Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szptalnego okna w Egipcie

Polecane posty

Gość gość
14:20 nie muszą na nic pozwolić, inne państwa dają im teraz w d**e bo rozgłos jest ca cały świat a szybko nie zamilknie,każdy W rodzinie ma swoich za granicą ,ci juz rozgasniaja to dalej za nastepne granice,leci wszystko foty i co wlezie,calyczas to wrze bardziej i bardziej,ludzie się zdzwaniają ,wymieniaja infofmacjami.To nie będzie prosta sprawa do tuszowania.A na świecie są ludzie mający duza większą władzę niż ciapatki i rządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nas jest więcej?Poważnie? Ich jest więcej, i juz łażą po naszych miastach, mnie ponad 10 Lat temu pobił i próbował zgwałcić Pakistańczyk, łaził za mną, nagabywał, był natarczywy, nie chciał się odczepić. Nie wiem nawet gdzie i kiedy mnie sobie upatrzył. Gdyby nie pomoc obcych ludzi nie wiem co by mi zrobił. Na policji facet powiedział zeby nie składac na niego doniesienia bo bede miała kłopoty, brat sprawcy miał wtedy jakies interesy podobno u nas i był ważny a ja nie. Podobno wywieźli go z powrotem do Pakistanu bo robił im problemy, a i jakos zyję, ale zawsze gdy ktos dotknie mojej szyi dostaję ataku paniki. Nie odczuwam do nich nienawiści, ale uwazam ze powinni zyc u siebie, i jesli ktos jest na tyle odważny by do nich jeździc to niech ma się na baczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 nie muszą na nic pozwolić, inne państwa dają im teraz w d**e bo rozgłos jest ca cały świat a szybko nie zamilknie,każdy W rodzinie ma swoich za granicą ,ci juz rozgasniaja to dalej za nastepne granice,leci wszystko foty i co wlezie,calyczas to wrze bardziej i bardziej,ludzie się zdzwaniają ,wymieniaja infofmacjami.To nie będzie prosta sprawa do tuszowania.A na świecie są ludzie mający duza większą władzę niż ciapatki i rządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwi mnie tylko , że media milczą ... TVN..w UWADZE też pewnie same mądrości powiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dla mnie ambasada w Egipcie do wymiany, oni maja nas w d..ie, to samo biura podroży, rezydenci, hotele, póki nie stwarzamy im problemów jest ok. xxx Ambasador miał pzyjechać osobiście niańczyć panienkę lekkich obyczajów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26 a jaką my jej zrobiliśmy krzywdę??/ weź ty się lecz czubku bo masz paranoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 nie muszą na nic pozwolić, inne państwa dają im teraz w d**e bo rozgłos jest ca cały świat a szybko nie zamilknie,każdy W rodzinie ma swoich za granicą ,ci juz rozgasniaja to dalej za nastepne granice,leci wszystko foty i co wlezie,calyczas to wrze bardziej i bardziej,ludzie się zdzwaniają ,wymieniaja infofmacjami.To nie będzie prosta sprawa do tuszowania.A na świecie są ludzie mający duza większą władzę niż ciapatki i rządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz będą mówić w tvn24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pokazywała gestami, przyjrzyjcie się jej gestom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dopiero przyjechałam do Pl i właśnie słyszałam o tej sprawie i nie rozumiem czemu ona w filmiku mówi "najwyżej zadzwonię do Ciebie ze swojego telefonu" - skoro miała taką możliwość dlaczego tego nie zrobiła wczesniej tylko rozmawia z innego telefonu niż swój no i przede wszystkim z czyjego ona telefonu rozmawiała, to ten rezydent trzymał ten telefon w trakcie rozmowy Magdy z Marcusem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna się miota 15 minut na filmiku i wydukała w tym czasie z 10 słów, reszta to tylko gibanie się z lewej na prawą i chwytanie się za głowę, a jej chłopak widzi to jej przerażenie i jest tak opanowany, że ma się ochotę go trzepnąć! Ja bym już tam się tak darła, takie emocje by we mnie buzowały jaoś bym się starała zamówić ją do pwoiedzenie czegokolwiek, czemu on jej nie zadawał pytań takich żeby mogła opowiadać TAK lub NIE, tylko ciągle "co oni Ci zrobili?":O ciekawe co ona chciała przekazać tym "em.." którym mu odpowiedziała na jedno z pytań... żal mi jej strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G****o temat o magdzie trwał 2 minuty a o lewandowslich i potopach po pół godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
!4:26 To że ktoś jest młody ładny i wysportowany to nie znaczy, że nie może go dopaść schizofrenia. Choroby psychiczne to u nas temat tabu, a tak naprawdę wielu na nie cierpi. Objawy są mniej lub jak w Magdy przypadku bardziej widoczne. Przejdźcie się do psychiatry albo porozmawiajcie z jego pacjentami - niektórzy naprawdę wydają się zdrowi na pierwszy rzut oka, są bardzo przekonujący co do swoich paranoi. Ta choroba jest straszna, chyba straszniejsza niż gwałt... Nie wydawałbym takich osądów, gdyby nie fakt, że Magdy nie chcieli wpuścić do samolotu lecącego do Polski - musiała się naprawdę dziwnie zachowywać i sprawiać niebezpieczeństwo dla współpasażerów. Rezydent dzwonił do Markusa, żeby ten ją uspokoił. Przecież dla rezydenta to też niewygodna sytuacja: ma się opiekować turystką, której nie chce przyjąć na pokład samolot, która nie ma gdzie nocować, bo z hotelu się wymeldowała bo miała wracać, do tego nie ma z nią merytorycznego kontaktu. No co miał zrobić, jak nie zadzwonić do kogoś z rodziny a potem zawieść do szpitala? Gdzie miałaby nie być bezpieczniejsza? Ewentualnie w szpitalu coś zawinili, że jej odpowiednio nie zabezpieczyli, żeby sama sobie nie zrobiła krzywdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mnie zastanawia o co chodzi z tym nagraniem...niby chłopak to nagrywa i co? pokazał wszystkim ten filmik z hasłem "patrzcie! podejrzewałem, że Magdzie dzieje się coś złego dlatego postanowiłem nagrać rozmowę z nią na kamerkę?":/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem do końca tej sytuacji z ich rozmową... ktoś jej wykręcił jego numer i trzyma jej telefon żeby mogła sobie porozmawiać, a ona sobie swobodnie stoi i rozmawia ze swoim facetem? Już samo to jakbym była jej chłopakiem sprawiłoby, że srałabym w gacie nie wiedząc czemu moja dziewczyna ma wyłączony telefon i nagle dzwoni do mnie z jakiegoś obcego numeru, ktoś jej trzyma telefon, a ona jest totalnie spanikowana, a koleś na luziku sobie z nią gada:/o co tam biega???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro brudasy chcieli ją sprzedać/ zgwałcić/ zabić itp. to czemu pozwolili jej dzwonić do Marcusa? Mogli od razu ją odciąć od niego, a nie pozwolić żeby 15 minut sterczała przed telefonem i z nim rozmawiała, a raczej milczała:/ dla mnie to wszystko nie trzyma się kupy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd fotki Magdy z hotelu? ciekawe kto jej zrobil zdjęcia w jej pokoju hotelowym i czy teraz turysta z Pl, który nagrał ja leżąca u progu drzwi ma wyrzuty sumienia, że jej nie pomógł:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniała mi się grupa feministek z Rosji, o których głośno było swojego czasu w Tv. Odważne dziewczyny. A gdyby tak teoretycznie, w Europie, były grupy dziewcząt, które ucierają nosek i ptaki ciapkom ( też w imię ideologii :) Wyobraźcie sobie jaki to był by dla nich policzek, na! Nokaut w ego i system.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 nie muszą na nic pozwolić, inne państwa dają im teraz w d**e bo rozgłos jest ca cały świat a szybko nie zamilknie,każdy W rodzinie ma swoich za granicą ,ci juz rozgasniaja to dalej za nastepne granice,leci wszystko foty i co wlezie,calyczas to wrze bardziej i bardziej,ludzie się zdzwaniają ,wymieniaja infofmacjami.To nie będzie prosta sprawa do tuszowania.A na świecie są ludzie mający duza większą władzę niż ciapatki i rządy x Nie żartuj, wszystko zostanie zamiecione, zwalone na wszystko tylko nie na nich. Kto miał z nimi stycznośc w sytuacji podbramkowej ten wie jak oni działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz pójdzie w świat nowe info, że dziewczyna albo chora, albo narkomanka albo puszczalska, albo jeszcze przestępce z niej zrobią byleby wyszlo na ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten jej koleś to podobno cpuny i mógł ją sprzedać za narkotyki bo mógł być dłużny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:37 Bardzo ci gnoju zalezy aby z Magdy zrobić wariatkę, same wariatki do tego Egiptu lataja i wyskakują z parteru połamane tak jakby to 3 piętro co najmniej było, wyskakują z pasów bezpieczeństawa w szpitalu psychiatrycznym bez leków uspokajających po których się śpi kilka dni. Spadaj dziadu innym oczy mydlić. Egispki lekarz wczoraj w dzienniku na TVP1 powyższe bzdety wymamrotał, a w oczach strach i niepewność, marne aktorzyny z tych arabów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas nagrania na początku prawie dzwoni telefon do markusa, wyświetla się ZŁOTY, Kamil z Kalisza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie jest ten film gdzie markus mowi "cos sie porypalo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jesli faktycznie bylo tak jak pewien koles napisal na wykopie? Ze swiadomie dala sie zwerbowac jako dama do towarzystwa?ale niestety gdzies cos nie pyklo i wyszlo jak wyszlo? chyba troche wstyd dla rodziny, kraju itd. Jesli wersja tego kolesia okazalaby sie prawdziwa, to nie liczcie na to, ze to ujawnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczego prawdziwego z tego kraju nie ujawnią, nie liczcie na to, za duża kasa tu wchodzi w grę, biznes całego kraju, oni zamachy terrorystyczne maskują z dnia na dzień, a turystów zastraszają a co dopiero takie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kobieta wyjeżdźająca z biurem turystycznym musi byc objęta opieka biura, opieką ambasady, opieka hotelu i włos z głowy nie może jej spaść, nawet jak jest prostytutką, a Magdalena żuk nią nie była. Może ktoś chce zepsuć jej opinię i jak nie prostytutką to chora psychicznie uczynić. A wtyd dla Polski to jest, że takie biura podróży u nas funkcjonują, że ambasada ma gdzieś swoich obywateli, że nawet transport medyczny kosztuje 100 tysiaków, wstyd, wstyd i jeszcze raz wstyd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×