Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były mąż ma córkę

Polecane posty

Gość gość
Autorko sądzę że żona twojego byłego męża jest silna osoba z charakteru.brunetka ,która ubrała długa suknie na wesele musi mieć swój styl i pewnie piękna figurę skoro ubrała taka sukienkę.ja osobiście zazdroszczę takim pewnym siebie dziewczynom i bardzo mi się podobają takie kiecki jednak źle bym wyglądała. Druga sprawa i ważniejsza, czyli dziecko niestety on założył nową rodzinę,wziął ślub kościelny i ma maleństwo,które jak widać z opisu kocha bardzo mocno.Autorko byłoby mi bardzo przykro widząc taki widok,ale tak jak pisały inne kobiety czasu nie cofniesz ,on już raczej nigdy nie będzie Twój ,bo 5lat temu podjeliscie inne decyzję .jedyna rada jaka mogę dać to pokochaj siebie i zacznij żyć bez myśli o ich rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie poszla na takie wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Decyzje podjął on. Ja chciałam ratować małżeństwo, on nie widział przyszłości. Inna sprawa myślałam, że mu się podobam, a jego aktualna żona jest zupełnie inna. Nic nas nie łączy oprócz długich włosów, ale ona ma dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widziałam że on tak bardzo będzie chciał pieluch, nie przespanych nocy. Chcieliśmy mieć dziecko, ale on odwlekał ten moment. Jego ojciec chciał mieć wnuka a teraz lata z tą małą bez pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupie prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem jesteś po prostu zazdrosna i nieszczęśliwa. Moj były mąż tez nie dawał mi spokoju, wysyłał życzenia na rocznice ślubu czy urodziny, pisał jakieś dziwne maile, smsy. Wydzwaniał nawet do moich rodziców.. Zmianilam nr telefonu, pocztę mailowa i na szczęście od kilku lat mieszkam z moja rodzina w innym kraju wiec mam święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My widzimy się pierwszy raz od rozwodu. Ostatni raz widzieliśmy się w sądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno PROWO. Długie suknie są piękne, zwłaszcza jeśli kobieta jest wysoka brunetka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jest jedyna w długiej sukience. Wszystkie dziewczyny mają krótkie, a ona w długiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I super ze na długa suknie. Rozwód z twojej winy? Zrobiła mu coś, Sama sobie nie moze wybaczyć i dlatego draży temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego rozwód z twojej winy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrada pod wpływem alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj jak go zobaczyłam to wróciły wszystkie wspomnienia. Myślałam, że przyszedł sam, bo sam siedział w kościele, ale później przyszła jego żona z dzieckiem w wózku. Czy ja mu się kiedyś podobałam, czy on mnie kochał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałaś że dziecko nie jest podobne do niego ? Może to nie jest jego dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana435
Moja córka też zupełnie nie jest podobna do mnie. Czy to nie moja córka? Aha, przecież sama ja urodziłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To super żonka z ciebie - zdrada pod wpływem alkoholu. Nigdy nie lubiłam blondynek. Myśle, ze jego żona to super kobieta, w dodatku długa suknia - z klasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że niby jest fajna stwierdziłaś po tym ze ona jest brunetką, a ja niby jestem gorsza bo jestem blondynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty idiotka bo czekasz nie wiadomo na co i się czepiasz, a ona bez klasy bo na wesela zakłada się strój koktajlowy i nikt nigdy w długiej sukni nie powinien się pokazać. Czyli macie po równo. Jakby co to zaaranżuj walkę w kisielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to prowo slabo napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czekam na nic, mam swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojciec zawsze będzie dumny z córki i będzie jego córeczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie czytalam dwoch stron odpowiedzi ale autorko powiem ci tak- moj byly maz ma dwoch synow , pierwszego splodzil jak bylam w ciazy z nasza corka , i co ? zyje sie dalej , a drania pognalam na cztery wiatry i nie patrzylam sie na to co ludzie powiedza a gadali ze hej , jak to takie weselicho bylo i po roku rozwod .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.23 to autorka zdradziła święta nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dosc ze zdradzilas to jeszcze jestes zazdrosna o zone twojego ex, o ich dziecko....zal mi cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to my mieliśmy mieć dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona, maleństwo Ciebie w tej ukladance nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz swojego życia, sorry. Od 5 lat żyjesz życiem męża - ciagle o nim i jego życiu myślisz. To PROWO, owszem, ale odpisze autorce - nie możesz wybaczyć sobie, ze go straciłaś w taki głupi sposób, tęsknisz za nim i chciałabyś, żeby to dziecko było wasze. Na pewno wiele takich historii wydarzyło sie naprawdę. Chciałaś sie pobzykać na boku, napiłas sie i jakiś pan wpadł Ci miedzy nogi, to teraz cierp u boku swojego przydupsa, którego nawet nie kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak napisałam nie widzieliśmy się od ostatniej rozprawy, nie myślę o nim. Ale teraz wszystko wróciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondynka=zdrada po alkoholu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też myślałam że podobam mu się, a okazuje się że teraz ma zupełnie inną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×