Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
Tobie nie muszą, byli przesłuchiwani przez prokuraturę. Kim ty jesteś żeby wszyscy ci się musieli pokazywać? Pytanie kim oni są że ukrywają twarze tak samo jak ci podejrzani? Pytanie drugie, po co w ogóle się wypowiadają skoro to jest wiedza dla prokuratury jak twierdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co mają mówić? Czy w obliczu takiej sytuacji rodzice będą opowiadać że lubiła imprezować? Zresztą co oni mogą o niej wiedzieć,skoro gdy startowała w dorosłe życie, to jako nastolatka wyprowadziła się od nich, a kiedy mieszkała w innym mieście i ich odwiedzała, to nawet u nich nie nocowała, tylko u koleżanek. To są słowa jej ojca! Przychodziła pożyczyć pieniądze, samochód od ojca (bo swój skasowała) i szła do nocować u koleżanek. Jakoś mi to nie wygląda na silne więzi z rodziną. A znajomi z klubów? Co mają opowiadać, jak (przypuśćmy) upijała się z nimi na imprezach? Naprawdę to nie takie wszystko może być kolorowe jak się wydaje. I każdy wierzy komu chce. Turyści mówili że w samolocie zachowywała się normalnie, a była wypowiedź innego turysty który z nią leciał i napisał w komentarzu pod tym artykułem, że osobiście widział jak prawie na czworaka opuszczała samolot, ale rozumie, że tak wygląda to moralniej (coś w tym stylu) i stąd takie treści w artykule. Skoro tak wierzyć tym turystom, to i można uwierzyć w to, jak mówili że w PL przed odlotem płakała na lotnisku, co można oczywiście przypisać rozstaniu z chłopakiem, ale wcale niekoniecznie. *********** I w końcu po następne. Pytasz, czy tak się zachowuje osoba chora psychicznie. To odpowiedz sobie na pytanie, jak osoba zdrowa na umyśle, której nie stać na lot do Egiptu i musi pożyczyć na to pieniądze, nie stać jej na kupno auta i musi pożyczać od rodziców - planuje w październiku w USA! wystawny ślub ze swoim chłopakiem poznanym zaledwie 3 mies. temu. To słowa Markusa z wywiadu. Pytam, skąd mieliby wziąć na to pieniędze? Czy to ma ręce i nogi, czy raczej jest własnie... nienormalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy ma swoje tajemnice i nie jest idealny, nie zmienia to jednak faktu jak została potraktowana i jak broniła się przed kilkoma rosłymi facetami. Tu szacun bo broniła się do końca! Będziemy teraz oceniać kto jest wart obrony w takiej sytuacji a kto nie? Jak zwyrodnialcy pastwią się nad bezdomnymi kloszardami to to jest wina słabszego od nich kloszarda czy wina chorych zachowań idiotów. Taka śmierć by cię nie raziła bo chodzi o śmierdzącego bezdomnego i sam sobie zasłużył? A co powiesz o tych którzy do takich czynów są zdolni? Dla mnie to takie osoby właśnie są chore psychicznie, te zdolne do dręczenia, zabijania, pastwienia się, przetrzymywania, gwałcenia. Tych trzeba leczyć i eliminować ze społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ta jasne wychodziła na czworaka :O Nie sądzisz, że więcej osób by to zauważyło? Kamery by to nagrały? To rodzice płacą za wesele, a nie panna młoda. A zresztą fantazjować o ślubie, to chyba jeszcze mogli? Może któreś z nich ma tam rodzinę? To nie świadczy o jej nienormalności. Poza tym to, że zostali parą 3 m temu, nie znaczy, że nie znali się wcześniej. Może na fb to ogłosili wtedy, fb to nie wyrocznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem ciekawa ile jest przpadków takich ludzi którzy chodzą normalnie do pracy, szkoły, mają znajomych, rodzine hobby sa szczesliwi i jednego dnia są ok a drugiego dnia wstają rano i są wariatmi szczerze ja o czyms takim nie słyszałam zawsze są wczesniejsze symptomy choroby lub własnie moze byc jakies potworne zdarzenie ze człowiek wariuje ze strachu i rozpaczy, o wariacie bez powodu nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez urazy, dla mnie normalnym na pewno nie jest wyjazd samotnej, atrakcyjnej kobiety do Arabów. Nie trzeba być nie wiem jak oczytanym, żeby wiedzieć co może nas tam spotkać. I cóż z tłumaczenia że nie powinno. Niewinne niczemu dzieci też nie powinny zapadać na ciężkie choroby. Jak to się mówi - życie! I na pewno normalnym nie jest, że jej własny chłopak zgodził się na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Badania psychologiczne, to zupełnie co innego niż leczenie psychiatryczne X Nagle jest tak wygodniej. I nikt tego nigdy nie zauwazyl? Ani rodzice i nawet wariatka autem jezdzila. Pozatym takie schorzenie moze stwierdzic sekcja zwlok. Mozg mozna przebadac. W rozmowie telefonicznej z chlopakiem mowila logicznie. Wiedziala Co moze powiedziec. Skrecalo ja a bala sie mowic. Dlaczego nie mowia kto odmowil jej lotu do Polski. To byl wyrok, w kaftanie by przyleciala i zyla. A egipt by sie pozbyl problemu. Agresja...raczej chec ucieczki, przed ta gromada chlopow. Dziwne to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21;57 moi rodzice ślub wzieli po 5 miesiącach znajomosci i co rzadkie wcale nie byli do tego zmuszeni ,a pomarzyć sobie o slubie np na hawajach pod palmami albo w las vegas itd bedąc akurat szczesliwym chyba mozna,i lużno o tym pogadać sobie z bliskimi na obiadku , każdemu wolno , z tego nie wynika że akurat to było na powaznie i stwierdzenia ze 100% tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wariatow nie trzyma sie w pomieszczeniach z otwieranym oknem, chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochana kobieta wierzy w różne banialuki i przekazuje je rodzinie jako prawdę objawioną. Manipulować taką kobietą to najprostsze właśnie dla tych którzy tym uczuciem się nie odwzajemniają. Socjopaci są wśród nas. O tym się powinno uczyć w szkołach by takich ludków umieć rozpoznać, choć jest to czasem trudne nawet dla specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dziewczyny zrobili wariata, to rodzice sie uciesza. Dowiedza sie prawdy o wlasnym dziecku. Slonce zaszkodzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
próbki zakazali zabrać ,nagrania z kamery pokoju nie dadzą,nawet nie wiem czemu,nie jezdzijcie do niech ,niech splajtują te ośrodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bezwolne państwo polskie któremu warunki stawia Egipt odnośnie śmierci polskiej obywatelki a tak gadali na ruskich jak można było oddać śledztwo w ich ręce spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak ktoś mówi prawdę o tym jak tam jest, to zostanie zwyzywany od rasistów i nazistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No. I jak mówi prawdę jak tu jest powiedzą że wariat i tworzy teorie spiskowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmiać mi się chce z Rutka, taki był bojowo nastawiony, a potem wrócił z podkulonym ogonkiem i przyznał rację wersji Egipcjan, oczywiście bez znajomości wyników sekcji zwłok. Żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście ze Magda leczyla sie psychicznie? http://natemat.pl/208263,wp-pl-magdalena-zuk-leczyla-sie-psychiatrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rutek jest spalony u ludzi. Ta sprawa go obnażyła dokumentnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystko co nie jest potwierdzone przez Panią Gazetę i Pana TV, jest teorią spiskową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście ze Magda leczyla sie psychicznie? http://natemat.pl/208263 ,wp-pl-magdalena-zuk-leczyla-sie-psychiatrycznie xx Śledź uważnie wątek poświęć czas to nie będziesz tu wpadać z rewelacjami które dziś już zostały tu omówione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dziś Badania psychologiczne, to zupełnie co innego niż leczenie psychiatryczne X Nagle jest tak wygodniej. I nikt tego nigdy nie zauwazyl? Ani rodzice i nawet wariatka autem jezdzila. Pozatym takie schorzenie moze stwierdzic sekcja zwlok. Mozg mozna przebadac. W rozmowie telefonicznej z chlopakiem mowila logicznie. Wiedziala Co moze powiedziec. Skrecalo ja a bala sie mowic. Dlaczego nie mowia kto odmowil jej lotu do Polski. To byl wyrok, w kaftanie by przyleciala i zyla. A egipt by sie pozbyl problemu. Agresja...raczej chec ucieczki, przed ta gromada chlopow. Dziwne to wszystko. x po mimo jakiegoś strasznego zagrożenia ,wystarczy dokładnie oglądać ten filmik ile ona stara sie przekazać gestami ,po tym jak markus zasłania tel pokazując jej cos co miało dac jej nadzieje a nie zastraszyć ,ona mówi to nic nie da , odwraca sie robi ruch reką taki "lepiej nie,daj spokój"potem on dalej ją cisnie zeby mówiła ,ona robi gest kładzie palec na usta "cicho nie mów" dalej jest gest przeciąga szybko palcami po oczach "oni patrzą ,widzą"w końcu jak mówi to "em"to wyglada jak by zrobiła cos złego a zarazem jak by poczuła ulge ,potem juz jest jak by troche spokojniejsza ,tak nie zachowują sie ludzie chorzy psychicznie ona cały czas kombinowała żeby cos przekazać chociaż na wprost stali ci bandyci.a ja zaczynam miec wrazenie ze to z nas sie robi psychicznych po tych wszystkich wiadomosciach w mediach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te czorne ją w końcu zgwałcili czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dokładnie, ona mimo strachu i rozpaczy, dobrze kombinuje i stara się przekazać wiadomości między wierszami. Przeanalizuj moment nagrania 13:11 - 13: 12 . Po tym jak spogląda w bok, potem przybliża twarz do telefonu... Ona coś mówi wtedy, szybko i ledwie rusza ustami, tak aby oni tego nie zauważyli, ale słychać, że coś mówi. https://www.youtube.com/watch?v=K9v9scnK3Bc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan psychiatra w tv wypowiada sie o takim zachowaniu jak Magdy gdy szarpała sie z tymi facetami i omawia wszystko co mozliwe ale słowem nie wspomniał ze strach przed przemocą moze tez powodowac takie zachowanie ,a w d.....e z takimi autorytetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakim prawem on stawia diagnozę psychiatryczną na podstawie nagrania kiepskiej jakości bez dźwięku? Żeby stwierdzić głupie adhd trzeba wiele testów i wywiad z rodziną i wymaga czasu i kilku spotkań. Ale specjalistom z tv wystarczy rzucić okiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież policja wykluczyła jej chłopaka z grona podejrzanych osób bo takie wrażenie odniosłam po wysłuchaniu konferencji. Więc kto ją sprzedał ? rezydent, sam tam miejscu? skoro jej chłopak nie ma z tym nic wspólnego? Ten rezydent podał jej jakieś psychotropy aby przeprowadzić transakcję z bogatym szejkiem? Miał takie powiązania i był rezydentem w polskim biurze? Mogło sobie biuro podróży na takie coś pozwolić? Niech ktoś to wyjaśni bo to robi się coraz bardziej zagmatwane! Nie jestem zdania , że dopadła ją tam jakaś choroba psychiczna ale nic nie układa się w całość. Ten dziennikarz też miał być ojcem Marcusa a nie jest a prawie uwierzyłam na słowo ludziom , którzy tak wypisywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×