Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
STRESZCZENIE INFO OD RUTKOWSKIEGO: TL;DR - rezydent ma widoczne zadrapania na twarzy i rękach co tłumaczył, że Magda była agresywna - policjant który chciał go przesłuchać został w mig wstrzymany i zaniechał działań (od kogoś wyżej) - ktoś zabezpieczył rzeczy Magdy telefon, bieliznę i nie przekazał jej nikomu (dowody) - Rutkowski przeanalizował głosy w tle, padają tam wulgarne słowa o charakterze seksualnym - do Krzysztofa Rutkowskiego zgłaszają się kobiety które miały zaburzenia podobne do Magdy na terenie Egiptu. - Rutkowski twierdzi, że uzyskał informacje iż na terenie Egipskich kurortów działa siatka rezydentów i osób, które wykorzystują kobiety. - nie wyskoczyła z 2 czy 3 piętra tylko z 1, w Egipcie inaczej liczą piętra tam parter to już jest 1 piętro. Czyli niby wyskoczyła/spadła na trawę z naszego 1 piętra. Żyła jeszcze. - sekcja będzie prowadzona w Egipcie, bez żadnej osoby, obserwatora z Polski - barman podał dziewczynie drinka, po którym miała złe samopoczucie - miała światłowstręt, zasłaniała oczy, relacjonowała Polka, która chciała jej pomóc (faktycznie takie objawy są po tab gwałtu) - są przesłanki o tym, że pewne osoby ze względu krystaliczną opinie o Egipcie próbowały już wpływać na wynik śledztwa (samobójstwo, wina po stronie ofiary) miejmy na uwadze, że kobiety w ZEA które zostaną zgwałcone trafiają do więzienia, za to że dały się zgwałcić... mind f**k, ale to są fakty. - we wtorek rusza duża ekipa Rutkowskiego zbierać dowody - rodzina chciała sprowadzić Magdę najszybciej jak to możliwe niestety przerosły ją koszty (100tys zl czarter medyczny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej podobnych informacji, podobnych do tej wyżej znajdziecie tu: http://www.wykop.pl/link/3722609/comment/45075719/#comment-45075719 Jest tam pełno informacji i ciągle dodawane są nowe, zdjęcia, filmy, analiza ostatniego filmu z Magdą, doświadczenia innych ludzi, linki, materiały, przetłumaczone rozmowy, inne podobne przypadki.ac Kopiujcie link gdzie się da, niech inni też wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tłumaczenie rozmów egipcja z nagrania Magdy. Analize filmu (Urywek): (chłopak nalega żeby mówiła) 09:34 - dziewczyna - "NIE MOGĘ MÓWIĆ PRZEPRASZAM" (chłopak - musisz powiedzieć skarbie prosze cie.....) 09:40 - dziewczyna mówi że to nic nie da (chłopak mówi - ale powiedz mi, powiedz mi...) 09:43 - dziewczyna mu przerywa i pokazuje że jest obserwowana/lub że patrzą, po czym zerka w lewo (swoje) Więcej informacji znajdziecie w postach użytkownia - OstrzeSprawiedliwosc na stronie - http://www.wykop.pl/link/3722609/comment/45075719/#comment-45075719 (zaznaczcie cały link i skopiujcie razem z liczbami na końcu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
06:01 - Magda zasłania glowę prawą ręką (od strony rezydenta/grupy), opuszcza głowę w dół lekko w lewo (swoje) i coś cichutko szepcze, najprawdopodobniej - "ZGWAŁCILI MNIE" - po tych słowach podnosi głowę i z żalem patrzy prosto w obiektyw 06:14 - Magda bardzo cichutko szepcze - "SKRZYWDZILI MNIE" lub "KRZYWDZILI MNIE" (mając głowę i wzrok skierowaną w lewo w przeciwnym kierunku od rezydenta) 06:31 - Magda podnosi obie ręce gładzi się po włosach od czoła do tyłu zasłaniając twarz i bardzo cicho ponawia - "KRZYWDZILI MNIE" lub "SKRZYWDZILI MNIE", po czym natychmiast zerka w stronę rezydenta/grupy (w swoje prawo) Śledźcie posty na wykop pl , użytkownika - OstrzeSprawiedliwosci dodaje dużo ciekawego info. Więcej informacji znajdziecie w postach użytkownia - OstrzeSprawiedliwosc na wykop pl, link macie zamieszczony wyżej w postach tylko zaznaczcie cały link i skopiujcie razem z liczbami na końcu. Przesyłajcie informacje dalej innym, sprawa musi zostać wyjaśniona a ludzie muszą wiedzieć prawdę. Już teraz polskie firmy turystyczne starają się ukręcić sprawie łeb (celowo polskie z małej) one pierwsze od samego początku jak wyszła informacja że Magda "zginęła" w Egipcie, pisali że popełniła samobójstwo i pojawiły się trole internetowe które wklejały wszędzie taki sam komentarz, o żekomych problemach psychicznych Magdy i samobójstwie, nie było żadnego śledztwa, żadnych dokładnych informacji a firmy turystyczne "już wiedziały że to samobójstwo i problemy psychiczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzuz
LUDZIE, WEŹCIE POD UWAGĘ JEDNĄ RZECZ - NIE WIEMY, CZY MADZIA NIE ŻYJE, BO NIKT, PODKREŚLAM NIKT ZE STRONY POLSKIEJ NIE WIDZIAŁ CIAŁA ! Nie wiemy, czy Magda rzeczywiście zmarła. Na świadczeniach egipskich lekarzy i śledczych nie ma co polegać, bo jak już wiecie, to skrajnie skorupmowany kraj. Może temu właśnie służyły te filmiki, by UPOZOROWAĆ jej domniemaną chorobę psychiczną i samobójstwo ? Już kilka osób o tym dyskutowało na profilu Magdy, nie chciałabym wzbudzać w poturbowanych psychicznie bliskich dziewczyny fałszywej nadziei, ale wątek z porwaniem do burdelu tudzież na którąś żonę wpływowego egipcjanina wydaje mi się prawdopodobny. Była łatwym łupem, atrakcyjną, samotną blondynką o słowiańskiej urodzie, może i ten rezydent (oczywiście nie wiadomo, piszę per "może", akurat jestem przeciwna wyciąganiu pochopnych wniosków) brał w tym udział i pełni funkcję "naganiacza" takich dziewczyn. Pomyślcie, gdyby chciano ją zabić, zrobiono by to od razu, bez cyrku z pozorowaniem choroby psychicznej. Komuś zależy, by Magdy NIE SZUKAĆ. Wiadomo, to tylko hipoteza, ale mam nadzieję, że detektyw Rutkowski bierze ją pod uwagę, bo wydaje mi się najbardziej logiczna w świetle tego, co się stało. ( jej słowa " ja już STĄD nie wrócę też można różnie interpretować, ona nie powiedziała "to koniec", "umrę", "śmierć nadchodzi, nigdy mnie nie zobaczysz", tylko że stamtąd nie wróci, być może wiedziała, że czeka ją perspektywa niewoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pasuje ci to nie wchodź i w*********j, masz rację, jakby tobie coś się stało to każdy by miał to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LUDZIE, WEŹCIE POD UWAGĘ JEDNĄ RZECZ - NIE WIEMY, CZY MADZIA NIE ŻYJE, BO NIKT, PODKREŚLAM NIKT ZE STRONY POLSKIEJ NIE WIDZIAŁ CIAŁA ! Nie wiemy, czy Magda rzeczywiście zmarła. Na świadczeniach egipskich lekarzy i śledczych nie ma co polegać, bo jak już wiecie, to skrajnie skorupmowany kraj. Może temu właśnie służyły te filmiki, by UPOZOROWAĆ jej domniemaną chorobę psychiczną i samobójstwo ? Już kilka osób o tym dyskutowało na profilu Magdy, nie chciałabym wzbudzać w poturbowanych psychicznie bliskich dziewczyny fałszywej nadziei, ale wątek z porwaniem do burdelu tudzież na którąś żonę wpływowego egipcjanina wydaje mi się prawdopodobny. Była łatwym łupem, atrakcyjną, samotną blondynką o słowiańskiej urodzie, może i ten rezydent (oczywiście nie wiadomo, piszę per "może", akurat jestem przeciwna wyciąganiu pochopnych wniosków) brał w tym udział i pełni funkcję "naganiacza" takich dziewczyn. Pomyślcie, gdyby chciano ją zabić, zrobiono by to od razu, bez cyrku z pozorowaniem choroby psychicznej. Komuś zależy, by Magdy NIE SZUKAĆ. Wiadomo, to tylko hipoteza, ale mam nadzieję, że detektyw Rutkowski bierze ją pod uwagę, bo wydaje mi się najbardziej logiczna w świetle tego, co się stało. ( jej słowa " ja już STĄD nie wrócę też można różnie interpretować, ona nie powiedziała "to koniec", "umrę", "śmierć nadchodzi, nigdy mnie nie zobaczysz", tylko że stamtąd nie wróci, być może wiedziała, że czeka ją perspektywa niewoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno Marcus nie chce rozmawiać z Rutkowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zablokowany watek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
óp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się kończy lekkomyślność.Młoda ładna, myślała że świat padnie do jej stóp, niestety u muslimów taka jest towarem tylko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawiesiło się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widzę w tej sprawie udział kosmitów. Moim zdaniem to kosmici dokonali testów medycznych na Magdzie bo za bardzo wyróżniała się z otoczenia. Następnie naszprycowali ją czymś żeby nie pamiętała momentu porwania i to wywołało złą reakcję ze strony jej psychiki. Efekt jest taki, że wyskoczyła z okna i się zabiła. Przykra sprawa ale takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeskocz strono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kato dziś Człowiek rano wstaje, wlącza kafe a ci dalej swoje :D xx Kato... zakatują nas tymi teoriami spiskowymi, bo z faktami to ma tyle wspólnego co z wizyta ufoludków. Albo te kopiowanie tu całych artykułów z neta, no tak, przeciez nikt inny nie ma gogle i by nie przeczytał. Sajonara (nie musicie tłumaczyć, to nie po arabsku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podobno Marcus nie chce rozmawiać z Rutkowskim xxx I BARDZO DOBRZE! Od prowadzenie śledztwa i przesłuchań, jest prokuratura i policja. A nie ten show men Rutkowski, który znowu tylko dla własnych celów zrobi pokazówkę przed kamerą. Widzieliscie nagranie z rodzicami? Przez jakieś 5 minut na początku ciągnie ich za język, mówiąc "to się jeszcze nie nagrywa" a nagrywał i nawet wstawił to do sieci. Po co ich w błąd wprowadzał - to są te jego metody? Przecież oni nie są podejrzanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z ta sekcja zwlok ? Miala odbyc sue wczoraj. Wiadomo cos detektywi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co z ta sekcja zwlok ? Miala odbyc sue wczoraj. Wiadomo cos detektywi ? x Detektywi "kafe patrol" :D jeszcze śpią, dopiero po 11-tej spodziewamy się licznych raportów z sekcji zwłok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno byla sekcja, tak samo podobno jak to ze miala depresje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloen333
Dzis znalazlem dość fajną stronke gdzie możemy zgarnąć za darmo bon do biedronki (2000zł) http://bony-biedronka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zastanawia dlaczego Marcus nagral rozmowe , czyzby cos wiedzial? jak dzwonia do was wasi partnerzy pierwsze co nagrywacie? I 2 sprawa kto normalny wrzuca taki film do netu? Zeby cierpienie ukochanej widziala cala polska i dyskutowala nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu tez zrobilam mezowi niespodzianke i wykupilam wycieczke na majowke na cypr. Kiedy mu to powiedziałam nie byl szczesliwy ze wybralam taki kierunek arabow. Zla bylam ze jest rasista ze ma poglady mongolskie i jesli nie chce to pojade z kolezanka. Iczywiscie wiedzialam ze nie pusci mnie bez niego ...pokazal mi artykuly jak oni sie zachowuja jak tam jest niebezpiecznie i wkoncu sama zsczelam sie martwic. Probiwalam zamirnic na kraje wschodnie ale nie dalo rady wiec polecielismy. Jestem blondynka wiec bylam tam cudem natury wszedzie sie do mnie dosiadali jak wyszlam gdzies sama zadko maz puszczal mnie gdzies sama a juz na pewno nie do baru. On lubi pospac wiec raz wyszlam sama na sniadanie i to byl szok. Kelner dawal mi kawe przynosil osobiscie dosiadal sie pozniej jego koledzy szybko sie zawinelam do pokoju wybiegl za mna i wskoczyl do windy. Myslalam ze ymre ze strachu naszczescie weszla jeszcze jedna para z polski i on wysiadl pietro wyzej. Wiecej rrazy sama nie wyszlam. W egipcie bylam majac cine wlosy wiec mialam troche spokoju ale kolezanka byla niemalze prześladowana mimo ze byłyśmy z mezami. Dawali za nia kozy wielblady na koniec powiedzieli jej ze nie wsiadzie do samolotu. Juz rozumiem podrjscie mojego meza ... wiecej do krajow arabskich sie raczej nie wybiore no moze az oni wszyscy wygina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 6:13 minucie nagrania ewidentnie słychac wybuch!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rok temu tez zrobilam mezowi niespodzianke i wykupilam wycieczke na majowke na cypr. x Cypr krajem arabskim ? owszem, jest tam część turecka, ale BP, nie organizują tam wczasów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podobno Marcus nie chce rozmawiać z Rutkowskim xxx I BARDZO DOBRZE! Od prowadzenie śledztwa i przesłuchań, jest prokuratura i policja. A nie ten show men Rutkowski, który znowu tylko dla własnych celów zrobi pokazówkę przed kamerą. Widzieliscie nagranie z rodzicami? Przez jakieś 5 minut na początku ciągnie ich za język, mówiąc "to się jeszcze nie nagrywa" a nagrywał i nawet wstawił to do sieci. Po co ich w błąd wprowadzał - to są te jego metody? Przecież oni nie są podejrzanymi. xxx A jednak matkę Madzi z Sosnowca on właśnie rozszyfrował a nie policja‼ Poza tym rodzina zawsze jest pierwsza podejrzana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zatrudnić tłumacza i zagadka się rozwiąże. Na nagraniu wszystko jest podane, jak na tacy. Tłumaczyłem kolegę, który pochodzi z tamtych rejonów i który mówi płynnie w tym języku więc wersja jest zasłyszana i przetłumaczona. Rezydent wcale nie stara się pomóc dziewczynie. Rozmawia ze swoim przełożonym. Sadzac po sposobie, w jaki rozmawiaja jest on wojskowym. Na pewno nie jest tam, zeby pomoc dziewczynie. Rozmowa przebiega nastepujaco: -Co robi dziewczyna, mówiła coś? -Nie, Stoi tu przede mna. Jest cicho. -A Ty, gdzie teraz jesteś? -Stoję tu z nia, ona jest przede mna. -Mówiła coś, wydała nas? - Na razie nic nie mowi, jeśli nas wyda to zrobimy, co będzie trzeba. Zajmiemy się tym. Zadziwia mnie spokój i opanowanie chłopaka. Nie mówiac już, że puścił dziewczynę sama w tak niebezpieczne miejsce. Brak słów. Na nagraniu widać twarz rezydenta, a z nagrania jasno wynika, że mieszał w tym palce. Teraz wszystko zależy od determinacji bliskich. Egipt to bardzo niebezpieczny kraj, rzadzony przez nieobliczalnych ludzi. W kazdym razie twarz rezydenta jest znana. Znalezc go na pewno trudno nie bedzie. A co z tym fantem postanowia zrobic bliscy to juz ich decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to gdzie ty na tym Cyprze bylas , cypr nie jest arabski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×