Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość internautka
"Przynosisz ze sobą ketchup i zostawiasz czerwony slad, prowadzący na zaplecze?" x Jesteś naczelnym SE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
A mogłeś rozgrzeszyć... A tak muszę lecieć oddać. ;-) Wpadnę wieczorem. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Baby, to nie piękna, skórzana kurtka" x Przez chwilę pomyślałem, że "piękna, skórzana tapicerka" i chciałem zaprotestować, bo w zimie taka piękna tapicerka niezbyt pięknie mrozi dupę o poranku:) Do tego jeśli to nie jest alcantara (czy jak się to choojstwo nazywa) to się tylko na tym ślizga:) Wolę welur mimo wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś naczelnym SE?" x Naczelny SE przychodzi do mnie raz w tygodniu sprzątać i to tylko w zamian za rozmowę na temat wydarzeń ostatnich 10 minut:) Mówi, że jestem jego muzą i natchnieniem, więc nie odwracam się do niego plecami tak na wszelki wypadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A tak muszę lecieć oddać" x Line 1-4, clear to take off:) xxx "Wpadnę wieczorem" x Z jakimś harcerzem czy uwiodłaś sprzedawcę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gadu gadku gadka była sobie mała chatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze ike i luske chce na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chcialabym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"W pewnym momencie moim natchnieniem, a wręcz idolem stał się Ryszard P., ze swoją rybą, psującą się od góry, przekraczającą rzekę na Rubikoniu." Jak widać ignorancja nie jest żadną przeszkodą, a że w tym przypadku nosili wilka i razy mu do tyłka, to przecież inna para czerwonych szpilek ;) "Co do innych źródeł to oczywiście obserwacja, akrobacja, masturbacjaoczko.gif" Dobre że nie dewiacja, a może szkoda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:54 a ja chcialabym... x Dobra, już zbudowałaś napięcie. Jest jakiś ciąg dalszy czy ciągle się zastanawiasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
" pomimo jednej mojej wady - braku zalet" Umówiłeś się ze swoją ex-skromnością na jednorazowy numerek? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak widać ignorancja nie jest żadną przeszkodą" x No niestety w monencie uświadomienia sobie stanu faktycznego rozczarowanie było ogromne - i tym razem wyjątkowo jestem poważny. xxx Dobre że nie dewiacja, a może szkoda? x Dewiacja obserwacji? Czyli na przykład szumu morza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Umówiłeś się ze swoją ex-skromnością na jednorazowy numerek?" x Są takie chwile w życiu mężczyzny, że musi spojrzeć prawdzie w oczy. Nawet zezowate:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Dewiacja obserwacji? Czyli na przykład szumu morza?" Możliwe, że dotykasz istotnego widoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Są takie chwile w życiu mężczyzny, że musi spojrzeć prawdzie w oczy. Nawet zezowate" x Ojej, czy Ty przypadkiem nie kreujesz się tu na jakiegoś wyjątkowo wyjątkowego i niepretensjonalnie szczerego, na szczęście nie zawsze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Możliwe, że dotykasz istotnego widoku" x Czasem nawet słyszę karnazynowy:) xxx Ojej, czy Ty przypadkiem nie kreujesz się tu na jakiegoś wyjątkowo wyjątkowego" x Nie muszę się kreować. Gdyby nie wrodzona skromność napisałbym, że właśnie taki jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co mu chodzi? On jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internaltka pewne wsciekla ze jen nowy kolega woli xxvv tak ladnie sie wdzieczyla wczesniej.... smuuutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym wy pierdulicie:-D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o pierwiosnkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja znam to z absorpcji" x Muszę przyznać, że poczułem się mocno skondensowany i nie wiem czy to nie zakrawa na histerezę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Z jakimś harcerzem czy uwiodłaś sprzedawcę?" x Uwiodłam sprzedawcę cukierków, żeby mieć nieograniczony dostęp do harcerzy. ;-) x ZS, czy te Twoje luźno rzucone hasła są znów o mnie? Czy tym razem piszesz o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
gość dziś Nie wiem nawet jak to skomentować. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×