Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość Mało_stanowczy
"Paragraf 22", czytałam dawno temu" x Ja też:) Ale idea, że tylko psychopata może chcieć latać, w związku z czym mógłby dostać zwolnienie z lotów, gdyby się po nie udał, co z kolei świadczyłoby o zdrowiu psychicznym, więc nie nie ma mowy o zwolnieniu utkwiła mi w myślach do tej pory:) Rewelacyjna koncepcja, prawie jak z podatkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo jak z pytaniem za 10 punktów. ;-) A gdybyś mógł zabrać jedną książkę na bezludną wyspę, to wiedziałbyś jaką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiedz proszę, że masz krótszą niż on brodę" x Proszę uprzejmie, skoro sprawi Ci to przyjemnosc moge powiedziec, że mam krótszą brodę:) Wstyd powiedzieć, ale w ogóle gościa nie kojarzę. W ogóle od jakiegoś czasu mam problem z autorami i tytułami, swoich starych "mistrzów gatunku" pamiętam, ale żaden nowy nie zostawił śladu w szarej masie. No może poza jednym, ale tytuł i autor zbytnio zaingerowałyby w moją anonimowość:) W każdym razie niszowa literatura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A gdybyś mógł zabrać jedną książkę na bezludną wyspę, to wiedziałbyś jaką" x "Jak przetrwać na bezludnej wyspie"?:) Albo "150 technik samogwałtu":classic_cool: To zależy z jakim nastawieniem bym tam pojechal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawia. Zwłaszcza to, że działasz zgodnie z moją wolą. ;-) zboczenie takie. I mniejsza o długość brody. ;-) x Początki demencji? Też to mam. To pewnie zasługa whisky. x Uwielbiam niszową literaturę, ale nie nalegam. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zwłaszcza to, że działasz zgodnie z moją wolą". x A może tylko chcę sprawiać takie wrażenie?;) xxx 150 technik samogwałtu starczy mi na 3 dni i umrę z odwodnienia:) Bardzo mi się spodobała wieloznaczność tej deklaracji, bo co tak naprawdę chciałem przez to powiedzieć?:classic_cool: xxx A co Ty byś zabrała na bezludną wyspę (w sensie literatury)?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A może tylko chcę sprawiać takie wrażenie" x Czasami potrafię zadowolić się samym wrażeniem. ;-) x A co Ty byś zabrała na bezludną wyspę (w sensie literatury)? x Śmiało mogę powiedzieć, że "1500 technik samogwałtu ". Prócz tego "Anię z Zielonego wzgórza", bo wypada. "Biblię", bo powinnam czuć się zobligowana, i może jeszcze "Czarodziejską Górę" Manna, tak wyłącznie dla rozrywki duchowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, miala być jedna książka!;) 1500 technik?! Przez trzy dni?!;) Z muzyki... Chyba Jean Michelle Jarre mógłby mi towarzyszyć. Albo Dire Straits. Muzyka filmowa również mile widziana, na przykład w wykonaniu Ennio Morricone, albo kolesia, którego nazwisko mi teraz umknęło, ale napisał m.in do Piratów z Karaibów:) Ewentualnie pojedyncze utwory różnych wykonawców:) Metallica fajna:) A co Ty lubisz w wersji z nutami?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niespodziewanie okazało się, że już po 22, więc już odpuszczam kafeteryjne pielesze:) O muzyce poczytam jutro:) Do "zobaczenia";) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Mało_stanowczy dziś you've made my day ;) I pomyśleć, że do obecnego półmetka swojego życia nie zaczepiłam się do widowni ani jednej telenoweli. Taka strata, ale jak się okazuje dzięki dziś jest ona do odrobienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
A poza tym myślę że trochę szkoda, że nie mam czasu podczepić się do wywiadu jarmużynki z MSem, bo może też by wyszła telenowelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cała przyjemność po mojej stronie xxvv:) W sumie obejrzalem ze dwa odcinki mody, mysle ze mam dosc precyzyjne wyobrażenie co do zawartości akcji w pozostałych:) Dynastii może tu nie stworzymy, Niewolnicy Isaury pewnie też nie, ale może przynajmniej Doctora Who?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fajnie, że zajrzałaś xxvv. :-) x Ten od Piratów to Zimmer, też lubię. Z podobnej jeszcze Desplata. A dalej zaczynają się schody, bo sporo tego jest. Serwery nie udźwigną. ;-) Lubię klasyczny jazz, ale i Ciechowskiego w każdym wcieleniu. A to i tak nie wyczerpuje tematu... x Zostając przy nałogach. Robisz to co Bruk w 47 odcinku? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami mi się zdarza, ale nie w okolicznościach Bruk:) Na przykład do kawy:) Ale zazwyczaj powstrzymuję od tych używek, znacznie więcej przyjemności sprawia mi co innego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co mają największy wpływ kawa i fajki?:) Oprócz zwężenia tętnic, podwyższenia ciśnienia i tego typu p*****letów?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przemianę materii? :-D Czy ta zawiera się już w ocenzurowanym słowie? Chcesz wchodzić ze mną na niebezpieczne tematy? ;-) A ja tak ładnie spuściłam z tonu. ;-) Może tak jest mniej przyjemnie, ale zdecydowanie bezpieczniej. Życie nauczyło mnie żeby nigdy nie lekceważyć potencjalnej ofiary i swojej siły rażenia. ;-) (Tudzież odwrotnie) Tak właśnie stałam się najgrzeczniejszą wersją siebie. Doceń to. ;-) x Mam dziś przytłaczająco dużo zajęć. Zajrzę dopiero po 14. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież to ja omijam szerokim łukiem rejony, których eksploracja mogłaby przebiegać w swosób niezgodny z moimi założeniami...:) Efektywnej pracy, ja chyba też zaraz wezmę się do roboty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszło sprawniej niż myślałam. Z pracą oczywiście. x Widzisz, a ja bezczelnie postanowiłam przypisać wszystkie zasługi sobie. Powinnam przeprosić? ;-) x Skoro już jesteśmy przy takich tam... Ufasz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widzisz, a ja bezczelnie postanowiłam przypisać wszystkie zasługi sobie. Powinnam przeprosić?" x Nie rozumiem na co jeszcze czekasz!;) xxx "Skoro już jesteśmy przy takich tam... Ufasz sobie?" x Zdecydowanie tak. Na podstawie doświadczeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie rozumiem na co jeszcze czekasz!" x Nie zamierzałam przepraszać, ale czekałam na takie słowa. Teraz nieprzepraszanie Cię, sprawia mi większą przyjemność. :-) Jestem mistrzynią w robieniu sobie dobrze. :classic_cool: x W którym odcinku okaże się, że jesteś nudnym facetem z wąsami? ;-) Doczekam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Juz chciałam napisać, że tak, ten poziom abstrakcji jest zdecydowanie bliższy Doctorowi niż Dynastii, ale ostatnia strona musiałaby być wycięta z uwagi na zbyt oczywiste ruchy - romantyczno kokieteryjno zalote jednej ze stron - eufemistycznie ujmując - ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
I mean "romantyczno"-kokieteryjno- zalotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie zamierzałam przepraszać, ale czekałam na takie słowa. Teraz nieprzepraszanie Cię, sprawia mi większą przyjemność. Jestem mistrzynią w robieniu sobie dobrze" x Nieśmiało chcialbym zauważyć, że miałem w tym swój udział! (Mialem napisać "wkład", ale się powstrzymałem:D xxx W którym odcinku okaże się, że jesteś nudnym facetem z wąsami? Doczekam? x Hm, coś w tym jest... Ale nieczęsto golę ryja z dwóch powodów - po pierwsze - jakie to wygodne! po drugie znacznie częściej jestem obserwowany niż występuję w roli obserwatora, więc jeśli komuś się to podoba to mam usprawiedliwienie wlasnego lenistwa;) Protestuję dopiero gdy przeszkadza mi to w jedzeniu;) Czyli mniej więcej co miesiąc. Jest płacz, zgrzytanie zębów, fochy, ale po trzech dniach już jest OK. Taka moja wersja okresu to MS z ogolonym wizerunkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ostatnia strona musiałaby być wycięta z uwagi na zbyt oczywiste ruchy - romantyczno kokieteryjno zalote jednej ze stron - eufemistycznie ujmując" x Przecież w Doctorze Who jest chyba jakaś kobieta? Czy to był wyjątkowy odcinek?:) Mało_stanowczo oglądałem, więc nie do końca jestem zorientowany...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×