Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinaWw

Robot kuchenny

Polecane posty

Gość KarolinaWw

Cześć! Urządzam nową kuchnię i wybieramy właśnie sprzęty. Od kilku lat marzy mi się multifunkcyjny robot kuchenny, ale taki porządny żeby robił wszystko, nawet wyrabiał ciasto. Oglądałam ostatnio robot Kohersen mycook i zasatanawiam się nad nim, ktoś ma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj, ten temat byl niedawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten robot co ja mam czyli Speedcook. Duża moc, dobra cena bo jak się popatrzy po innych praktycznie identycznych modelach to tam te ceny są często o tysiąc czy dwa tysiące większe. A tutaj jeszcze mam gwarancję przedłużoną do 3 lat a nie do dwóch. Robot robi wszystko – miksuje, mieli, gotuje i tak dalej.. U mnie teraz gotowanie w domu to jest kwestia paru chwil i tak samo wygląda potem sprzątanie po gotowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka_patka
ja ze swojej strony moge polecic robota, ktorego sama uzywam i mam z nim doswiadczenie - magimix . Nie uzywalam robotow innych marek, ale z czystym sumieniem moge powiedziec o moim sprzecie ze jest wytrzymaly, latwy w obsludze, szybko sie czysci i radzi sobie z kazdym produktem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rofilka
ja mam robot kohersem my cook i go uwielbiam. zaczęłam w nim gotować na parze i nareszcie moje dziecko przekonało się do warzyw. :) poza tym jest naprawdę fajny, mam go już ponad miesiąc a nie korzystałamjeszcze z wszystkich funkcji... dużo można w nim zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kenwood nie oszukuje swoich klientów, najlepsza marka a do tego mają super przepisy na swoim blogu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×