Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Ona na zdjeciu w szlafroku na łóżku,pokazuje cztery palce,moze nie mogla pokazac u jednej reki bo to by pokazywala sie rzeczywista liczba,pokazuje wiec przy oslanianiu twarzy po dwa palce na jednej i drugiej.Przygladalam sie ,co ona pokazuje.Jestem pewna ze zdjecia robil jej jeden z tych co ja zgwałcił bo kto niby inny napewno nie ktos z grupy.Nikt nie robi zdjęć komus komu trzeba pomóc,zdjecie było robione przez kogos po to ,by potem wciskac kit ze o cpunka leży,z filmikiem tak samo co leżała w drzwiach.Sory ale gdy widze lezacego pijaka to mu pomagam dzwonie po pomoc, a nie pstrykam mu fotki i go nagrywam,co to za cyrk w ogóle jest? x No i jeszcze pasek od szlafroka ułozyła w kształcie litery "S" co według ciebie to oznacza, bo to bardzo znaczący dowód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak przejmuję się każdą dramatyczną sprawą, którą bliżej poznam. Tutaj nie wiadomo co się stało i czy nie jest to czubek góry lodowej. I nie każdy musi nad nią płakać, ale obwinianie jej jest po prosu podłe. - @ - a skad masz pewnośc że ona w tej całej sprawie była bez winy? Jesteś po prostu zwykła plotkarką, nikt nie ma dowodów, ale ty już wiesz kto bez winy i sama innych oceniasz, a potępiasz tych co oceniają ale nie po twojemu. czysta hipokryzja. Przejmujesz się jej losem, to się za nią pomódl, a nie siej fermentu na forach w necie. Proste nie? [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ona nie pokazuje 4 tylko chroni oczy palcami bo ja razi swiatlo, jeden ze skutkow ubocznych tabletki g****u Tak samo jak zaslania twarz szlafrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test strony: raz, dwa, trzy......... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wyśmiewaj takie ułożenie palców jest raczej nienaturalne jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, ona nie pokazuje 4 tylko chroni oczy palcami bo ja razi swiatlo, jeden ze skutkow ubocznych tabletki g****u Tak samo jak zaslania twarz szlafrokiem x x Nie było sekcji, Rudkowski wydał raport siedząc w kraju ale już wie, ze to skutek po tabletce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku%wa ludzie co jeden to lepsza teoria. Zaraz bedą wpisy typu "ona trzy razy mrugneła krótko, a raz długo i znowu 3 krótkie" czyli nadawała morsem SOS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:14-a od kiedy to jak razi cię światło to zasłaniają oczy dwoma palcami???Przeważnie zakrywa się cała ręką albo dwiema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygoogluj jakie sa skutki po tej tabletce to zobaczysz ze m.in jest wrazliwosc na swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:36 Masz na myśli kanały typu polsat tvn itp? To jedno i to samo właśnie! Soros to sponsoruje! Soros to ten gość który chce mieć największe udziały w zasobach ziemskich i nie cofnie się przed niczym. W tym czasie Polska jest podzielona na pół! Jedna połowa chce się dorobić na tym by Sorosowi pomóc przejąć jej zasoby Druga połowa chce tej pierwszej połowie uniemożliwić te niechybne działania. Natomiast cała ta elita arabusów jest finansowana przez Sorosa również! Soros jest proputinowski i wspiera reżim Assada. Każdy kto popiera liberałów popiera reżim Assada i Pitina! Wiem że dzieci tego nie rozumiecie dlatego wam to objaśniam zawsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda na zdjęciu W szlafroku na lozku pokazuje cztery palce,może nie mogła pokazać u jednej ręki jak zwykle to robimy bo byłoby zbyt oczywiste co pokazuje (np dla tego co robił jej tę foty i nagrywał filmiki) moze dlatego pokazala po dwa u kazdej reki zaslaniajac sie,na poczatku myslalam ze pokazuje znak pokoju tymi palcami,a potem mi to na mysl przyszlo,kto z was,gdy widzial kogos komu trzeba pomóc cykal mu zdjęcia i go nagrywał? Bo ja nawet widząc pijaka leżącego dzwonię po pomoc i do tego czasu go pilnuje by nic mu sie nie stało. Jaka by byla wasza reakcja? Widzicie kogoś skulonego zaprowadzacie ją na tapczan i co ? Foty robicie hm,po co by ją ośmieszyć?Czy może to taka pamiątka hm ? Daje co myslenia Myślę ze to był jeden z osób który robił jej krzywde,nakręcił filmik,porobil zdjęcia i włala! Mamy nacpana polkę, z psychicznym zaburzeniem później,gdyby tak cos bedzie dowod by się wybielic No wkoncu to była pijana nacpana polka z zaburzeniami psychicznymi.Rozkmincie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież to prostytutka była. W ogóle patrzcie na jej pustą twarz, na mądrą nie wyglądała. Zresztą kto mądry umieszcza takie fotki na FB, sam wyjeżdza na wakacje do Egiptu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś I gdzie sieję ferment, albo potępiam? Załóż tematy o innych tragediach i się nimi zajmij jak Ci tak przeszkadza, że o innych nie piszą, masz pole do popisu. Jej modlitwy już nie pomogą, ale zasługuję na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:36 mam na mysli wszystkie wiadomosc***ajacu a nie dwa kanaly,policz ile ludzie mają kanałów od jedynki,a na każdym wiadomości lecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka czy nie, nie zasluzyla na taki los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wygoogluj jakie sa skutki po tej tabletce to zobaczysz ze m.in jest wrazliwosc na swiatlo x I przy wielu innych powodach: przy bólu głowy i migrenie też ma sie światłowstręt, jak masz kaca, to też światło razi, jak płaczesz to też zakrywasz oczy i twarz szczególnie w momencie jak ktoś obcy robi ci zdjecia. itd itd ale tu już każdy przyjął że to po tabletce gwa#u bo Rutkowski tak stwierdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czemu piszesz że modlitwy jej nie pomogą? a co jej ten internetowe grupy pseudo śledczych pomogą? a za zmarłych przeciez trzeba sie modlić, szczególnie jak ktoś tak jak TY podkreśla jaką ma empatię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzili ją dla zabawy i nigdy nikt za to nie odpowie a już na pewno nie winni. I z całą pewnością nie stanie się tak zanim się nie przegrupujemy! Musieliby wszyscy bogaci zająć miejsce biedaków i naodwrót żeby taka prawda jak ta ujrzała światło dzienne. Ja to wiem. Wy to wiecie. Nie ma o czym dyskutować. Nie wspierajcie Sorosa a kiedyś świat się przegrupuje i stanie się lepszy. Cyklicznie co jakiś czas trzeba obalić aktualne elity żeby nie pogrzebać większość niewinnych istnień. Tak to już jest i nie zmienicie praw natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
halo halo strony się nie przewijają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutkowski zaapelował do Marcusa, Solczaka i Michała żeby się zgłosili na policję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrzywdzili ją dla zabawy i nigdy nikt za to nie odpowie a już na pewno nie winni. I z całą pewnością nie stanie się tak zanim się nie przegrupujemy! Musieliby wszyscy bogaci zająć miejsce biedaków i naodwrót żeby taka prawda jak ta ujrzała światło dzienne. Ja to wiem. Wy to wiecie. Nie ma o czym dyskutować. Nie wspierajcie Sorosa a kiedyś świat się przegrupuje i stanie się lepszy. Cyklicznie co jakiś czas trzeba obalić aktualne elity żeby nie pogrzebać większość niewinnych istnień. Tak to już jest i nie zmienicie praw natury!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś coś nowego? Czemu wszyscy siedzą cicho,znajomi jej się nie udzielają? A to czemu Sąsiedzi mogliby coś powiedziec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góry opawskie woj oploskie
U mnie w Namysłowie takie rzeczy się nie dzieją. Podbijam temat aż do 1000 dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góry opawskie woj oploskie
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góry opawskie woj oploskie
Czy byliście w Namysłowie w woj. opolskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Góry opawskie woj oploskie
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co na to wszystko KOD i Ryszard Swedru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Mam nadzieje chamie,ze jakis pedal poda ci tabletke g****u i przeora ten tępy łeb swoim k*****m i d**e tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje powołać w tej sprawie komisję śledczą. Kto jest za łapki w górę Kto przeciw, żegnamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×