Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3534534534

dziewczyny czy jest wam czasami przykro że

Polecane posty

Gość 3534534534

Czy jest Wam czasami przykro że nie miałyście takiego typowego 100% przystojniaka 190 cm wzrostu, ciało Adonisa, twarz jak z okładki, np.: http://oi49.tinypic.com/2nskth.jpg Ale nie piszcie że Wasz facet jest przystojny, bo widze na ulicach że bardzo mało Polaków tak wygląda, więc niemożliwe, żebyście wszystkie miały takich facetów. Czasami jest mi bardzo przykro, że gdy nie miałam takiego faceta. Wszyscy moi ex byli dość przystojni, ale do takich ciasteczek im było daleko. I ie piszcie że wygląd to nie wszystko itd. Wyobrażam sobie jakie to musi być cudowne dotykać tak cudownego ciała, całować tak cudowną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Nie jest mi przykro z tego powodu, tylko z takiego, że dla facetów ogólnie jestem nieatrakcyjna, choć mam pewne pozytywne cechy. Ciacha nie chcę, za wysokie progi poza tym serio podobają mi się nie tak typowo atrakcyjni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak gosc przegina z pielegnacja tzn .brwi itp .to juz nie jest dobrze . Facet powinien byc wciaz facetem , a nie jakims metroseksualnym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piegnacja to znaczy zabiegi medycyny estetycznej w tym przypadku, nie mylic z higiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałuje ale bałabym sie ciągle że mi takiego któraś odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e tam,ja mam takiego przystojniaka i nic dobrego bo martwisz sie ciagle,ze podoba sie kobietom i leca na niego.wolalabym przecietniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćatrakcyjna
Jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam takiego, a chciałabym mieć choć przez chwilę... ale nie na zawsze, bo bałabym się, że mnie zdradzi z jakąś, która go sobie upatrzy bo jest mega ciacho. Ten ze zdjęcia jest z/a/j/e/b/i/s/t/y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha NIE,nie jest mi przykro. Trzeba być pustakiem zeby myśleć w taki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stałe bym nie chciała mieć. Bałabym się że mnie zdradzi, poza tym sadze że tacy faceci są zapatrzeni w siebie. Ale na jedną noc - bardzo bym chciała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała, że po jednej nocy z takim ciastkiem jak ze zdjęcia, zakochałabym się w nim. :O A on by mnie nie chciał, bo tacy facec***ewnie korzystają tylko z seksu, nie szukają nikogo na stałe - zresztą im się nie dziwię. Nie po to wyciskają siódme poty na siłowni, żeby przyciągnąć jedną kobietę, ale żeby przyciągnąć ich wiele. Słowem - cierpiałabym po chwili przyjemności z takim przystojniakiem, wciąż bym wspominała i tęskniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby mieć takiego faceta to trzeba mieć przynajmniej 175 cm wzrostu, dłuuugie zgrabne nogi, piękną twarz i duży biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż taki mi nie jest potrzebny. Ale mam swój ideał i zawsze marzyłam o takim właśnie facecie. Na marzeniach się skończyło, miałam w życiu jednego faceta, ze znaczną nadwagą i wrednym charakterem. Totalne przeciwieństwo tego wymarzonego. I jest mi przykro, że jestem sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to musisz dobrze wyglądać, żeby mieć choc troche atrakcyjnego faceta. Inaczej jestes skazana na nieudacznikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla kazdej zakochanej osoby polowka jest piekna chocby obiektywnie byl/a gremlinem ;) mi tez sie polacy nie podobaja, moj ojciec wyglada jak ten wyzej, tzn w mlodosci byl bardzo podobny do niego, a nawet ladniejszy jesli chodzi o twarz, baby latały za nim jak głupie a on to wykorzystywal, to ze sie ozenil nie zmienilo jego sposobu bycia ;) pociesz sie tym i wylecz z kompleksów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się zawsze wydawało, że wyglądam ok. Ale jeśli powodzenie ma obrazować poziom atrakcyjności, to mój jest ujemny i jestem brzydka jak Gargamel. Nie rozumiem tego, niby wszystko w normie, wszystko na miejscu, twarz ok, cycki duże, fajny tyłek, a żadnego faceta jak żyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się nie podoba facet z pierwszego zdjęcia, potrafię wskazać pozytywy w jego wyglądzie, ale do mnie nie trafia. no i co teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken, ale on jest prawicowcem. dalej ci się nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki: to "ciasteczko" :D ma tatuaże, jest mało męski, więc dla mnie, jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wasze "ciasteczko"ze zdjecia pewno woli lizac grube kootasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba za stara juz jestem na takie myślenie bo bardziej doceniam że facet zrobi mi obiad po ciężkim dniu i wymasuje stopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego "faceta" może chcieć jedynie DZIEWCZYNKA do 25 roku życia... Rozumna kobieta, woli żeby facet BYŁ. Aby był gdy na niego liczy, a nie odmówił, bo dzisiaj musi robić klatę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×