Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Gdzie są zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki? Gdzie są zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipt sie nie spieszy. W jakim stanie sa zwloki po 17 dniach. Mumie z nich zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś poczytajcie co znalazl lampart X Daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nagle to można dostać sraczki a nie ataku schizofrenii, wcześniejsze symptomy tej nieuleczalnej choroby w mniejszym lub większym stopniu się ujawniają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwłoki są we formalinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale w poniedziałek podawali, że jeszcze tego dnia, najpóźniej następnego trafią do Polski I natychmiast odbędzie się druga sekcja. A tu ni widu ni słychu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już przestanie wypisywać głupoty i hejty bo to nie na miejscu Zachowajmy chociaż trochę klasy i żeby nie było tak jak zawsze! Najpierw wszyscy razem a potem ktoś podżega i wszyscy przeciw sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w formalinie się pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
x nie , nie mozesz mieszkam od 20lat poza granicami Polski i znam widzialam slyszalam o wielu wypadkach polakow w "moim " kraju i nidgy nikt nalezytej pomocy nie dostal X Spotykalam czesto polakow na urlopie, z polskich biur podrozy i na polskim paszporcie. Placili za wycieczke wiecej i jakos tak mieli pokoje gorsze, oddalone z brzydkim widokiem. Ich reklamacje nie byly respektowane. Dowoz z lotniska gorszy z bagazami na dachu. Nie dopasowane loty. Doba hotelowa konczyla sie o 10, a lot o 2 w noc! A po jednych nie przyjechali i w ostatniej chwili powiedzieli im ze maja wziasc taxi. Nastepnego dnia spotkalam ich na lotnisku, maszyna lotu nie spelniala warunkow do odlotu i czekali ze podstawia z polski inna. Albo mam duzo szczescia, albo dlatego ze nie korzystam z poskich biur. Nigdy nie mialam problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egipt zwleka z transportem zwłok aby uniemożliwić wykrycie narkotyków im dłużej tym mniejsze szanse na ich wykrycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dopóki zwłok nie będzie ona żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:39 Poczytaj o schizofrenii to się dowiesz, że dopada najczęściej w wieku właśnie około 27 lat i może być nagła i ostra jak ta twoja sraczka... Większość wyobraża sobie, że ktoś z problemami psychicznymi ma rozbiegane oczy, chodzi cały dzień w piżamie w paski i udaje kurę. Prawda jest jednak taka, że schizofrenia wywołuje takie reakcje i zachowania, jakie obserwuje się po zażyciu niektórych narkotyków psychotropowych, tyle że w głowie przestawia się coś samoczynnie i nie potrzebuje stymulantów w postaci narkotyków. Stąd te wasze teorie spiskowe o narkotykach i tabletkach gwałtu, a prawda będzie taka, że u Magdy stwierdzą ostry atak schizofrenii, a Wy tego i tak nie przyjmiecie do wiadomości, bo jak to, ładna, młoda , zdrowa w Polsce nagle choruje na schizofrenię? No niestety, ta choroba jest bardzo demokratyczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09:56 Podjudzasz ludzi czy po prostu kierujesz jakieś zarzuty względem prokuratury? Bo to jest oficjalna wiadomość od Prokuratury , że ona nie żyje. Uważasz , że polski prokurator i medyk uczestniczyli w sekcji zwłok wielbłąda czy że owa w ogóle się nie odbyła? Jesteś kretyn czy troll. Przecież nawet jak zwłoki będą w Polsce to co uważasz , że pokażą je i zobaczysz je na zdjęciu na pudelku? Czyś ta głowę upadł człowieku? Nie wiesz co napisać a cię nosi to wyjdż na słońce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma biedota igrzyska!a w piątek pójdzie do biedry upolować w promocji coś i znów w weekend igrzysk cd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dziwny zbieg okolicznosci. W tej sprawie wszystko jest dziwne i same przypadki. Nawet to ze kamery w szpitalu dzialaly, a brakuje nagran. Jak podal korespondent z egiptu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie wiem w czyjej sekcji uczestniczyli prokurator i medyk. Oni pewnie sami też nie wiedzą. Prawda jest taka, że ciała zmarłej brak i rodzina nie dokonała rozpoznania zwłok. Ja nie mam najmniejszej ochoty oglądać tego co przyleci z Egiptu, jeśli kiedykolwiek przyleci, stwierdzam tylko fakt. Zwłok w dalszym ciągu brak i to jest prawda, a prawdę mogę pisać gdzie tylko mi się podoba. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prokurator niech się zainteresuje jej najbliższą rodziną, bo oni doskonale wiedzą co się dzieje z ich córką. Tak się nie zachowują rodzice zamordowanego dziecka. Przed laty zginął w wypadku samochodowym mój cioteczny brat, też już dorosły. Ciotka z wujkiem byli nie do życia przez najbliższy miesiąc i do głowy by im nie przyszło aby udzielać wywiadów przed kamerą. Nie byliby w stanie tego robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu te k***sy nie oddały jeszcze ciała Magdy dlaczego rząd nie interweniuje k***y arabusy smotruchy ciapate sram na Koran Allacha J******H kozojebcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie co znalazl lampart x jej znajomych na fejsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10,17 Tak jest wiele dziwnych zbiegów zdarzeń w tej sprawie zgadzam się z Tobą. Te nagrania z monitoringu ! a przede wszystkim te , których brak. Korespondent jest w pracy to tylko telewizja rządzi się swoimi prawami a nie prokuratura więc on nie ale może policja ma a może nie tego nikt z nas tu nie wie. 10,21 Tak czaję a raczej rozumie ? Pytanie ile masz lat jest dość istotne w tej dyskusji! Na to co ty masz ochotę oglądać czy nie jest mało ważne! Nie wypowiadaj się w imieniu prokuratury ,że nie wiedza czyją sekcję zwłok przeprowadzona w Egipcie I co na twoje życzenie zwłoki mają już być dziś bo inaczej to utwierdzasz się przekonaniu , że ona żyje? Weź się za coś pożytecznego i nie siej zamętu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutkowski się z tego wycofał, bo szybko załapał co tu jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Nie wiem w czyjej sekcji uczestniczyli prokurator i medyk A wiesz w ogóle w jakim temacie się wypowiadasz ? Czy w ogóle nic nie wiesz ,nie czaisz :D a piszesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Prokurator niech się zainteresuje jej najbliższą rodziną, bo oni doskonale wiedzą co się dzieje z ich córką. Tak się nie zachowują rodzice zamordowanego dziecka. Przed laty zginął w wypadku samochodowym mój cioteczny brat, też już dorosły. Ciotka z wujkiem byli nie do życia przez najbliższy miesiąc i do głowy by im nie przyszło aby udzielać wywiadów przed kamerą. Nie byliby w stanie tego robić. X Oni nie robia wywiadow, to bylo raz napoczatku z mysla ze cos do sprawy wniosa. Bardziej dziwi mnie spokuj i opanowanie jej chlopaka. Sposob jak siedzi odprezony z noga zalozona. Moze jej nie kochal, niedlugo sie znali. Rozne ludzie maja reakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalezione w necie Najnowsze informacje płyną z Niemiec . Relacja niemieckich rezydentów: „ niemieccy rezydenci hotelu Al Nabaa, el Soghayer, KM31 Marsa Alam Road, Marsa Alam, Red Sea Governorate84712, poinformowali placówkę dyplomatyczną BRD w Kairze o niestandardowym zachowaniu pewnej częśc***ersonelu oraz osób postronnych wobec polskiej wczasowiczki. Została ona w hotelowym barze zaproszona do towarzystwa z barmanem i dwoma innymi mężczyznami. Po około dwugodzinnym pobycie kobietę odprowadzono do prywatnego pokoju. Turyści z Niemiec zauważyli że w późnych godzinach nocnych po korytarzu przechadzali się mężczyźni widziani w barze z Polką. Istnieją nagrania wideo ze słabej jakości obrazem ale dobrze zachowanym dźwiękiem gdzie widać przemieszczenie dwu postaci do drzwi pokoju Polki a później dziwne nieartykułowane dźwięki. Gdy niemieckie małżeństwo Dieter S. i Else S. z aparatem rejestrującym zdarzenie udało się w kierunku drzwi i zapukało, odpowiedziała im cisza. Polscy sąsiedzi pokoju obok do którego pukano wyszli na zewnątrz i powiedzieli że młoda Polka podtrzymywana przez dwóch mężczyzn, powłócząc nogami udała się w nieznanym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A co ciebie to obchodzi ile ja mam lat? Nie muszę ci się tłumaczyć. Mnie nie obchodzi kim ty jesteś, co robisz i ile masz lat, więc ciebie niech też moje dane nie interesują. No ale jak tak bardzo chcesz wiedzieć to jestem jasnowidzem i mam dar przewidywania, przeczuwania. :D To co czuję i myślę zawsze się sprawdza. Zwłok nigdy nie będzie, bo ona żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×