Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"Interweniować? Bo przy niedzieli leniwy jestem" x Eeej, zamierzasz przejąć moją funkcjonalność?! I nie mam na myśli interwencji!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślałem że chodzi o tego intymnego motylka u kobiet. Tego którego lubię języczkiem targac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"BTW wdrazales erp?" x Nie moja bajka i nie mój klimat:) Samo mgliste pojęcie to trochę mało na rzeczową dyskusję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"Gadasz o funkcjonapnosciach stąd pytanue" x Gadam o lenistwie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"O lenistwie się nie gada, lenistwo się celebruje" x Słuszna uwaga. Czasami nachodzi mnie ogromna ochota, żeby coś zrobić - siadam wtedy w kąciku i czekam, aż mi przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"W pewnym wieku świat staje się aluzją" x możliwe, możliwe z założeniem, że po pierwsze rozumie się to pojęcie, a po drugie, co jest znacznie trudniejsze, potrafi się aluzje uchwycić. Z tym drugim pewnie ponad połowa ludzi sobie nie poradzi, a i to szacunek wydaje mi się optymistyczny. Zaś - nazwijmy- aluzyjne poczucie humoru ... mała mniejszość ;) x "Czasami nachodzi mnie ogromna ochota, żeby coś zrobić - siadam wtedy w kąciku i czekam, aż mi przejdzie" dziwne że żadna kobieta nie wchodzi wówczas w rolę coacha żeby Ci trochę kręgosłup i światopogląd naprostować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Na kafe siadły lenie nic nie robią te jelenie "O wypraszamy sobie jesteśmy tu ku ozdobie forum, co potrzebuje aluzji, IQ, i w tym przoduje ZS, i ja MS, lenistwo nasze jest w pełni zrozumiałe i proszę o pochwałę!" ;) przepraszam, coś mnie napadło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z założeniem, że po pierwsze rozumie się to pojęcie, a po drugie, co jest znacznie trudniejsze, potrafi się aluzje uchwycić. Z tym drugim pewnie ponad połowa ludzi sobie nie poradzi, a i to szacunek wydaje mi się optymistyczny. Zaś - nazwijmy- aluzyjne poczucie humoru ... mała mniejszość" x Dla mnie równie ciekawa jest bliskość aluzji z iluzją, dzięki czemu świat staje się podwójnie interesujący:) xxx "dziwne że żadna kobieta nie wchodzi wówczas w rolę coacha żeby Ci trochę kręgosłup i światopogląd naprostować" x Ha Ha Ha Nie masz pojęcia jak bardzo pracochłonne i wymagające ogromnego wysiłku jest utrzymanie statusu [leżę kołami do góry i nic nie robię] Po jednym takim popołudniu nicnierobienia dochodzę do siebie przez tydzień...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Chyba dziś zająłem się degustacją..." co na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"jak bardzo pracochłonne i wymagające ogromnego wysiłku jest utrzymanie statusu [leżę kołami do góry i nic nie robię] Po jednym takim popołudniu nicnierobienia dochodzę do siebie przez tydzień." x Może to Twój sposób na podtrzymanie "iskrzenia". Żeby nadmiar sielanki nie przeistoczył się we flaki z olejem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"skoro jej się chce to niech rymujeusmiech.gif" x dzięki, łaskawco, za zezwolenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może to Twój sposób na podtrzymanie "iskrzenia". Żeby nadmiar sielanki nie przeistoczył się we flaki z olejem" x Trochę na zasadzie "wojny o pokój"? Może coś w tym jest, dziś jestem bardzo zaangażowany w brak zaangażowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZS, zacząłem czytać Twój post z 13:55 i pierwsze moje skojarzenie - kuwa, kiedy napisałem, że leżę i gapię się w monitor??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Chętnie bym się z wami zintegrowała, ale póki co nie stać mnie na bycie leniem choć epizody nie są mi obce :) Gram w lotto, więc może to już po następnym losowaniu. Cieszycie się? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
Trochę na zasadzie "wojny o pokój"? "jestem bardzo zaangażowany w brak zaangażowania" x ja się lubię czasem pokłócić, żeby można było się zaraz potem pogodzić ; xx "jestem bardzo zaangażowany w brak zaangażowania" x założę się, że tak się ustawiłeś w życiu, że wiesz że ujdzie Ci to na sucho. Chociaż z drugiej strony życzyć mężczyźnie, żeby dostawał "na sucho".. nie wiem, nie wiem.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja się lubię czasem pokłócić, żeby można było się zaraz potem pogodzić" x Czyli klasyczna gra przedwstępna, jedyne o czym należy pamiętać, to o okolicznościach sprzyjających realizacji "natychmiastowego pogodzenia":) xxx założę się, że tak się ustawiłeś w życiu, że wiesz że ujdzie Ci to na sucho. Chociaż z drugiej strony życzyć mężczyźnie, żeby dostawał "na sucho".. nie wiem, nie wiem.." x Czyżbym aż tak się odkrył?!:) Już moja w tym głowa, żeby nawilżyć osuszenie stosunków, mimo swojego wrodzonego lenistwa znam granice:) W zasadzie wystarczy tylko wyczuć moment, w którym dalsze leżenie z owocem działalności nioski laureatki na wierzchu może mieć niemiłe konsekwencje:) Tylko kuwa, te pieprzone okruszki to chyba jakiś fetysz... Przecież nie stanowią żadnego zagrożenia, to w jaki niby sposób mam je zauważać?!;) co prawda szmata do podłogi, przed którą muszę się uchylać powinna mi dawać pewne wskazówki, ale z drugiej strony jakie to jest ożywiające gdy uda mi się przed nią uchylić!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Gram w lotto, więc może to już po następnym losowaniu. Cieszycie się?" x Nikomu nigdy nie żałowałem nie swoich pieniędzy:) Ale może warto poczekać na kumulację, żeby zwrot z inwestycji był absolutnie powalający na kolana?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
"gość dziś To też bardzo mnie nie zajmuje." x I co jeszcze, gościu Cię nie zajmuje? Opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Internautka, no weź, koleś przygotowuje od rana epopeję narodową, to musi potrwać!;) Nie rozpraszaj go, słownik wyrazów obcych to poważna lektura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
gość dziś "Ale to już kolega (nie mój oczywiście) o inicjałach MS z pewnością lepiej byłby w stanie wyjaśnić, zważywszy na to, że zdaje się być polonistą in opera." x Tu są dwa błędy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Mało Stanowczy. Już skończyłam. :-P Nadrabiam lekturę. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Ciekawe czy mój ulubiony purysta dotarł już do hasła -ambiwalencja? ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×