Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość internautka

Efekt motyla.

Polecane posty

Gość gość
jem chleb ze szmalcem i zagryzam kiszeniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mało_stanowczy
"Znaki zapytania się mnożą, pytanie w którym odcinku zacznie ich ubywać?" x Muszę przyznać, że namnażanie znaków zapytania pozwala na spokojny spacer Nowym Światem bez wzbudzania żadnych podejrzeń. Wystarczyło założyć perukę i pieluchę i już jestem nie do rozpoznania:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyta się równie fajnie jak wącha". x Calkowicie się z Tobą zgadzam, chociaż mam wrażenie, że obecnie niektóre farby drukarskie są jakby zwietrzałe i nie zawsze jest ten "czwarty wymiar"... W każdym razie miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Helenka Zy kocha Mariusza Ka i nie jest to Kamiński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jadę sobie spokojnie Nowym Światem. Nago, na rowerze, a tu lezie taki a la "Danny DeVito". Mogłabym przejechać, pasowałby mi do torebki. Może jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie farba drukarska, to zmysły nie te. :-P Starość. Mam to samo. Tylko, że bardziej przeszkadza mi brak możliwości powiększania liter. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Za karę brzydka piosenka" x A z dedykacją czy bez?;) xxx Idę rano Nowym Światem i patrzę jak rowerzystka ściga jakiegoś małego kolesia, który z przerażeniem w oczach schował się w barze mlecznym :classic_cool: Bo "ziemniak" był jeszcze zamknięty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Tylko, że bardziej przeszkadza mi brak możliwości powiększania liter" x Ja mam dobry wzrok, tylko ręce za krótkie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A z dedykacją czy bez?" x Z dedykacją od fabryki kisielu. A tak serio, to wiesz przecież, że purysta przepadł, więc w eter. ;-) x "Ja mam dobry wzrok, tylko ręce za krótkie" x Odwrotnie niż ja. Mam za długie. Dlatego pewnie czuję druk. xxx Nie ratujesz dziś świata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz "małemu kolesiowi", że może być spokojny. Rzadko jeżdżę tamtędy na rowerze. Żeby rozjeżdżać o 7 musiałabym wyjechać o 2. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratowanie świata (dla kogoś w dosłownym znaczeniu) rozpoczynam około 11:) Młotek i przecinak już w gotowości bojowej. Większy młotek usiłuje zwrócić moją uwagę, intensywnie przytupując. Twierdzi, że mniejszy sobie nie poradzi;) Może purysta jest na intensywnej terapii?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powiedz "małemu kolesiowi", że może być spokojny. Rzadko jeżdżę tamtędy na rowerze. Żeby rozjeżdżać o 7 musiałabym wyjechać o 2" x Dobra, dobra, chcesz mnie zatrudnić w roli nagonki? Ja go uspokoję, a Ty "przypadkiem" wyjedziesz spod pałacu prezydenckiego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może purysta jest na intensywnej terapii?" x Albo w najlepszym razie ma złamane dwie ręce. Ale przecież kocha i jak tylko mu się zrosną to wróci. Znów uratowaliśmy mnie przed pójściem po_radę. ;-) x Kurde, jeśli tak wygląda ratowanie świata, to możliwe, że mam z ratowania świata jakiś dyplom. Od razu mi lepiej. Czuję się bezpieczniej. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Dobra, dobra, chcesz mnie zatrudnić w roli nagonki?" x Ostatkiem sił radzę sobie sama z rozjeżdżaniem. Ale wiesz, lata świetności już za mną. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Znów uratowaliśmy mnie przed pójściem po_radę" x Wspólnie i w porozumieniu;) xxx A co do rozjeżdżania - zrób uprawnienia na walec, może niałatwo kogoś dogonić, ale jaka satysfakcja z efektu!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
Odezwałabym się, ale pewno znowu każą mi się zamknąć. A ja jestem taka wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co do rozjeżdżania - zrób uprawnienia na walec, może niałatwo kogoś dogonić, ale jaka satysfakcja z efektu!" x Taki umiejętnie rozjechany rowerem, zwykle ma jakiś członek sprawny jeszcze. Rozwalcowany nada się tylko przed kominek. x Póki co muszę ;-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
whiskyzjarmuzu dziś A numer buta Helenki znamy? x 37 lub 38 w zaleznosci od modelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będziecie wieść wesołe dysputy o rozmiarze gaci? Chętnie przyłączę się wówczas do tej niezwykle budującej i nader rozwijającej wymiany doświadczeń i poglądów. Może co i przydatnego ustalimy, co z pożytkiem dla ludzkości w czyn następnie wprowadzimy. Może jakiś stereotyp obalimy. Na przykład o ludzkiej głupocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka Zy
...czyli kolejny odcinek z cyklu "Jak nie brać udziału w rozmowie, w której udziału brać nie ma się ochoty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×