w przed pokojem obok twojego i idziesz jesc obiad?!!! Nie reagujesz?!!! Nie wszcznasz alarmu?!!! Placy ktorzy tam byli i nie kiwneli palcem Wstyd mi za was, ja bym was ludzmi nie nazwala!!! Czlowiek odruchowo zaczyna sie intetesowac i pytac co sie dzieje!!! Taką mamy znieczulice?!!! Ludzie g****ili Magde, sasiedzi w hotelu SŁYSZEli, WIDZIELI I NiE zrobili NICCCCC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dlaczego w tym szpitalu tak wielu otaczało jej mężczyzn, którzy nie byli personelem? jak się miała czuć w tym towarzystwie? Jak uciekała, to zaraz za nią bieli, czyli byli bardzo blisko niej. A jak skakała przez okno, to już jej nie mogli pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A polskie sluzby?!!! Ludzie jak oni nas traktuja?!!! Placimy im wszyscy nasze ciezko zarobione pieniądze a oni gowno robia!!! Jak potrzeba!!! Za kogo oni nas maja ja sie pytam?!!! Biuro podrozy bierze twoje pieniądze i cie do g****iciela posyla pod opieke?!!!!Realy?!!!! Ja chyba snie!!!! Maja nas za jakies pacany bezrozumne!!! Do pierdla z nimi!!! Ludzie badzmy twardsi i nie dajmy sie tak traktowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak mnie teraz zapewnia w biurze podrozy, ze gwarantuja opieke na miejscu wycieczki to rozumiem ze mowia mi, ze bede zgwalcona i naszprycowana narkotykami, nie mam wiecej pytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy nas robią w c***a,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mozecie zobaczyc jak pan Rutkowski imprezuje ze swoim swiadkiem (piekna blondynk) po programie uwaga tvn w ktorym mowiono o smierci Magdy Zuk https://youtu.be/q9CLioWpEOU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna Madzia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:17 O czym Ty piszesz? Jak to nie reagowali i nie zrobili nic? Był z nią rezydent! Czyli go zawiadomili. Co wg. Ciebie mieli zrobić? To ze on mógł być zamieszany w jej śmierć to wybacz, ale nikt nie musiał o tym wiedzieć. Teraz każdy mądry, ale normalnie nikt nikogo o takie rzeczy nie podejrzewa! Nawet jej rodzice w wywiadzie powiedzieli, że jak się dowiedzieli ze jest z nią rezydent i zawiózł ja do szpitala, to się uspokoili. Ale wg. Ciebie obcy ludzie mieliby za nią i rezydentem jeździć po szpitalach? No pomyśl troche. Już takie głupoty zarzucacie turystom... A normalnie to pewnie tylko czubek swojego nosa widzicie. Bo jakoś nie wierzę że jak napotkacie bujajacego się na nogach gościa, to wnikacie czy ma zawał, czy ktoś mu coś dosypal zeby okraść. Tacy mądrzy w sieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×