Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
NN dlaczego juz nie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bardziej tyle lat" x Przyciągam staruchów. ;-) Muszę jeszcze popracować nad pośladkami. Kładę się. Dobranoc. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi się nie śniło. Ciekawe czy to ma jakieś głębsze znaczenie. Szukam w senniku i nie znajduję. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoge wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ktoś mnie szukał, ja jestem Edgar Anna:) Ciekawe czy to ta sama osoba opierdzieliła mi wczoraj pół domu krzyżykami. Wszystkie na sufitach:o Dość dokładnie przypominają gwiazdozbiory, jedynie w toalecie jest pentagram. Teraz boję się zostawać sam w domu:o Ku.wa, dlaczego akurat w kiblu pentagram, no dlaczego?!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky, nie opcji, że się nie śniło. To tylko galopująca skleroza;) Ja pamiętam co mi się śni tylko jak się wcześniej nastukam:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jesteś już Wojciechem? Nigdy nie zostawaj sam w domu. Jeszcze "osoba" zechce wrócić, a sądząc po metodach działania, jest niezrównoważonym szaleńcem. Elektryka nawet nie szukaj. Nie znajdziesz aż z takim polotem i fantazją. x Galopującą sklerozę dopisuję sobie po stronie dodatniej. Czasem lepiej jest nie pamiętać, albo szybko zapominać. ;-) x Nastukasz tak jak opisany przez panią od polaka wieszcz, czy jak wspomniana przeze mnie reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mydliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A w filmie polskim, proszę pana, to jest tak: nuda... Nic się nie dzieje, proszę pana. Nic. Taka, proszę pana... Dialogi niedobre... Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje." "Proszę pana, siedzę sobie, proszę pana, w kinie... Pan rozumie... I tak patrzę sobie... siedzę se w kinie proszę pana... Normalnie... Patrzę, patrzę na to... No i aż mi się chce wyjść z... kina, proszę pana...I WYCHODZĘ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego rozmydlenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma na imię Anna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie anna a kazimiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ten topik zapoczątkuje III wojnę światową, albo chociaż rozmowę z kimś ciekawym. Cóż za rozczarowanie. To tylko kolejna Panna szukała faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do kogo ty szczery gadasz?he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie jesteś już Wojciechem? Nigdy nie zostawaj sam w domu. Jeszcze "osoba" zechce wrócić, a sądząc po metodach działania, jest niezrównoważonym szaleńcem" x Wojciechem jestem z drugiego małżeństwa, ale na komunii sąsiedzi ciotecznego brata mojego szwagra dali mi Edgar Anna:) "Osoba" nie bardziej niezrównoważona ode mnie, dzieli nas jedynie przepaść intelektualna:) Swoją drogą bardzo mnie zaciekawiła jego wypowiedź, wymyśleć jakieś nazwisko to nie sztuka, ale liczenie na celny strzał to mniej więcej jak wygrana w totka:) Może odpalił fejsa i wybrał 1 z 10?:) Nie mam pojęcia, zrozumienie hulającego wiatru pod sufitem mnie przerasta... xxx "Elektryka nawet nie szukaj. Nie znajdziesz aż z takim polotem i fantazją" x To może chociaż ludwisarza zatrudnię, w razie jakby ten gość jednak się pojawił?:) xxx "Galopującą sklerozę dopisuję sobie po stronie dodatniej. Czasem lepiej jest nie pamiętać, albo szybko zapominać" x Ja niczego nie zapominam. Nie przypominam sobie sytuacji żebym o czymś zapomniał :classic_cool: xxx "Nastukasz tak jak opisany przez panią od polaka wieszcz, czy jak wspomniana przeze mnie reszta?" x Mam nadzieję, że wypośrodkuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
woda skonczyla sie, mydlo tez wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czizas
przynajmniej na upiora mozna liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
upior tez wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
Wole na sucho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zagryzka bez niczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno mydło robią z czxłowiekóf :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×