Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
*autokorektor w telefonie ;) kilka literowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry ten autokorektor, ze poprawia "tęsknoty" na tedknoty zmien model, bo ten chyba nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poligon? tutaj nikt normalny nie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Skoro ciekawy, to możemy przy nim zostać. Uważasz, że tak jak miłość ma różne oblicza, tak tęsknota też? Inaczej tęskni się za partnerem, inaczej za dzieckiem, przyjacielem, zapachem lasu? Czy poczucie braku jest dla Ciebie bolesne w każdym przypadku tak samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Normalność jest przereklamowana. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po wiela u was kartofle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej interesuje mnie funkcja tesknoty. Tak, w sumie bardzo mi teraz akurat odpowiada ten temat. Dzisiejsze wydarzenia,przywolaly wspomniala. Ich skladowa jest tesknota. I tak,bywa to bolesne i jest to OK. Mysle,ze dzieki tesknocie wiem kogo i co cenic. Sporo dobrego wynika z tesknoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Dobrze, z tej konkretnej wynika coś dobrego, ale przecież nie z każdej. Bywa, że ofiary przemocy tęsknią za swoimi oprawcami. Wiem, że to jest jednostka chorobowa, ale i fakty. Wniosek z tego, że uzależniamy się chyba nie od konkretnych osób, a stanów emocjonalnych. xxx Mówisz, że tęsknisz, powiedz (nie wiem, czy jesteś kobietą, czy mężczyzną. Zakładam, że to pierwsze) gdybyś mogła dziś spotkać kogoś innego i przeżyć z nim, to co przeżyłaś z obiektem tęsknoty, to uważasz, że mimo wszystko tęskniłabyś za byłym, konkretnym człowiekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
to przyjemnosc zobaczyc tu czasem kogos, kto potrafi stworzyc wiecej niz jedno zdanie zlozone, co wiecej piszac w sposob interesujacy i z sensem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z przekory czy na serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
ZS, jednakowo pięknie ganisz i chwalisz. Kobiety to uwielbiają i zawsze są gotowe kupić. :-D Może nie wszystkie, ale większość jednak tak. Dzięki. P.S. Kinga przeczytałam. Z przyjemnością nawet. Dobranoc. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po przeczytaniu tego, co tu powyzej juz nie zalamie sie niczym i nigdy nic juz zdziwic nas nie moze olaboga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie potrafię Ci na to pytanie odpowiedzieć. Tęsknoty nie da się zaplanować, a w zakładanie nawet hipotetycznego scenariusza wpisane jest coś co jej zadaje absolutny kłam, wg mnie. Nie da się zaplanować miłości. Ja nie umiem (Tak jest właściwiej napisać). Jestem kobietą. Doświadczam, zbieram wnioski i mogę powiedzieć tylko w oparciu o to co mnie w życiu spotkało, czym dla mnie jest tęsknota. Jest niezwykle ważnym narzędziem, jakie mam na wyposażeniu, dzięki któremu mam łączność z tym kim byłam, kim jestem, skąd pochodzę, co mnie kształtuje. Uczę się dzięki niej doceniać, cieszyć, pielęgnować pamięć o ludziach i miejscach. Tak, czasem jest to bolesne. Pytanie, samo w sobie, jest zagmatwane dla mnie. Tęsknota o jakiej wspominam, dotyczy czego innego. A hipotetycznego zdarzenia z pytania nie umiem sobie wyobrazić. Może nie do końca rozumiem? Jest mi trudno zastąpić człowieka człowiekiem, nawet teoretycznie. Ale tak, zgadzam się z Tobą, tęsknota może być kulą u nogi. Można z nią pójść na dno. Jak ze wszystkim i z tęsknotą można przesadzić, lub obrócić ją przeciwko sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glebokie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo i umiar może stać się pustą formą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, jak ktos nie umie pływać, to się topi tak mnie pani w szkole uczyła, ale pewnie się myliła och, te panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, patrząc na stopy i stojąc nad brzegiem sedesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomyłka, tym razem podstawówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no szczery nie mow, ze juz poszedles spac, z kim bede glupoty pisal???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzniosłe spostrzeżenia. Tęsknota to element konstrukcji ludzkiego jestestwa. Bez niej prawdopodobnie nie moglibyśmy istnieć, bo jest ona na stałe wpisana w naśzą psychikę tak jak pamięć. Niesamowite jest to, że jest jej wiele rodzajów, jest ta, która nas niszczy i ta, która nam pomaga, wzbogaca. Och, jakież to wszystko wspaniałe i niesłychane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×