Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

"En face może być. Tylko lojalnie mówię, że będzie drożej. Uprzedź Kurskiego". x Spoko, załatwię Ci stawkę profilową, nic ekstra nie będziesz dopłacać;) Ostatecznie Kurski u mnie serwisuje swoją beemkę z obcierek parkingowych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To stawia moją dalszą karierę pod znakiem zapytania. Nie o to mi chodziło... Ale jeśli to jedyna opcja to mogę rozważyć. Muszę tylko wiedzieć, czy jak mnie znajdą, to okaże się, że najpierw byłam zgwałcona a potem zamordowana, czy odwrotnie. To jest kluczowe dla podjęcia decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Spoko, załatwię Ci stawkę profilową, nic ekstra nie będziesz dopłacać" x Czyli ile razy i z kim? Z Kurskim może być ciężko. Są jakieś granice parcia na szkło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co do haczyka to wiesz... Makijażystka lubi trójkąty" x Ja, Kurski i makijażystka? Przekombinowałeś. Przez Ciebie nie zrobię kariery. Głupio trochę. Zupełnie obiektywnie powiem Ci, że powinieneś pomyśleć o zadośćuczynieniu. Miłego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Muszę tylko wiedzieć, czy jak mnie znajdą, to okaże się, że najpierw byłam zgwałcona a potem zamordowana, czy odwrotnie" x To zależy od miejsca kręcenia zdjęć:) Jeśli będziesz się upierać przy samym profilu, to wiesz - do 6 godzin po zejściu można się seksić na legalu. Później kobieta robi się jakaś sztywna i niechętną do współpracy... Dobra, nie drążę już bo robi się makabrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
pozwolę sobie na swój wkład w konwencję:: ładnie dziś wyglądam, miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość xxvv
sabotaż odfajkowany, wracam do bojkotu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobra, nie drążę już bo robi się makabrycznie." x Ciężko mnie zniesmaczyć, ale z badań wynika, że co drugi gimnazjalista też potrafi czytać. ;-) x "To nie chcesz druha Bor***a??" x Przeraża mnie trochę. Musi być strasznym zboczeńcem, skoro nawet kafeteria cenzuruje jego pseudonim. Dlatego stanowczo mówię...Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oraz Błędny? :-O Tyle pieczeni na jednym ruszcie... Chciałoby się powiedzieć: "moja szkoła", ale to przecież ja uczę się od Ciebie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Że niby wszyscy ładnie wyglądacie? Podłość ludzka nie ma granic :O A ja nie mam ochoty udawać dzisiaj mądrej. Zresztą i tak nikt się nie nabierze na tak chamski numer :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
A którzy wyglądają ładniej? Żebym wiedziała kogo nie lubić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Wystarczy, że Ciebie nie lubię za inteligencję. Nie bądź pazerna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno od miłości do nienawiści jest jeden krok. Więc w stronę przeciwną też. Nim wpadniesz po uszy wiedz, że temat: "wymagam dziewictwa od dziewczyny", jest mojego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Moja droga, nie mamy na to zupełnie czasu. O mnie się trzeba starać kilka lat. Zanim zechcę Cię odrzucić. A dopiero później kolejne kilka, żeby zechciała się zakochać. Do tego czasu wprawdzie jest szansa, że mi się dziewictwo wróci, aczkolwiek nie jesteś tak głupia, by tracić najlepsze swoje lata na czekanie na to. Przepraszam, za ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewictwo podobno wraca się tylko tyle razy, ile kot ma żyć. Jak Cię znam, to beztrosko wyczerpałaś limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
No wiesz! Obrażam się, tak w razie czego. Jestem za ładna, żeby zrozumieć o co Ci chodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Jesteś okrutna. Albo napalona. A najpewniej boli mnie głowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Ależ nic nie szkodzi. Jestem też naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam żeby MS, załatwił mi występ w Opolu. Kiepsko śpiewam, ale tańczę całkiem dobrze. W zaistniałych okolicznościach miałam nadzieję, że to może stać się festiwal mojego tańca, ale jak przyszło do konkretów MS uciekł. Prawdopodobnie wystraszył się tego, że zechcę mu się zrewanżować za tę przysługę. Może ty masz kogoś w TV, Helenko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Mam wszystkich. W zależności od tego, co akurat oglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×