Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
ej, ale nie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Internautko, czytam Twoj ostatni post i chcialem serdecznie Cie prosic o przyblizenie mi zasad Twojej pisowni. Mozna by traktacik na ten temat popełnić. Materialu badawczego tu pod dostatkiem, ale komentarz autora przydałby sie do skonfrontowania obiektywnych (w miare) konkluzji z intencjami "nadawcy". wiesz, taki myk komparatystyczny na miare postmodernizmu (uff, jak ja nie cierpię tych terminów)" x Może na początek przybliż swoje, zanim zaczniesz zwracać komuś uwagę. Polskie znaki diaktryczne używane selektywnie, rozpoczynanie zdania z małej litery to niezbyt stosowne zachowanie w kontekście treści, jeśli nie chce się zostać posądzonym o hipokryzję. Ja uwielbiam takie terminy, nie mam z nimi najmniejszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fiu fiu no i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie fajniej pisze sie ze szczerym, ty zbyt kwiecisty jestes, nie chce sie tego twojego pisania czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz bedzie strzal: szczery odpowie: a mnie wcale fajnie sie z toba gosciu nie pisze lub cos w ten desen (to tak sie chyba kiedys mowilo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"powiem tak - a nie mowilem?" x Well...:) To z kolei jest zwrot, którego zdecydowanie nie nadużywam, chociaż bardzo często ciśnie mi się na usta. I nie mam pojęcia dlaczego się powstrzymuję :) Może jednak jestem altruistą i do tego pełnym empatii? Dobrze, że moja asertywność jest nadal w formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie, napisal cos, co chyba sam tylko rozumie (a nie bierz tego do serca, duzego znaczenia to nie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery odpowie: x hahahahahahahahhahahaaaha x no dobra, to teraz napisz 4 ruchy w przod, btw grasz w szachy albo w brydza (ms, tak, pamietam ty nie grasz w brydza hahahahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że moja asertywność jest nadal w formie x a hydraulika? no wiesz, tego, sukienka pytala i pozdrawia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, w dwa ognie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zdecydowanie fajniej pisze sie ze szczerym, ty zbyt kwiecisty jestes, nie chce sie tego twojego pisania czytac" x Ciekawe wytłumaczenie dla własnych ograniczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale prosze bardzo: za chwilę mało stateczny napisze jakiś wylewny post typu altruizm contra życie na Marsie, szczery odpowie och jak celnie, tudzież można by inaczej, pojawi sie z doskoku oczywista internautka z dziesięcioma iksami komentującymi, a po tym wszystkim nastąpię ja z "brrrrrr". Ech, ładny scenariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za chwilę mało stateczny x kolego, napisze najprosciej jak sie da, nie bierz tego do siebie ale wypier.laj jak najszybciej, z czystego egoizmu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam Sukienkę, bądź tak miły i przekaż ukłony :) O ile sam jej nie znajdę:) Hydraulika smarowana regularnie;) Nic się nie zmieniło, w brydża nadal nie gram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile sam jej nie znajdę x na kafe bedzie ci ciezko, przekaze pozdrowienia, albo na fb albo na gg albo na kawie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie irytuj sie tak, to tylko taka gra: ja mowie normalne zdanie, a ty mowisz wyp. j.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie to zeby mi brakowalo ike ale jak to bylo? "przejmujemy topik" ?" x No właśnie tak pomyślałem o niej, bywa tu?:) Co do przejęcia, to nie wiem czy nadążę, w każdej chwili mogę zniknąć. I chyba "zabijaliśmy topiki":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie normalne zdanie x gosciu w psychiatryku mysli, ze jest napoleonem, dla niego to NORMALNY stan rzeczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ZS:) FB? GG? Co to się porobiło, a ja ciągle przy świecach, bo nawet prądu mi nie dociągnęli do puszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj juz dobrze, dobrze, chłopaczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zabijalismy, zeby umarly, a ten jak lenin, co nie?" x Są takie chwile, gdy gęba mi się uśmiecha, bo pomimo znajomości zero jedynkowej wiem, co poeta miał na myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×