Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnkaSkakanka1989

Oszuści z EURO RTV AGD i BGŻ BNP Paribas

Polecane posty

Gość AnkaSkakanka1989

Chciałabym wszystkich ostrzec przed podpisywaniem umowy w EURO RTV AGD z bankiem BGŻ BNP Paribas w ramach promocji 0%. Podpisując umowę o raty 0% z tym bankiem podpisujecie również umowę o Kartę Kredytową!!! Jasne, moja wina, bo niedokładnie przeczytałam umowę itd., natomiast podsuwanie umów, z zaznaczonymi/podkreślonymi najważniejszymi punktami umowy i czas na jej przeczytanie - może 5 min, powoduje ze łatwo jest ominąc fragment o karcie kredytowej, jako że te punkty umowy sa w jej głębi. Uwazam tez ze osoby z EURO RTV AGD powinny informować, ze umowa jest nie tylko o raty ale również o kartę kredytową!!! Uważajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilo_1
Korzystałem dwa razy z rat 0% w sferisie i nie miałem takiego problemu, wszystko zostało załatwione jak się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minionek687
W sumie dziwne, że w sferisie mieli raty rzeczywiście 0% bo kiedyś kumpel pracował w jakiś tego typu sklepie i mówił, ze sprzedawcom nie opłaca się sprzedawać w ratach 0% bo nie mają premii za to... Chociaż może być tak, że co sklep to inna polityka :) Mi zawsze wychodziło parę złotych więcej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilo_1
minionek687 Może wolnej chwili zapytaj jak wyglądają raty 0% w sferisie , bo mi wyszły raty 0% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważajcie na sklep Sferis sa problemy z reklamacjami. Kupiliśmy w Sferis Iphone po 13 miesiącach powstała usterka clik-screen (odkleił się ekran )odesłaliśmy na reklamacje niestety okazało się że telefon pochodzi z Czech i nie ma gwarancji Sferis odrzucił reklamację pojadając powód ingerencje użytkownika. ta firma to jakiś żart. Nie polecam omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×