Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość Helenka Zy
Zacznijmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
To ja już pójdę. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"temat: "wymagam dziewictwa od dziewczyny", jest mojego autorstwa" x Ale wymagasz dziewictwa in total czy selektywnie? Ostatecznie robienie loda to jak splunąć, a popularność zwrotu "mam cię w doopie" też o czymś świadczy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co masz na sobie Kochanie i skąd klikasz?" x Wybacz, ale CO TO MIAŁO BYĆ?! Pisze się tak: Co MaSh nA sObIE kOFFaNiE i SkOnD kLiKaSh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"To zależy na jakim stroju" x Dobra, od nasdwoju. Wybrnęłam? x Miałeś pracować, a ja miałam... Co to ja miałam... Miałam udawać, że bywam tu tylko przypadkiem. ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas pracuję, teraz mam przerwę technologiczną, bo beton wiąże:) A'propos, rozmowa na budowie: - panie majster, szpadel mi się złamał! - to oprzyj się o betoniarkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brnięcia - dwóch takich, jak my obaj to nie ma ani jednego. Z premedytacją nie było oboje, bo orkiestra dęta stoi na nabrzeżu przy polerach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cały czas pracuję, teraz mam przerwę technologiczną, bo beton wiąże" x Hm... Coś podobnego mogłabym napisać sama. ;-) Popracuję. Sprawiedliwość musi być! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hm... Coś podobnego mogłabym napisać sama" x No nawet ja nie zawsze wychodzę akurat na papierosa podczas odbierania porodu na pokładzie Air Force One...:) Czasem po prostu wiąże beton...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hemoroidy mają związek z przerostem prostaty? Wolałabym to wiedzieć. Wiesz jak to jest ze źle ulokowanymi uczuciami, trudno wycofać. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiesz jak to jest ze źle ulokowanymi uczuciami, trudno wycofać" x 2 stówki za godzinę i mogę Cię podszkolić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Hemoroidy mają związek z przerostem prostaty?" x Hemoroidy mają związek z siedzeniem na kamieniu:) Taka pozycja medytacyjna miała być, a tu doopa...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Najwyżej odwołam jutrzejszą kosmetyczkę" x Przecież pisałaś, ze ładnie wyglądasz? Czy może to wszystko dzięki regularnym niemałym nakładarkom na kosmetyczkę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, takie pozycje to jest właśnie to. Takie wywołujące przerost prostaty. Nie napisałam tego. Prawda, że nie? :-O x Piąta klepko, to będzie ostatni szlif. Jutro zamierzam wyglądać pięknie. Wiesz, załatwiam sobie występ w TV. Muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćciekawy
a purysta tu jeszcze pisze, czy juz stwierdzil, ze nie ma sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×