Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
Zara baby wezmo sie za lby:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, ponownie uratowałem świat przed zagładą, teraz bez mojej ingerencji powinien przetrwać jakieś dwa tygodnie, więc postanowiłem zajrzeć na kafe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ponownie uratowałem świat przed zagładą," x Bruce Willis zginął w tej akcji, czyli jesteś Benem Afleckiem?? (lekko podekscytowana) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" konkretnie brak górnej jedynki" x myślę że dwójka tez spełnia kryteria, dlaczego ją dyskryminujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myślę że dwójka tez spełnia kryteria, dlaczego ją dyskryminujesz?" x Dwójka służy do otwierania piwa, ilość obecnych dwójek świadczy o mocach przerobowych ich posiadacza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, to chyba słowiańskiej krwi w Tobie niewiele, MS. Południowcy nie grzeszą wzrostem, a z bliżej nieokreślonych etnicznie, to Amerykanie. Może powinieneś zrobić drzewo genealogiczne, żeby sprawdzić który przodek Ci to zrobił? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet za grosz, przecież ustaliliśmy, że jestem niski, gruby, łysy, chory i obsikany;) Do tego czarny. Ale wyjątkowo czarny, czyli z małym penisem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ilość obecnych dwójek świadczy o mocach przerobowych ich posiadacza" x Z tego co pamiętam słabo znosisz mohito, a z piwem jak?? 4 dwójki/4 czy też nie tolerujesz i można Cię scharakteryzować np. 2/4? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, więc to obkisielowywanie to ma być kompensowanie, czy po prostu dostosowałeś się jak to potrafią humans i zanęcanie wnętrzem opanowałeś do perfekcji? I tak, wiem że wnętrze kojarzy się z kobiecymi ponętnymi, żeby nie powiedzieć przyjemnymi atrybutami, ale w końcu ten pierwiastek kobiecy tez już u Ciebie był ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1/4 i brak wszystkich jedynek, dzięki czemu mogę palić cygara;) Od czasu utraty trzeciej dwójki piję tylko piwo z puszki;) Wiesz - trzeba zadbać o siebie od czasu do czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha :) W tym świecie sztampy, snobizmu, komercji i lansu na instagramie jesteś egzemplifikacją tego, że wygląd nie ma znaczenia! Czyli jednak odwieszam pomysł na pomnik. Tylko zaznaczam, ze w celu zmieszczenia się w minimum estetycznego kanonu będziesz musiał pozować do odlewu w zbroi lub kombinezonie kosmonauty oraz fryzurze Mrs Homer- Simpsonowej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"obkisielowywanie to ma być kompensowanie" x Stałem się niewinną ofiarą kisielu, w ogóle nie rozumiem tego fenomenu;) Może kobiety czytają między wierszami, a tam naprawde miec nie ma?;) xxx "zanęcanie wnętrzem opanowałeś do perfekcji?" x Nie wiem co masz na myśli...;) xxx " I tak, wiem że wnętrze kojarzy się z kobiecymi ponętnymi" x Albo z wizytą w rzeźni:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesteś egzemplifikacją tego, że wygląd nie ma znaczenia!" x Od lat wiadomo, że znaczenie ma tylko rozmiar:classic_cool: Ale nie mówmy już o mnie - to jak Ci... się podobam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To taka postmodernistyczna maska na potrzeby sytuacji, żeby nie powiedzieć chwili ( w tym wypadku skromnisia-niewiniątka, nieświadomego misiaczka?)? Znaki zapytania się mnożą, pytanie w którym odcinku zacznie ich ubywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Od lat wiadomo, że znaczenie ma tylko rozmiarcool.gif Ale nie mówmy już o mnie - to jak Ci... się podobam?oczko.gif" x Gdyby przyjąć kryterium kisielu, to słabo. Może dlatego, ze w Twoim wypadku motocykl belongs in the past? Bo o co miałabym się ponętnie oprzeć, hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ciepło trudno mi określić. Widzę dużo, co w konwencji Mody na sukces należy uznać in plus, czyż nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52°12′47″N 20°59′52″E. x O 5:30 będzie zamknięte;) Pewnie nie uwierzysz, ale byłem tam dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spicie czy cooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piąta klepko, najważniejsze, żeby Ridż był kontent, bo w końcu to temat o modzie na kisiel. ;-) x gość dziś " byłem tam dzisiaj" Jednym z wielu gości? Cóż, mijamy się pewnie. I tak fajnie, że urodziliśmy się w jednym czasie i przestrzeni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na nadchodzący dzień "górnika" czy jakiś inny międzynarodowy dzień, dostałam książkę. Wersja papierowa. Wkładam w nią nos i nie mogę nacieszyć się zapachem druku. Czyta się równie fajnie jak wącha. Kiedy wszystkie zmysły są tak mocno zaabsorbowane a o orgazm łatwo, przypominam sobie "że znaczenie ma tylko rozmiar" i zderzam boleśnie z rzeczywistością. :-P Za karę brzydka piosenka: https://www.youtube.com/watch?v=k3rGaK66-_U Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×