Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
up ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może jakiś stereotyp obalimy. Na przykład o ludzkiej głupocie?" x Przecież nie znikniesz z kafe, więc obalenie takiego stereotypu jest awykonalne...:) xxx Doświadczenie w pchaniu mile widziane, ale dyplom z pchaniologii moim zdaniem jest znacznie lepszy. Popycham i znikam, jeden świat uratowany, niestety natychmiast pojawił się kolejny, chyba jeszcze bardziej zagrożony, sądząc po histerii w głosie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle lat żyłam w przekonaniu, że "jakoś się kręci". Kompletnie nie miałam pojęcia, że to zasługa Superbohatera. Ta wiedza zmieniła moje życie. Teraz nawet sikam jakby z większym zaangażowaniem i poczuciem takiego... patosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sikanie z poczuciem patosu to cos, co każdy uświadomiony obywatel powinien robić codziennie:) Nawet kilka razy;) Chyba ogłoszę fajrant na dzisiaj, teraz będę oddawał się zasłużonemu odpoczynkowi i uciechom dnia codziennego:) A tak zupelnie poważnie - podoba mi się moje życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Pranie, sprzątanie, gotowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pranie, sprzątanie, gotowanie?" x Przecież napisałem, że mi się PODOBA!;) Poza tym pranie, to jest dopiero fucha - siedzisz, robisz na co masz ochotę i mówisz "robię pranie";) Myślę, że nie mam szans na przejęcie tej działalności;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za wybiórcza odpowiedź. Męska znaczy. :-D x A mnie tak całkiem serio, pada chyba karta sieciowa w laptopie. Zaraz stracę łączność ze światem i nici z czytania pudelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Z domowych przyjemności preferuję oglądanie kanałów sportowych z zimnym piwem w ręku. Ewentualnie gotowanie i prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucam o glebę laptopem. Jeśli już nigdy się nie spotkamy, to urządźcie mi skromny pogrzeb, ale nie za skromny. P.S. Muszę to ogarnąć. Może sterowniki... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogrzeb niestety przełożony. x Błędny, przemoc tylko w łóżku. Świat zdobywa się pokojowo. ;-) Co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? cholera jak swiat swiatem to wlasnie sila sie przesuwało granice :D no nic musze przyswoic nowa wiedze u mie po staremu. tzn po nowemu. tzn choleraaaaa wszystko sie pozmienialo i od kąd to nastąpiło tkwie w postanowieniu wiec jest jakby po staremu od nowych czasów :D jakos tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błędny, w naszym wieku świat zdobywa się wyobraźnią i polotem. Zwłaszcza, że niektórzy z nas mają już hemoroidy i przerost prostaty, czyli kategorię E. :-P x Co do reszty mało rozumiem. Gdybyś miał ochotę, adres w profilu. Nie nalegam oczywiście, niemniej będzie mi miło. Na starą pocztę zaglądam niechętnie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Jakby co, to ja jestem Pinky. I z przejęcia władzy nad światem mogę czerpać korzyści ale niekoniecznie się do tego przyczynić. Czipsy to ja tak se, MS. Wolę słone paluszki. Starej daty jestem, co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"niektórzy z nas mają już hemoroidy i przerost prostaty, czyli kategorię E" x Oczywiście masz na myśli prawko na przyczepę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos za bardzo czepiasz sie tej dziuni, czyzby ci zalezalo na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×