Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość internautka
Może powiedz o co właściwie Ci chodzi. Tak po prostu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SM, nie przejmuj się" x Freud byłby szczęśliwy:classic_cool: xxx "Mała_ciepła mylące" x Mało_stanowczy mniej?;) xxx "Będą łzy, wyrzuty, festiwal rozpaczy" x Z chwilą gdy ZS zaczyna pisać z ogonkami przyjmuję, że sprawa jest poważna:) xxx Milego dnia wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ZS no coz niektorzy widza to czego nie ma a niektorzy nie widza w jakim kierunku zmierzaja gość internautka Prosiłas o przykład mysle, ze takim przykładem jest np dawca szpiku kostnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gdy piszę z telefonu to jakby nie ma sensu odogonkowywanie" x No dzięki, czyli coś w tym jest, że telefony wywołują palpitacje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"od przybytku głowa nie boli" x W sumie zależy to od pozycji, w klasycznym ułożeniu bolesność zlokalizowana jest w innym rejonie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Wydaje mi siè ze dla Mało stojącego Mała ciepła jest dużo lepszą opcją niż niemała. I od raxu ze spamu można sobie nic nie robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Tak wszysko jest w głowie więc nmlogiczne że wystarczy wspomnieć o braku jej bólu żeby temat zszedł np na pozycje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wibracje wylaczyles?" x No co Ty, nagły brak pieszczot w okolicy kieszeni spodni dopiero mógłby wywołać palpitacje!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
MS "Freud byłby szczęśliwy" x Dobrze, że nie żyje. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
yeez Właśnie tak. Świetny przykład czystego altruizmu. Jedyny. Tylko szpik. Nie tam jakieś puszki WOŚP, czy inne podnoszenie dzieci. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wydaje mi siè ze dla Mało stojącego Mała ciepła jest dużo lepszą opcją niż niemała" x Czy Mało stojący to to samo co Dużo leżący? Bo Mala ciepla to na pewno nie jest Duża zimna. A tym bardziej w małej szklance:) Dlaczego od rana w środę mam skojarzenia z alkoholem? Czyżby dzisiaj mial być jakiś mecz?;) Byle nie z harcerzami!;) A teraz poważne pytanie - jaki mecz był w środę i kto wygrał? Pytam w celu uzupełnienia wiedzy o świecie, bo temat sam w sobie nie jest mi bliski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
ZS "Gdy piszę z telefonu to jakby nie ma sensu odogonkowywanie" x Tak pięknie piszesz o tych festiwalach zazdrości, zupełnie jakbyś miał na ten temat jakąś wiedzę. Albo chciał udowodnić, że to mnie miesza się fikcja z rzeczywistością, że aż czuję się obrażona, że z telefonu, a nie na czerpanym papierze. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
MS, przyznam szczerze, że też nie jestem wybitną pasjonatką piłki nożnej. Nawet jeśli oglądam, to są to działania strategiczne, żeby nie napisać hazardowe. Lubię takie zabawy, w granicach zdrowego rozsądku. Wmawiam sobie, że mam analityczny umysł. ;-) Juventus vs Real 2:1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Ale jego dziedzictwo jest jak Lenin" x I tak jak Lenin, funkcjonuje na zasadzie baśni i mitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Same pospolite. Tylko jeden Morfeusz" Pozostali to Neo, Trinity, Apox, Cypher, Tank i Dozer? Dozer pędzi bimber do czyszczenia silników i mordowania komórek mózgowych?:) Znam ich:classic_cool: Nie paniętam jak na imię ma taki mały, (Kid?), a jak już wcześniej wspomniałem, jestem z natury leniwy więc nie chce mi się sprawdzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Pozostali to Neo, Trinity, Apox, Cypher, Tank i Dozer?" x Mogło tak być, zważywszy na fakt, że wpadli punkt trzecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, wczoraj zadeklarowalem że przywiozę na moim moto niepełnosprawne dzieci, mój kumpel organizuje. Pewnie będą jakieś zdjęcia robić. Myślisz że powinienem być w kasku z blenda i zakryta rejestracja bo inaczej egoizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Czy sponsorem drugiego jest znana sieć hipermarketów?" x Tak. A skąd wiedziałeś, że akurat Biedronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"A widziałaś dwa czarne koty?" x Tylko jednego. Powinnam dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Czy Mało stojący to to samo co Dużo leżący? Bo Mala ciepla to na pewno nie jest Duża zimna" "Freud byłby szczęśliwy" " nagły brak pieszczot w okolicy kieszeni spodni" "Czy sponsorem drugiego jest znana sieć hipermarketów" x MS - Mistrz Skojarzeń (cytaty z kilkunastu ostatnich minut) dobrze, że ja znam takich więcej, nie ma ryzyka ze zacznę lukrować monitor ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"Myślisz że powinienem być w kasku z blenda i zakryta rejestracja bo inaczej egoizm?" x Myślę, że nie powinieneś w ogóle przyjeżdżać;) A jeśli już to nie swoim moto:) Fajna akcja tak w ogóle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dobrze, że ja znam takich więcej, nie ma ryzyka ze zacznę lukrować monitor" x Nie masz pojęcia ile osób tak mówiło, a teraz oblizują klawiatury, bo lukier spłynął... Strzeż się:) A to wszystko z powodu mojej Mocnej Socjopatii :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×