Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"Szczerze uważam, że przy wykonywaniu pracy koncepcyjnej, zbyt mała stymulacja, jest dokładnie tym samym, czym zbyt duża" x Wiesz, chyba coś w tym jest. Skoczyłem ze skrajności w skrajność i dziwię się, że niewiele to dało:) Dzięki, to mi się przyda:) xxx Jedyna myśl jaka przychodzi mi do głowy, to poszukać x we własnej przeglądarce. Nie chcę przeceniać swojego udziału, to nie tak. Po prostu tylko tyle mogę. x Niestety przeglądarka jest mi potrzebna:o Chyba należy Ci się konfetti z serduszek, dzisiaj Ty się będziesz tłumaczyć:) A co było wczoraj na obiad, tak przy okazji?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
MS, piszesz dla Pudelka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"U nas półkule pochodzą od kury laureatkiusmiech.gif Wyjaśniłem prawidłowo?" x Tak. Wiedziałeś przecież, że bajeczki, w sensie innej wersji nie kupię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"MS, piszesz dla Pudelka?" x Naprawdę pomyślałaś, że w takim wypadku miałbym problem z wodolejstwem na jakikolwiek wydumany temat??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Naprawdę pomyślałeś, że mogłam naprawdę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Naprawdę pomyślałeś, że mogłam naprawdę?" x Naprawdę pomyślałaś, że naprawdę mogłem pomyśleć, że tak pomyślałaś?! To nie do pomyślenia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"Chyba należy Ci się konfetti z serduszek, dzisiaj Ty się będziesz tłumaczyć" x Teraz, kiedy xxvv, na sąsiednim topiku ogłosiła, że znalazła lukę na rynku i sama będzie takie produkować to co piszesz zakrawa na lokowanie produktu.;-) x O jedzeniu nie rozmawiajmy lepiej. :-P Wyjdę na nawiedzoną. W skrócie: tłuste mięso. Wczoraj, jutro i za tydzień. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz, kiedy xxvv, na sąsiednim topiku ogłosiła, że znalazła lukę na rynku i sama będzie takie produkować to co piszesz zakrawa na lokowanie produktu" x Liczę na udziały jako rekompensatę za konsekwencje pierwszego testu;) xxx W skrócie: tłuste mięso. Wczoraj, jutro i za tydzień" x Mięso jest dobre:) Nie musi być zawsze tłuste, ale mięso to jest to, co tygryski lubią najbardziej:) Dzięki temu mogą brykać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Moje musi być zawsze tłuste. Najlepiej z wiadomego źródła, smażone na oleju kokosowym. Długo tak mogę. Nawet kawę pijam tłustą. ;-). A Ty co wczoraj jadłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nawet kawę pijam tłustą" x Zalewasz rosołkiem?;) xxx "A Ty co wczoraj jadłeś?" x Mięcho :) Duży kawał krwistego mięcha:) Pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Masłem klarowanym, albo olejem kokosowym. x Też lubię krwiste. ;-) x Piszesz na zadany/konkretny temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Masłem klarowanym, albo olejem kokosowym" x I duuużo cukru...;) xxx "Też lubię krwiste" x Krwiste jest atawistyczne;) xxx "Piszesz na zadany/konkretny temat?" x Niestety zazwyczaj tak:o Lanie wody na dowolny i do tego wybrany przeze mnie przychodzi mi z łatwością:) Czasem sam muszę się powstrzymywać przed czterostronicową dygresją;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Samo słowo "cukier" sprawia dziś, że mam wysypkę. ;-) x Lubisz wesołe miasteczka? ;-) Chodzi mi o pewien rodzaj adrenaliny, którą dają sporty ekstremalne, czy skok ze spadochronem, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Samo słowo "cukier" sprawia dziś, że mam wysypkę" x No dobra, to aspartam;) xxx Lubisz wesołe miasteczka? Chodzi mi o pewien rodzaj adrenaliny, którą dają sporty ekstremalne, czy skok ze spadochronem, itp. x Pewien rodzaj adrenaliny jak najbardziej, chociaż realizuję go bez wesołych miasteczek:) Czy to sport ekstremalny? W pewnych okolicznościach na pewno:) Ale nie są to wyścigi w piciu piwa na czas i kibicowanie futbolistom:) xxx A Ty śmigasz po wesołych miasteczkach ze spadochronem?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Jeśli już to ksylitol. ;-) x "A Ty śmigasz po wesołych miasteczkach ze spadochronem?" x Notorycznie. :-D A tak serio to nie lubię takiego rodzaju adrenaliny. Jeśli już, to ewentualnie szybka jazda samochodem i nic ponad. x Muzyka często towarzyszy Ci w codziennych obowiązkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciągnę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś streści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
To już jest streszczenie streszczenia. Kwintesencja kwintesencji. Musisz przeczytać całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eh, nie, nie przeżyłabym tego, zbyt duży wstrząs przeżyć bym musiała osobowościowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nie nalegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Ten zapach Cię przywiódł? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Muzyka często towarzyszy Ci w codziennych obowiązkach?" x W obowiązkach nigdy, za bardzo mnie rozprasza:) W przypadkach przyjemności czerpanej z adrenaliny podczas jazdy samochodem też nie:) Niektóre silniki są lepszą muzyką:) Ale poza tym to dość często:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Nie wiesz, ZS, że droga do festiwalu zazdrości i łez, zwykle wiedzie przez kisiel? Chcesz się wykreować na kafenostradamusa, to powinieneś mi dziękować. x MS, dzięki. Mój kalendarz twierdzi, że dziś środa. Do następnego. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, nie bądźcie takie, podzielcie uwagę między innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Uprzedzając ewentualne pytanie ZSa. * Środa, dzień niepłodny. :-P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×