Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćhana

Starania o dziecko 2017 (nowy wątek).

Polecane posty

Hej dziewczyny. Dawno nie byłam na forum z braku czasu. Robiłam mnóstwo badań i wyszło że mam mikrogruczolaka przysadki więc o dziecku narazie muszę zapomnieć.. najpierw leczenie i jeśli przyniesie oczekiwany efekt (mam taką nadzieję) i guz zniknie a poziom prolaktyny wróci do normy dopiero będę miała szansę na dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spehit
Ja myślę o badaniach u specjalisty od niepłodności. Może inseminacja pomoże.??? Przyspieszy :( Każdy miesiąc boli coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! My zaczęliśmy dopiero teraz starania o dziecko. Z pierwszą ciążą bez problemu i w sumie niechcący, pierwszy strzał i trafiony zatopiony. Druga ciąża troszkę trudniej, ale bez większych problemów, szczęście mieliśmy, bo po trzech miesiącach starań zobaczyłam dwie kreski. Teraz pierwszy cykl starań i zobaczymy ile czasu potrwa zanim będą dwie kreski. Ten cykl mam bardzo dziwny, od ponad tygodnia bolą mnie niesamowicie piersi i powiększyły się. Kupiłam większy biustonosz, dzięki temu łatwiej jest mi znieść ten ból. Pojawiły się też żyłki na piersiach i takie jakby grudeczki/krosteczki przy brodawkach. Myślę, że to za wcześnie aby to był objaw ciąży...obecnie jestem w 23dc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa9032
Dziewczyny, co myślicie na temat suplementu diety Pregna Plus? Warto go stosować podczas starania o dziecko? Wiem, że ma bardzo fajny skład i przede wszystkim jest w nim kwas foliowy. Czy któraś z Was korzystała z takich metod? Bo nie wiem, czego dalej próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janussinka
Lekarz mi powiedział że częstym problemem przy próbach zajścia w ciążę jest PCOS. Też miałam z tym problem, pomogła dieta którą ułożył mi dietetyk, ćwiczenia oraz suplement http://ovarin.pl/ który regulował gospodarkę hormonalną. Także wszystko można przezwyciężyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×