Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
Heu, a ty przestań tak ciągle śpiewać, jak nie masz nic do powiedzenia, to nie odzywaj sie, oki? ZS już ci pokazał, gdzie Twoje miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01:27, jest elementem konstrukcji ludzkiego jestestwa, więc jest czymś zwyczajnym, bardziej niż niesłychanym, może tylko rzadko wysłuchiwanym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest elementem konstrukcji ludzkiego jestestwa, więc jest czymś zwyczajnym, bardziej niż niesłychanym, może tylko rzadko wysłuchiwanym człowiek ze wszystkiego ''zwyczajnego''potrafi zrobić coś nadzwyczajnego,stąd te wszystkie wiersze piosenki filmy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Myślę, że tęsknota w człowieku, to stan permanentny. Zmienia się tylko nasilenie i obiekty. Kiedy akurat jesteśmy w życiu na fali wznoszącej, potrafimy tęsknić za czymś nieokreślonym. Zupełnie tak, jakby zawsze brakowało nam odrobinę do pełni szczęścia. xx Co do wzniosłości tematu, to nie szalałabym. ;-) Jestem racjonalistką do szpiku kości, przekonaną o tym, że to nie my rządzimy tym światem, a odwrotnie. Właściwie wobec dzisiejszej wiedzy naukowej, trudno nie zgodzić się z tym, że w nam znanym świecie, mało jest miejsca na losowość zdarzeń, przypadkowość. Bez żalu mogę pogodzić się z tym, że jestem tylko półautomatem, mimo to zastanawia mnie stale, skąd w ludziach takie głębokie przekonanie o tym, że ma wpływ na tak wiele spraw, głębokie poczucie "ja".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siła wyższa każe Ci tu pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Tego nie wiem, mogę tylko przypuszczać. Trudno tu wdawać się w polemikę o determinizmie, chociaż kiedyś próbowałam. Jeśli chcesz, to oczywiście możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
No i cześć Błędny. ;-) Trafiłeś idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Wiem, że jesteście bardzo wrażliwi na błędy, dlatego przyjmijcie moje przeprosiny. Kwiaty wyślę pocztą. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uprzedzam, ze to o wznioslosci to byla kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy tu tak pi... to...... cie... od samego rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Uprzedzasz po fakcie? Wyobraź sobie, że załapałam i jeszcze to, że nic mi to nie robi. A tym, że wykorzystałam Twoją uwagę do dalszych rozważań, zupełnie się nie przejmuj. Nie wczuwaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty jestes głupia....:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest głupia ,ma poczucie mądrzejszej niz jest(tak ludzie już mają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
A Ty jesteś psychiatrą z zawodu, czy zamiłowania? Jeśli, to drugie, to musisz jeszcze popracować nad stawianiem diagnoz. Odradzam naukę na mnie. Tak z czystej życzliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzuć okiem na zasady interpunkcji internautko, bo o pomstę do nieba woła to, jak jej używasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Ja mam "poczucie mądrzejszej"? :-D Może to tylko twoje kompleksy tak Ci podpowiadają. Nie martw się, to ludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze szczery
i kolejny raz potwierdzasz moja ocene co do jakosci tresci i formy, za chwile odniose się, że tak powiem "merytorycznie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdrosna "pani kropeczka"? Ach, witam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam "poczucie mądrzejszej"? smiech.gif Może to tylko twoje kompleksy tak Ci podpowiadają. Nie martw się, to ludzkie. owszem mam kompleksy,ale przyznanie sie do tego jest czymś wzniosłym,czynem odważnym ?czy oznaką słabości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
Przeprosiłam już za błędy. Są wynikiem szybkiego pisania. Jeśli natomiast chciałeś sobie, gościu poprawić nimi humor, to proszę. Uznaj swoją wyższość w tym zakresie. Nie mam z tym problemu. Chętnie poczytam SZie. Chętnie się odniosę, ale zdecydowanie później. Czas na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są wynikiem szybkiego pisania to pisz wolniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
_Anna_ czy Lenina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wzniosłości tematu, to nie szalałabym. oczko.gif Jestem racjonalistką do szpiku kości, przekonaną o tym, że to nie my rządzimy tym światem, a odwrotnie. x tu mam spore watpliwosci, raczej stawiam na efekt naczyn polaczonych, swiat (np zywioly) ma wplyw na nas i my (np powloka ozonowa) na swiat Właściwie wobec dzisiejszej wiedzy naukowej, trudno nie zgodzić się z tym, że w nam znanym świecie, mało jest miejsca na losowość zdarzeń, przypadkowość. x true, kiedys zwyczajnie nie znalismy odpowiedzi na "dlaczego", jedna uwaga - dzis nadal nie wiemy tylko w wiekszym stopniu wiemy czego nie wiemy Bez żalu mogę pogodzić się z tym, że jestem tylko półautomatem, mimo to zastanawia mnie stale, skąd w ludziach takie głębokie przekonanie o tym, że ma wpływ na tak wiele spraw, głębokie poczucie "ja". x to ja jestem po przeciwnej stronie barykady, mnie w.rwia, ze tak wiele osob znosi z siebie "ja" na korzysć "los"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość internautka
gość dziś To nieistotne czym jest przyznanie się do kompleksów. Temat na inny temat. ;-) Słabe jest natomiast poprawianie sobie samooceny kosztem innych. To chodzenie na skróty. Kiedy ktoś pisze mi, że uważam się za mądrzejszą, to robi to wyłącznie dlatego, że sam uważa się za głupszego. Inne warianty nie istnieją. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dlugo mozna o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, pięknie piszecie, tak ślicznie, ja tak nie umiem, a szczery jako elokwentny... tylko, o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć Lenina, jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×