Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam partnerki na stałe do trochę innego zakręconego związku.

Polecane posty

Gość gość

Witajcie dziewczyny pragnę poznać kobietę która jest otwarta na nowe znajomości i jest rozrywkowa, tzn nie jest kura domową tylko lubi wyjść, napic sie, i dobrze bawić. Szukam kobiety z która stworzył bym normalny trwały związek, z która bym zamieszkał, przeżywał razem każdy dzień, marzy mi się sielanka i wspaniała romantyczna miłość. Jak narazie brzmi nieźle, prawda? Wiec gdzieś musi być haczyk i rzeczywiście jest... chodzi o sex. Lubię jak kobieta wyzywająco sie ubiera, wręcz k#!%$wsko. Teraz troche o zdradzie, bo to slowo klucz - czym jest zdrada? Wiemy jak to wygląda u większości społeczeństwa,normy ustalone przez katolickie lobby- zdrada to sex z kimś innym niz życiowy partner. Normy jednak sie zmieniają, 100 lat temu pokazanie kolan bylo perwersja. A czym jest dla mnie zdrada? Złamaniem pewnych zasad, z tym ze w związku zasady ustalamy my a nie społeczeństwo. Podnieca mnie bardzo gdy moja kobieta kokietuje innych mężczyzn, podrywa ich w końcu z nimi sypia. Dziwne to może i troche nienormalne, ale to jest mój fetysz.l nie chodzi mi tu tylko o jakiś delikatny skok w bok z kochankiem tylko o naprawde ostre klimaty. Uwielbiam jak moja ukochana na disco pijana i rozochocona bierze faceta na zewnątrz i robi mu loda, potem wraca caluje mnie namiętnie tak ze czuje jeszcze smak spermy w jej ustach. Możesz sypiac z kim chcesz i kiedy chcesz, możesz przyprowadzać facetów do naszej sypialni, jednego ku kilku naraz. Ja będę czekal aż oni skończą i wyliże Ci zalana muszelkę. Oczywiście Twój sex z innymi to taka gra wstępna do naszego sexu. Możesz być władczą Panią a ja uleglym psem, może tez byc na odwrót Ty ulegla suka ha Twój Pan, lub jak tam lubisz - nieistotny scenariusz byle bys co jakiś czas przeistaczala się w napalonego k$#!%wiszona i dymała z kim tylko zechcesz, ja pozostaje WIERNY, chyba ze będziesz chciała sexu z parami czy z kobietami jesli jesteś bi. Oczywiście oprócz tego normalne życie, pies dzieci zakupy itd. Jestem dobrze sytuowanym przystojnym facetem 36 lat, 182cm. Jak myslisz odnalazla bys sie w takim związku, umiesz oddzielić sex od miłości? Kochasz sie z jednym a pieprzysz z wieloma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalnie nie pisze skąd jestem bo szukam w całej Polsce, jeśli Ty też marzysz o takim związku jesteśmy dla siebie stworzeni i tak zamieszkamy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i bym byla chetna. Sexy, szczupla wielu za mna lata ale szukam kogos niestandardowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miło słyszeć podaj jakieś namiary na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lub jak na razie nie chcesz podawac moze rozmawiać tutaj publicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli chodzi o wygląd przyszłej partnerki nie musi być "modelką" (ale bez przesady np120kg sexu to dla mnie za dużo)ważne by była sexowna i zmysłowa, jeśli mężczyźni zwracają na Ciebie uwagę to mi też odpowiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie szukam idiotki która daje każdemu bo postawił jej drinka lub obiecał że zabierze ją na weekend na mazury bo kolega kumpla zna kogoś kto ma tam domek i może załatwić klucze. Szukam kobiety z klasą która lubi sex i ma duży temperament, która wychodzi z domu z zamiarem zabawienia się, i to ona wybiera i decyduje, robi z siebie najgorszą ku**wke bo tak lubi i to ją kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz że szukasz q***y do związku wyjdzie na to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie to samo, ona ma wybierać i dobrze się bawić przy tym a nie być towarem do kupienia przez każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie które się sprzedają też nie są dla każdego wbrew pozorom ale q***a to nadal q***a i nic tego nie zmieni.:-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja takiej właśnie pragnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj takiej nie znajdziesz tu same odpady których nikt nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty co oferujesz w zamian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zamian za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No napisałeś nieźle autorze... uśmiechałam się jak czytałam... bardzo ciekawa propozycja... naprawdę :-) ja mam już męża i dzieciątko :-) ale Twój układ no interesujący jest bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mężatką i już mam podobny związek. Potrafimy oddzielić zwykle codzienne życie, miłość i sex. Każda z tych dziedzin jest dla nas bardzo satysfakcjonującą chociaż bardzo niestandardowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×