Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
nogi mi śmierdzą marsz do łazienki umyć giry i zęby bo śmierci ci także z ust !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nogi mi smierdza dziś Egipcjanie oddzielili ją od stada cały czas jest pod ich kontrolą, nawet po szpitalu ją ganiają i ciągle za nią łażą. Na parkingu to samo. W hotelu też, są ciągle te same osoby. Gdy rozmawia również z chłopakiem również. Zabrali jej torebkę widać to na nagraniu ze szpitala. Ona była zastraszona. Ludzie mają wywalone na innych, oni pojechali na wakacje, więc co ich jakaś tam dziewczyna obchodzi. Najlepiej dać jej łatkę wariatki i po sprawie, po co nadwyrężać komórki mózgowe i jeszcze poczuć takie nieprzyjemne uczucie odpowiedzialności za drugiego człowieka. Ludzie zawsze wybiorą najgorszą wersję z możliwych, aby obwinić ofiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz dopiero doczytuje Was, bo oprócz postu z 15:30 niezbyt dziś miałem czas na rewelacje z yt itp. czyli co? jakaś konferencja dziś była? pozamiatane też i po naszej stronie? :O jeśli tak to znaczy, że mimo tzw. dobrej zmiany, układ nadal ma się dobrze? :-( Ech, a tak liczyłem na ZiZou i Paszczaka. w końcu dzikich reprywatyzatorów chwycili za jaja, że aż skowyt świń tylko słychać, a tu chyba są zbyt ciency w uszach :-( Cóż jak państwo jest za krótkie, to cała nadzieja w ANONYMUS, aby, nie tyle co pomścili Magdalenę, bo ta pewnie wiedziała na co się pisze (ale ją przerosło i uciekała), ale żeby przedstawili opinii publicznej ten patologiczny proceder i układ oraz kto za tym stoi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wygodna ta dyskusja. Nie ma zadnego motoringu z lotniska w egipcie, co takiego tam sie stalo, ze jej nie wzieli na poklad? Ona w koncu miala telefon czy go nie miala? Bo w tej rozmowie z chlopakiem, mowila logicznie. Chciala cos przekazac, a nie mogla mowic, zdenerwowana mowila polslowkami. Obiecala ze powie ze swojego telefonu.... Ale nie bylo jej to dane. I wlasciwie nie wyjasnili nic. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Markus, aniolku, powiedz nam co tam sie naprawde stalo......nie boj sie myszko.....powiedz nam, to bedziemy to juz mieli za soba....Markus, kochanie, aniolku....no mow....myszko, co tam sie NAPRAWDE stalo?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiązania są najciekawsze i sięgają władze. Także łeb ukryć mogą bo śmierdzi totalnie ta sprawa. Za dużo uwiklanych osób w tej materii. Pojadą i się dogada jeden z drugim. Udowodnić mogą wszystko to zależy co chcą uzyskać. Z życia wzięte dlatego ludzie nikomu nie udają i są zdarzenia dziwne na tle zemsty. Niestety póki wymiar sprawiedliwości będzie powiązany z rodzinami kombinatorow tak będzie zawsze a przydał by się rachunek sumienia itd. Chronią swoich nawet w procesach, które kompromitacja jest widoczna. Niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę hipotetycznie , że miała zastąpić markusa w jakiejś mrocznej roli ale zobaczyli laskę to się zabawić chcieli i poszło po bandzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam:mówiono w tv że do uczelni gdzie uczęszczała Magdalena trzeba było być przebadanym pod kątem psychozy i przeszła te badania pomyślnie i nie stwierdzono u niej nic z chorób psychicznych itp. Praca w niektórych zawodach czy uczęszczanie do niektórych szkół wymaga stosownych zaświadczeń. W newsie z WP jest fragment "była pacjentką podległej tej placówce poradni i oddziałowi psychiatrycznemu w Sieniawce koło Bogatyni". dziennikarka nie zadała sobie trudu aby dopytać się "była pacjentką" ale jaką? Czy jednorazową pod kątem badania celem przyjęcia na uczelnię czy wielorazową z przepisywanymi lekami i koniecznością pojawiania się na wizytach kontrolnych. Jeżeli wielorazową to powinno pojawić się następne pytanie jakie to były leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wklejam UWAGA+UWAGA+UWAGA lek.med. Witold Korycki, to WICEDYREKTOR Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii zgorzeleckiej placówki. (CAŁEJ PLACÓWKI A NIE JAKIEGOŚ ODDZIAŁU) GDZIE NALEŻAŁA MAGDA ( kazdy z nas ma swoją placówkę gdzie ma swojego lekarza rodzinnego) dalej czytamy :Szpital w Zgorzelcu wydał policji dokumentację ws. Magdaleny Żuk - "Przekazaliśmy policji dokumentację Magdaleny Żuk "– mówi w rozmowie z WP Witold Korycki, wicedyrektor szpitala w Zgorzelcu.( TO JEDYNE INFO JAKIE OTRZYMAŁA OD SZPITALA W.P) w którym miejscu zostało powiedziane ze dokumentacja jest związana z oddziałem psychiatrycznym ? NATOMIAST PADA JEDNOZNACZNE STWIERDZENIE : – Nie mogę mówić o szczegółach leczenia. Cała dokumentacja została przekazana policji – mówi wicedyrektor szpitala.( czyli jednoznacznie SUGERUJĄ ZE NIE BEDĄ NA TEN TEMAT Z NIKIM ROZMAWIAC ) Mało tego ze jestescie podatni na manipulacje, to jeszcze w goracej wodzie kapani i nie czytacie ze zrozumieniem bo kierujecie się emocjami. I NAJPRAWDOPODOBNIEJ UZNALISCIE ZE PONIZSZE STWIERDZENIE Z KONFERENCJI NA TO WSKAZUJE cytat : Wątek choroby psychicznej jako jeden z prawdopodobnych bada prokuratura w Jeleniej Górze. - Wystąpiliśmy do placówek medycznych o dokumentację – powiedziała (TYLKO TO I NIC PONAD TO ) na konferencji prasowej Ewa Węglarowicz-Makowska, naczelnik I Wydziału Śledczego Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze, szefowa specjalnego zespołu badającego śmierć Polki w Egipcie. i########################################################### CZY POWYZSZE ZDANIE EWIDENTNIE MOZNA POŁACZYC Z TYM ZE PAPIERY SĄ Z PORADNI PSYCHIATRYCZNEJ ? ANO NIEKONIECZNIE ###########################################################3 ps.Bardzo szybko jedna informacja zrobiła z Magdy wariatkę, czyli całe dwa tygodnie "internetowego sledztwa " i wynoszenie Magdy na ołtarze diabli wzieli :) Moze wpierw warto ustalic KOMU wierzycie Prokuraturze, Policji , Lampartowi- czy Mediom, podstawionym swiadkom, celebrytom i stronniczej TV ;) inaczej sami skonczycie w psychiatryku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś potega internetu- zablokuja strone i sie mozecie bujac z waszymi komentarzami nic nie zrobicie sprawa ucichnie dziewczyny dalej beda sprzedawane x Nie bądź śmieszny/na nawet jak zablokują ten temat, to powstanie 10 nowych tu i na kilkunastu innych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=8mwgKzLdYGE Zobaczcie to, a szczególną uwage zwróćcie na screeny z: 03:25 minuta - opisy zdjeć, nazwiska i data (Magda i Kamila i Karpacz - tam gdzie wtedy urodziny obchodziła Karolina) 10:14 minuta - powiązania przy Magdzie i połowa to znajomi od Karoliny 10:37 minuta - Marcus robiący sobie uśmiechnięte fotki 03.05.17r !!! A potem czytajcie od 10:40 to co napisał Marcin Gallus na Twitterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
media przepłacone na usługach chcą nami manipulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsi sa ci co trabia o chorobie psychicznej,z pewnoscia ,jak nawet wynikow sekcji nie ma,prokuratora nawet nie pytala o opinie psychiatrów i psychologow jak do tej pory wiec ma ważniejsze opcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bajki były w celu asekuracji gdyby poszło coś nie tak. Takie zabezpieczenie buzneswomen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś potega internetu- zablokuja strone i sie mozecie bujac z waszymi komentarzami nic nie zrobicie sprawa ucichnie dziewczyny dalej beda sprzedawane x Nie bądź śmieszny/na nawet jak zablokują ten temat, to powstanie 10 nowych tu i na kilkunastu innych portalach. Xx Dokladnie, wy se mozecie.... I Tak robia swoje, wiedza Co moga mowic i jak to podawac. Nie wierze ze ta sprawa bedzie wyjasniona, na zadne pytanie nie ma logicznie odpowiedzi. Nawet nie pokazano jak szla do samolotu w katowicach i kto ja odprowadzal. To co wazne I moglo by sprawe posunac dalej nie jest pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto słuchał konferencji ten wie,a teraz jak widze niektóre artykuły na podstawie tej konf sa bardzo naciągane i zwodnicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egipt zrobi polakow w balona,oni zawsze bronią swoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Środowisko ukryte ale teraz trudno się ukryć. Mój znajomy wszedł w takie środowisko Tylko po to żeby znaleźć sprawców pewnego zdarzenia. Okazały się powiązania z jego przyjacielem podobno porządny itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sekcja zwłok wykaże chorobę psychiczną - koniec - wariatka - the end. prawda nie wyjdzie na jaw. odpowiednie osoby zajmą się _ już się zajeły mataczeniem i zmuszeniem do potwierdzenia choroby psychicznej. koniec noweli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak zauważyłam na konferencji redaktorka który bardzo naciskał by mu potwierdzić chorobę psychiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chyba ten sam wyśmiewał że śledczy biera pod uwagę materiały dostarczone przez internautów,intencje widoczne jak na dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda ze nie zwróciłam uwagi z jakiej gazetki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż strach pomyśleć ile podobnych spraw np. z braku dowodów, przebiegłości sprawców, przedawnienia itp. mogło zostać umorzonych (zamiecionych pod dywan). Mam nadzieję, że chociaż nagłośnienie tej sprawy coś zmieni, może uratuje kogoś przed czymś podobnym. Myślę, że niestety nigdy nie dowiemy się jak było naprawdę. Szkoda dziewczyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słucham dziś radia i słyszę: skandal w internecie!. Myślę sobie wreszcie coś drgnęło, coś powiedzą o tym że polscy internauci po przeprowadzeniu śledztwa na własną rękę w tak sprawny i brawurowy sposób, nie zgadzają sie z oficjalną wersją prokuratury. Aleeee nie. Skandal o którym mówili dotyczył M. Rozenek i tego że rozebrała się na siłowni (jakby pierwszy raz!).Takimi bzdetami nas karmią ku..wa. Nic o tak spektakularnej akcji na skalę światową jaką przeprowadzili internauci. W du...e wsadźcie sobie te wasze newsy i ustawione wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie,pieprzcie się z karmieniem nas skretyniałą papką,wlasnie ta sprawa o której wyjątkowo trochę wiemy ,pokazuje jak manipulują nami,mamy okazje zobaczyć uczciwość lub przekłamania manipulacje ,to wszystko widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Egipt zrobi polakow w balona,oni zawsze bronią swoich X Dziewczyna przyjechala i egipcjanie sie na nia rzucili. Egipcjanie podrywaja, probuja i na tym sie konczy. Oni zachecaja. Przed hotelem stoi policja, na plazy tez. Duzo bylo samotnych kobiet z rosji i austri, nawet polki. Nigdy nie widzialam zagrozenia. Bywalam na mdyskotekach poza hotelem w miescie. Wspaniale wspominam te urlopy. Na terenie hotelu byl lekarz, ale platny. Mozna bylo isc do apteki powiedziec co dolega , zawsze obsluga byla kompetentna. Duzo pieknych rosjanek. Ta Magda byla osaczona tymi chlopami, kim oni byli. Jakim prawem nia szarpia i robia z nia Co chca. Dlaczego nie ma telefonu. Mimo ze ludzie lataja do Egiptu u nas w telewizji nie powiedzieli o tym zdarzeniu ani slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
– Przyznaję, trochę z zażenowaniem słuchałem informacji, że na część tropów śledczy trafili przez Internet – mówił dziennikarz śledczy TVP Info, Rafał Pasztelański. – Śledztwa w takich sprawach powinny być robione dokładnie, żeby nie powstawały teorie spiskowe – zaznaczył.  to cytat,wyjasnijcie mi cos,bo cos z logika tu nie tak,czy tropy internautow wplywaja na niedokładność śledztwa ?? naprawdę? czy babki które dzwonią i mówią czego doświadczyły w Egipcie wplywaja na niedokladnosc śledztwa? ten Pospieszalski mowi ze śledztwa musza być dokładnie robione żeby nie powstawaly teorie spiskowe,on jest zazdrosny czy o co chodzi??chyba jeśli pewne rzuty z neta dostarczyli internauci policji by pomoc ,nie wpłynie na niedokladnosc,zreszta policja nie wzgardzi żadną informacją,sledczy dziennikarz ,załosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×