Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
Druga sprawa, na portalach można wszystkiego dowiedzieć się o tych ładnych, czy brzydkich, gdzie i jak mieszkają, gdzie wyjeźdźająi td. Nie macie prywatnego życia, wasza głupota wylewa się z ekranów i byle głupi może to wykorzystać. Zarabia na tym nie tylko właściciel fejsa, czy blogersi [!!!} ale sztab ludzi, też przestępców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie miała własnego interesu. Pracowała u kogoś innego u dziewczyny która tak samo jak ona się nazywała to samo imię i nazwisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciala odpoczac bo duzo pracowala, wcześniej byla w Kenii. A 4 tys od tak wyciągnąć nie jest łatwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedajecie swoja prywatność, a właściciele portali zyją z was, blogerzy też, przestępcy maja pole do popisu. Kiedyś kobieta nie ruszała się bez opiekuna, teraz wszelkie zbóje mają ułatwione zadanie. Takie czasy jaka młodzież, czyli do d..y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kanale patriot24 wrzucili niby pierwotna wersje nagrania, okilka sekund dluzsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj w teleexpres maja byc nowe informacje juz z egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, czyżby coś było wycięte z nagrania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widze, ze ten kanal pat.24 to tylko naciagacze. wrzucaja to co juz bylo, zeby chyba tylko nabijac wyswietlenia,, jprdl co za ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Telex. tez nic nowego wlasciwie nie powiedzieli... Mysle, ze raczej nie dowiemy sie co sie naprawde stalo. Poza tym nie przeprowadzono podobno jeszcze sekcji w Egipcie. A minelo juz troche czasu od jej smierci, takze.... cos jest na rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ile jest tych wersji https://www.youtube.com/watch?v=Efaz50LV-n4 tu dziewczyna po cichutku przez zacisniete zeby mowi szybko ''zg****ili mnie'' to samo powtarza pod sam koniec ok 13:12 prosze dac na ful i zalozyc sluchawki...do kogo nalezy glos osoby ktora jest z tym niby markusem? ok 6:35-40 jesliten facet jej nie wystawil to ja jestem baletnica dramat i tragedia co ona musiala przejsc i mam nadzieje ze winni zostana ukarani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uwarzam nie dowiemy się ciapaci będą sie kryc, chyba ze Marcus zacznie mowic i sypac wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście wywiad z jej matką? ??magda nie gadala jej ze leci do egiptu,a przedtem gadla ze znajomi nie lecieli bo majówkę mieli zaplanowaną .Teraz powiedziała ze nie znała daty wylotu.Markusa widziała 3 razy w życiu ale wychwalala go w niebiosa. Widziała się z córką na świętach i ta miała od niej pożyczyć kasę..heh a swój interes prowadziła, gadala ze magda latała na za granicę na wycieczki i pokazywała jej filmy które były "niebezpieczne":/ Jej ojciec jak dowiedział się ze cos jest nie tak to zamiast C to polskim władzom ,szukal kogoś kto tam poleci hm.. Dlaczego? Przecież władze polskie tam bez problemu polecą, o co chodzi? Powiem wam Magda jezdzila tam pewnie zarobić w niemoralny sposób ,wszyscy o tym wiedzieli, wiedzieli ze jak zacznie się problem to nie będą mogli powiadomić odpowiednich władz. Jej matka powiedziała"jak dowiedzieliśmy się ze jest w szpitalu to byliśmy spokojni" ze co??? A nie obchodziło ich czemu tam jest i co po drodze się wydarzyło? Czemu ten Markus to nagrywał? Czemu filmik został przerobiony i nie ma jego początku, czyżby magda mówiła na początku o tych czarnych interesach,potem coś poszło nie tak i wiedziała ze należy teraz do nich do arabow bo coś nie poszło. Nie mówcie mi ze tak kochała markusa ze zostawila go w urodziny samego,ani kupy ani d**y nie trzyma się nic od samego poczatku.O siostrze juz nawet nie wspominam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 brawo dla ciebie Tak właśnie to wygląda, a tempaki się sprzedają ile wlezie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o co chodzi z tą siostrą Magdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy wszyscy nie macie zajecia w niedziele ? Jakis wyjaxd rodzinny czy cos tylko tu siedzita i p******ita .... detektywi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś gdzieś pisał ze en cały Markus ma urodziny dopiero w czerwcu i na kilka godzin przed odlotem próbował sprzedać te bilety. Rodzina nic nie miała wiedzieć o jej wycieczce...na filmie widać wyraźne że ona się boi i słowo boi to jest delikatne stwierdzenie ;-( na końcowce wyraznie widac ze w trakcie gdy ciapaty rozmawia przez tel ona rzuca spojrzenie w jego strone ,przybliza twarz do tel i rzuca szybko zg****ili ;-( a ten debil jak potluczony wymienia wszystkie zwierzatka jakie zna rybko kotku...dno totalne ten koles JAK MOGL JA PUSCIC SAMA.jak on prowadzil te rozmowe...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 a ty? ;-) jakos nie widac ze spacerujesz po deszczu? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie musze czytać i zgadywać co sie stalo bo się domyslam. Dziewczyna na miejscu została odurzona, następnie zgwałcona pewnie kilkukrotnie, pobita bo na pewno sie bronila, w wyniku pobicia doszlo.do zapasci plusa, niewydolnosci nerek bo pewnie byla mocno kopana, w szpitalu sklamali ze takich obrazen nie miala, no bo tego nie widac na pierwszy rzut oka, albo kryli sprawcow co jest tam oczywiste. Po następnym przywoezieniu do szpitala wysloczyla z okna bo pewnie chciala uciekac i jedynym wyjsciem bylo omno skoro na zewnatrz pilnowali jej oni. No i tyle stracila przytomnosc w szpitalu a w skutek wczesniejszego pobicia zmarla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 przestań OCZERNIAC dziewczynę Ty podła hieno. Była (a może jest? Kto się czy ona żyje czy nie) piękna , ambitna,inteligentna Miała wszystko więc cebula sieje ferment Nie pograzajcie się To ze jesteście beznadziejni to wie kazdy. Więc moglibyście mieć choc trochę godnosci i nie pograzali się do końca przez oczernianie. Jesteście strasznymi prostakami, wstyd mi za was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda dziewczyny bez wzgledu na to w jakim celu tam pojechala. Chociaz mnie nie dziwi ze majac faceta poleciala sama na urlop. Kilka lat temu tez z kolezanka sie wybieralam (obie bylysmy w powaznych zwiazkach) do Egiptu wlasnie zeby sobie odpoczac. Ostatecznie jednak jej cos wypadlo i polecialam z facetem swoim. I bardzo dobrze, bo jak raz sama wyszlam na basen to sie czulam doslownie atakowana przez tych ciapatych debili :O dla nich jak kobieta jest sama to mysla ze sobie c***a do d**y szuka, takie prostackie myslenie. Ale z drugiej strony znam laske ktora tam latala coroku pieprzyc sie z mlodymi ciapatymi wiec ich myslenie z nikad tez sie nie wzielo. Ja wtedy na basenie bedac sama doslownie godzinie dostalam kilkanascie propozycji i dwa razy mi zwrocono uwage ze nie mam wstydu lazic sama bez mezczyzny:O Podejrzewam, ze ta biedna dziewczyne po prostu"ukarali" za to ze sama byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tajemnica to była jej wycieczka przed rodzicami i chłopakiem z tego co mówią. Ściema że szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus jej chłopak a ona szczęśliwa bo ślub w Ameryce umiał być z tego co matka mówiła chyba na 200 osób . Wiecie co? Obserwuje tego chłopaka i widzę w nim przygrywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek jest prosty. Ludzie mają za dużo pieniędzy bo gdyby rodzice nie pozyczyli została by córka w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:27 Faktycznie racja o tym Markus ie. Dziwny facet a raczej przygryw bo wcale nie pasował do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś link żebym tego marcusa zobaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest na tvp2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus na kwadraty zrobiony żeby go nie poznać bo chyba ma już adwokata. Dziwne, co za interesy robili tam, że tyle forsy mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:35 Tak wygląda dzisiejsza inteligencja. Same tajemnice, ale gdy się uda kogoś wykręcić to się wozi jedno z drugim czego to nie potrafi robić i jaki talent mają. Co ona brała, że pojechała bez chłopaka w tajemnicy przed innymi w urodziny chłopaka i mam uwierzyć, że kocha go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×