Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
dla mnie ten koleś jest niewiarygodny. Nic o nim nie wiem,nie mam żadnych wiadomości...odsłuchałam po prostu nagranie i wiem jedno. kOCHAJĄCY,,przerażony tym że jego dziewczynie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo NIE ZACHOWUJE SIĘ W TAKI SPOSÓB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On byl biedakiem a ona sponsorowala wyjazd i slub tez mial sponsorowacnojciec. Co ona w nim widziala? Po filmiku tez widac ze c***a. Zaraz wrzuce jego zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz patrzę na tego jej gacha. Nie wierzę mu ani jednego słowa. Czyste zgrywusy o zawilych metodycznych zgrywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten solczak tez wszystko poblokowal i zdjecia. Kurde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.41 już to pisałam!!! Możesz napisać coś nowego??? Po co piszecie o tym co już inni pisali ja pierdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu gdzieś link z nim,pozatym na gogle jest taki lysasy ręce założone ba krzyż I czarno-białe foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mnie mdliło od tego "myszko, aniołku, kotku...", kto tak mówi, w dodatku w takich okolicznościach? Niby chciał, żeby wszystko opowiedziała, a nie zamknął japy ani na chwilę, miała go przekrzykiwać? Czy chodziło o to, żeby za dużo nie powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd oni wiedzą ze ona nie żyje? ?? Mają Jej zdjęcia po śmierci czy jak?? Czy została sprzedana?a do Polski przyszło parę filmów jak ja narkotyzowali ,potem mówili chorobę psychiczną itd.Są rzeczywiste dowody na to ? Czy laska została sprzedana do Egiptu pracuje dla ciapatych,a Polakom się mydli oczy? Jak zawsze! Z tym ciałem to śmiech na sali mija tydzień! rozumiecie tydzień! Do Egiptu leci się kilka godzin...co to za ustawiony film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd oni wiedzą ze ona nie żyje? ?? Mają Jej zdjęcia po śmierci czy jak?? No mówią ze zajmuje sid tym prokuratura ok,a dowody? Czy została sprzedana?a do Polski przyszło parę filmów jak ja narkotyzowali ,potem mówili chorobę psychiczną itd.Są rzeczywiste dowody na to ? Czy laska została sprzedana do Egiptu pracuje dla ciapatych,a Polakom się mydli oczy? Jak zawsze! Z tym ciałem to śmiech na sali mija tydzień! rozumiecie tydzień! Do Egiptu leci się kilka godzin...co to za ustawiony film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:18 Ciekawe kim jest jego rodzina. Z tego co wiem sporo przestępców sięga po dziewczyny bogate i manipuluje nimi filmem o kompromitacyjnej przeszłości co często kończy się przymusem do ślubu. A po wielu latach dowiadujemy się o toksycznym związku. Lustracja by mogła tu coś wnieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wezta sie wszyscy za robote bo chu ja uradzicie tym p*****letem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd on jest? Może ludzie wiedzą coś o nim więcej. Może to nagrany typek żeby wejść do bogatych z butami ale coś nie wyszło więc wyszło jak wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jej mama powiedziała ze ojciec magdy jechał kogoś znaleźć do Wrocławia by ktoś poleciał do Magdy,a potem powiedziała ze ona nie wie czy ktoś tam leciał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słynnej piosenkarki córka przecież też zginęła z rąk psychopaty. A mówił, że ją kocha. Biedni kombinatorzy jak mają dostęp to się wkręcić mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła trafić na oszusta a nie na chłopaka do wzięcia. Wyczuć mógł forsę a że mu nie dała pewności, że będzie z nim to pojechała sobie sama z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jej mama powiedziała ze ojciec magdy jechał kogoś znaleźć do Wrocławia by ktoś poleciał do Magdy,a potem powiedziała ze ona nie wie czy ktoś tam leciał :/ gggg bo ona p******i ja potłuczona, sama nie wie co gada, g****o wie to i g****o powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mało to mądrych debili na tym świecie? Dziewczyny tracą rozum bo podobny do piosenkarza bieber a że prxyglup i śmierdzi to nie jest ważne, ważne, że na modne włosy i czapeczka. Media robią wodę z mózgu młodym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że znajdą nawet współwinnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powoli się wyjaśnia, że ideał kochał ale został bo to tajemnica dla rodziców przez córkę. Czy ja jestem zdrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten jej gach gdzieś się wypowiadał? I po co ujawnił ten filmik? On sam umieścił go na yt? I kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce gadać z Rutkowskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z gęby wygląda na kryminaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy oprócz Rutkowskiego, ktoś się tym zajmuje? Jest jakieś śledztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z Was tempaki! To temat zastępczy,a Wy się tak tym podniecacie i kometujecie ten shit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępczy za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życzę Rutkowskiemu jak najlepiej, ale czy on jakąś sprawę kiedykolwiek doprowadził do końca i rozwiązał (oprócz sprawy małej Madzi)? Serio pytam. Z tego co pamietam spr. Olewnika - bez rozwiązania, spr. modelki Karoliny Kaczorowskiej w Karpaczu - bez rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytat z jednego z portali www:" Wycieczkę pierwotnie zaplanowała wraz ze swoim partnerem, który ostatecznie jednak jej nie towarzyszył. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby był taki zastępczy to media by o tym od poczatku trąbiły, a one jak nigdy dopiero po czasie się zająknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×