Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Pewnie masz rację, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A inni (jeśli istnieją) czekają na to, aż zniknę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Tak, zniknij kretynko " xx zawsze szczery dziś f**k, ale jestem zmeczony, prosze o zignorowanie moich postowusmiech.gif xx to z dobrego serca i wrodzonej empatii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS, wczułam się w wersję z panną. Podoba mi się. Panna w moim wieku (niewykluczone, że dziewica), lubiąca młodszych (harcerzy), to prawdziwa gratka, dla tutejszych prawiczków. Może nawet uda mi się wyjść któregoś dnia stąd nie tylko z szafą, ale i z młodym, niedoświadczonym i ciekawym życia prawiczkiem. ;-) x No to teraz z czystym sumieniem, mogę porobić za natchnienie. Ktoś chętny? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
" z młodym, niedoświadczonym i ciekawym życia prawiczkiem." xx aż się wzdrygnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewica z doświadczeniem. Przechodząc obok zastępu jędrnych i pucołowatych harcerzy, z premedytacją upuszcza haftowaną chusteczkę z monogramem. Wywiązuje się dialog: - jakaś ścierka pani tu jebła na glebę. - ojej, jestem taka nieuważna... - czyli nie bierze Pani pigułek? - ależ chłopcze, jestem dziewicą! - chłopaki, bieremy ją do muzeum! Dostaniemy sprawność "wymarłe gatunki"! Druhu Boruch, druhu Boruch! Ej, gdzie jest druh Boruch?! - nie ma druha Bo.... xxx Sorry, ale już za późno na więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
haha :) MS, powinieneś dostać nagrodę za najlepszy skecz niedzielnego kafe wieczora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
czy tam za gwóźdź programu dzisiejszego odcinka (wybaczcie ignorancję dotycząca numeracji) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Jak już będziesz znanym pisarzem, będę mogła udzielić kilku wywiadów dla telewizji śniadaniowej? Wystąpiłabym w roli Twojej znajomej, a potem wiesz... Propozycje sypną się same. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
"Propozycje sypną się same. oczko.gif" x Sprawdziłaś już stawki dla informatorów brukowców? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sprawdziłaś już stawki dla informatorów brukowców? " x Nie, ale jeśli jesteś zainteresowana, to już dziś mogę powiedzieć Ci, że w 92 byłam miss kolonii. Kto wie ile kiedyś będzie warta taka informacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
wysmarowałam odpowiedź o marzeniach z rozmachem, i o możliwości uszkodzenia takim gigantem motyla, ale cały czas uznają mi to za spamowanie> Czas zacząć ich sabotować, no przynajmniej przez kilka dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xxvv, że ich to rozumiem, ale nie waż się nas. ;-) Zmykam. P.S. Wtedy, w 92, byłam jedyną dziewczynką na kolonii. ;-) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
albo jeszcze lepiej bojkotować ;) niestety nawet streszczenie wypowiedzi, które nie mam pojęcia jakim cudem chciało mi się jeszcze zrobić, nie przeszło a ze nie ma tego złego... to goodbye kafe! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo wiem jak rozumieć to zdanie: "Jak już będziesz znanym pisarzem"?;) Ale w telewizji śniadaniowej mogę mimochodem wspomnieć o whisky z jarmużu:) A co mi tam:) Miłego dnia, dziś mam zamiar trochę popracować, więc o ile nie usiądę w kąciku, żeby to przeczekać, to może tym razem coś z tego wyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Jest jakiś haczyk w tym załatwionym wywiadzie? Ze swojej strony mam kilka warunków. Tylko lewy profil i nie wcześniej niż w środę (jutro mam kosmetyczkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jako kto mam wystąpić? "Ciekawy człowiek", to chyba za mało na dzisiejsze standardy. Jako Twoja znajoma? Mam jeszcze za mało danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze jest jakiś haczyk;) Mogę załatwić, że nie będzie prawego profilu, ale żeby poprzestać na lewym bez en face musielibyśmy polecieć do Gizy - a grafik napięty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem o "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie", co prawda mało śniadaniowe, chociaż w sumie to zależy od strefy czasowej;) Ale można płynnie nawiązać do harcerzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×