Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk która wyskoczyla ze szpitalnego okna w Egipcie 2

Polecane posty

Gość gość
ten watek tez sie juz bokuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w związku z tą sprawą słuchałam kilku psychologów i powiem tylko że ta dziedzina nauki już dla mnie nie istnieje ,jedna że magda jest wzburzona boi się,to trzeba lat studiów by to stwierdzić psycholog na YouTube wyśmiewa nas i mówi że szukamy sensacji,samemu tworząc platformę do sensancji i lansu,p*****la mnie od tej pory psychologowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up up up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21;15 Większego idiotyzmu nie słyszlem, ze chorobę psychiczna moze wykazac badanie mozgu niezywej osoby.... sam sobie przebadaj mózg i sprawdź czy masz w ogole pofaldowany. Na nagraniu z Markusem Magda gada od rzeczy ewidentnie ma atak psychozy a wy szukacie podtekstow. Przejdzie sie do szpitala psychiatrycxnego i sie przekonacie ile ukrytych tresci chca tam przekazac pensjonariusze... Tak jak sekta smolenska nie chce przyjac do wiadomosci że byl to wypadek, tak sekta Magdy Żuk nie chce przyjac do wiadomosci, że Magda miala po prostu ostry atak schizofrenii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za czsy czekac na strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21;15 Większego idiotyzmu nie słyszlem, ze chorobę psychiczna moze wykazac badanie mozgu niezywej osoby chyba nie przeczytałeś tak można panie mądralski można znaleźć przesłanki które będą wskazywać na rozwijającą się chorobę psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie mądraliński nie mamy wyników sekcji a ty się mądrzysz,ciekawe czym się kierujesz naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie jesteś nabzdyczonym bufonkiem ,ta cała twoja psychologia jest gowno warta ,nawet jeśli ona miała szok psychiczny to pozostajecie puści w środku i gówno rozumiecie,nie macie uczuć ,chciałbyś być ekspertem bo posiedziałeś w książeczkach,nabzdyczony gnojek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby rezydent zwracal się do mnie słowami ania k***a myślałem że ....złożyłabym skargę na niego,za jedno zdanie takie a co dopiero cała reszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jakby mówił do mojego chłopaka "a teraz się odp*****l ,co to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ty chyba masz schizofremie, ze tak dobrze sie orientujesz, albo przynajmniej ktos w twojej rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu to brzydal ten psycholog ,jakby wiedział jak ma piękna kobieta wśród bydla to by zrozumiał,nawet nie trzeba gwałcić ,sama wizja i obecnośc świńskich ryjów przeraża,i to w takiej ilości,masakra,mnie atakowały tylko jednostki i było strasznie,i to w moim kraju a nie wpływa na spokoj ,jak w potrzasku ,przerażenie tez fiut by powiedział ze zaczyna mi się psychoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba to jej ojciec mowil, ze ona na poczatku pobytu w hotelu prosila o srodki uspokajajace i to chyba rezydenta. Nie chce tu wymyslac czegos o psychicznej chorobie, ale sama kiedys nagle w gorach w hotelu przezylam zalamanie nerwowe, wszystko stracilo sens i to nagle. Cale napiecie jakie w sobie mialam, akurat wtedy mialo swoj final. Znajomi pojechali do apteki i nakupowali mi roznego rodzaju ziolowych uspokajaczy, bo ja sie cala trzeslam i nie moglam zaznac spokoju, miejsca. To bylo straszne uczucie, a ziolowe leki nie pomagaly, choc lykalam je garsciami. Myslalam nawet o samobojstwie z tej rozpaczy. To najgorsze, co przezylam w zyciu i nikomu tego nie zycze, to jest gorsze od jakiegokolwiek bolu fizycznego, bo tu wszystko nie ma sensu, nawet podniesienie reki, nic, chcesz tylko przestac istniec. Po powrocie do domu poszlam do psychiatry i dostalam silne leki, dzieki ktorym nie trzeslam sie i juz bylo lepiej, ale dopiero po pol roku wrocilam do zycia. Mialm stwierdzone zaburzenia lekowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
największe złośliwce to takie okularniczki z brzydką mordką wygadani złośliwi mądralińscy ,miałaś napad lęku ,ja też miałam takie napady wtedy czuje się strach przed śmiercią,miałabys w tym lęku odwagę skoczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zafajdany psycholog nie jest w stanie stwierdzić czy miała szał czy chciała uciekać przed arabskimi świniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo go tam nie było i g****o wie zafajdaniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zyciu nie pojde do zadnego psychologa ,obrzydziliscie mi siebie swoja bufonada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś : jezeli to do mnie, czyli tej ktora opisala zalamanie nerwowe w gorach, to nie byl lek przed smiercia. Raczej odwrotnie. Bylabym w stanie to zrobic, ale wierze w Boga i tego nigdy nie zrobie, choc czlowiek bardzo o tym mysli wtedy. Oni stwierdzili, ze to zaburzenia lekowe, ale to bylo wlasciwie, skutkiem zycia w leku, pod presja otoczenia i to peklo wlasnie na wakacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym wy gadacie nie robcie teraz z Magdy wariatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
agencja lampart juz namierzyla winowajcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biuro detektywistyczne Lampart przekazało prokuraturze: Za pomocą pozyskanych informacji i materiałów wskazano m.in: 1. 72 osoby powiązane bezpośrednio lub pośrednio z uczestnictwem w zorganizowanej grupie przestępczej oraz śmiercią Magdaleny. 2. 32 spółki powiązane ze strukturami biznesowymi grupy przestępczej. 3. Osoby, które brały udział w niejasnych okolicznościach śmierci Magdaleny w jednym ze szpitali. 4. Stronę internetową wraz z lokalizacją serwera, z której odbywa się zarządzanie zamówieniami dziewczyn, miedzy innymi z Polski. 5. Graficzną siatkę powiązań struktur osobowych i biznesowych grupy przestępczej oraz powiązań ze sprawą śmierci i zaginięcia 2 innych kobiet. Na Interiach, Onetach, WP i tv cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że zniknęła moja wypowiedź, to napiszę jeszcze raz. Najpóźniej we wtorek ciało miało być w Polsce, a nic na ten temat nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdziwiłabym się, gdyby zaginęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie ciekawi jeszcze jedna sprawa a mianowicie czy potwierdziło się , że rezydent kontaktował się z Konsulem tzn Polska Ambasadą (i to kilkakrotnie podobno) w Kairze. Czy jest to potwierdzone ? I czy prawdą jest że rodzina Magdy też dzwoniła do Ambasady. I teraz jeśli to miało miejsce to czy konsul podjął jakies działania? Czy zareagował w tej sprawie bo rozumiem , że sam nie ma takiego obowiązku obowiązku lub też z przyczyn od niego nie zależnych nie mógł. Ale czy oddelegował jakieś osoby , które miały pomóc Magdzie i interweniować w strawie Polki w Egipcie? Nie wiem może Prokuratura nie ma obowiązku tłumaczenia się ale chciałabym wiedzieć na przyszłość czy wyjeżdzając mogę liczyć na pomoc naszej Ambasady w danym kraju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Egipcie tak goraca ze moga powiedziec ze im sie cialo rozlozylo . Egipt i caly ten arabski syf to korupcja , zrozumcie to od politykow po smieciarza jak przyjda fajni egipcjanie do smieciarza i wytlumacza mu ze Magda byla psychiczna to ten da sie pokroic przd kamera tepym nozem i bedzie mowil ze Magda byla psychiczna to sie tyczy lekarzy pielegniarzy barmanow recepcjonistow , prokuratora , policjanta nigdy nic z Egiptu nie wyciagniemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem może Prokuratura nie ma obowiązku tłumaczenia się ale chciałabym wiedzieć na przyszłość czy wyjeżdzając mogę liczyć na pomoc naszej Ambasady w danym kraju? x nie , nie mozesz mieszkam od 20lat poza granicami Polski i znam widzialam slyszalam o wielu wypadkach polakow w "moim " kraju i nidgy nikt nalezytej pomocy nie dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytajcie co znalazl lampart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie są zwłoki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś niesamowitego! lewacka Wirtualna Polska od 2 tygodni brandzlowała się zmarłą Magdaleną Żuk, artykuły o niej, wątpliwej jakości zresztą, przewalały się na czołówce. Spekulowali wszelkie możliwe przyczyny jej śmierci, wyciągali przeróżne brudy. I było dobrze! Git majonez! Ale jak temat wzięła na tapetę prawacka Gazeta Polska to wp.pl podsumowała to artykułem "Jesteście podli!" projektując że internauci są wzburzeni, gdyż dziennikarze GP nie mają wyczucia :O Nosz kurrrr....a pieprzona wp.pl miała wyczucie wałkując ten temat na wszelki możliwy sposób? Hipokryzja do potęgi n-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś niesamowitego! lewacka Wirtualna Polska od 2 tygodni brandzlowała się zmarłą Magdaleną Żuk, artykuły o niej, wątpliwej jakości zresztą, przewalały się na czołówce. Spekulowali wszelkie możliwe przyczyny jej śmierci, wyciągali przeróżne brudy. I było dobrze! Git majonez! Ale jak temat wzięła na tapetę prawacka Gazeta Polska to wp.pl podsumowała to artykułem "Jesteście podli!" projektując że internauci są wzburzeni, gdyż dziennikarze GP nie mają wyczucia :O Nosz kurrrr....a pieprzona wp.pl miała wyczucie wałkując ten temat na wszelki możliwy sposób? Hipokryzja do potęgi n-tej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×