Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Gość gość
Może Eve, Muszka i Awaria są agresywne, ale nie trzeba zaraz z nimi pisać :) Ostatnio angel pokazała, że wystarczy odrobina zdrowego rozsądku i kultury. Wystarczy od nich tego wymagać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz tsk pisal ze kpcha swoja zone ale zciema ale z niego bydlak i klamca ochyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi77
Mam chec na ostre *****nko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś weź zakochaj się lub umów z tym gość dziś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ciagle chce sexu choc mam go dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi77
która walnie sobie z palca ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:12 na bank mucha! hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co niby ta angel pokazała? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mucha idź spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem nadzieje że Angel ukaże nam swojego okazałego penisa, niestety okazało się że to była kobieta, w dodatku z ohydną pipką typu "motylek" :( a ja preferuje tylko bułeczki :classic_cool: A nadzieje na penisa miałem, bo po prostu lubię oglądać penisy innych mężczyzn :-) tak zwyczajnie w świecie ;-):P ale jestem w 100% hetero jakby co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcie strasznie się oburzony na słowa prawdy. A gość pewnie już bajeruje jakąś normalna łaskę i skończą realnym seksem. Babcie będą prukać na kolejnym temacie, i tak do smierci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hujobuzia93 dziś hujobuzia93 dziś :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z******te, że każdy może coś wpisać, a one i tak myślą, że to ta, która życzy im źle? To nie jest powód do dumy. x właśnie tak, to jest zajepiste :D a czy powód do dumy? a co to jakiś wirtualny kącik poetycki? forum o fizyce kwantowej? nie, to hejtersko-spamerskie forum o gownie, więc weź się tak nie spinaj, bo wiesz co może się stać :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te dalej wszędzie widzą Hajabuze i nigdy nie piszą z gościa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy załóżcie kilka kolejnych podszywów Darjuża i Hajabuzy, będzie jeszcze zabawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nareszcie wiesz co to hipkryzja. Rozwijasz się😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Z założenia miał być"inny". Dzień dobry i cześć kilku osobom;) spokojnie darjuż możesz aspirować na pogodynkę:P ale cud miód pogoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eve i Muszka mogą oskarżać kogoś bez dowodów i to nie jest czytanie ze szklanej kuli i hipokryzja. Oskarżanie Eve i Muszki bez dowodów to czytanie ze szklanej kuli i hipokryzja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko wątpię, że je to czegoś nauczy. Cześć Ka ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
O czesc wszystkim. Muszka wpadlas opowiedzieć o pływaniu nago? Oj podziało się wczoraj. Wrażenie duże zrobiło na mnie 20:35, 21:11,21:26 itd. Wiesz, jak logujesz się tu, to wpadaj do nas na bajerę. Jesteś taki nasz anioł stróż jakby co. Pozdrawiam. Kama- a tobie jak podoba się druga zmiana. Ciekawe nie. W sprawie sekszenia w jeziorze ty nie masz racji pisząc byłam młoda i głupia. Uważam, lepiej nie żałować że się czegoś nie spróbowało. Pojawił się temat na F8. Wasz najlepszy niezapomniany seks taki mrrrr. Kama co ma pani do dodania w tym temacie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...gość? Naprawdę nie będzie końca tym przepychankom? Nikt nikomu niczego nie udowodni, tak podejrzewam, więc po co Wy się nakręcacie takimi emocjami? Dzień zdecydowanie powinno się zaczynać od orgazmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Ka ma. Fajnie, że założyłas temat bez H/ujobuzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie prowokuj gość. Nie mam zamiaru się w to mieszać. X Hm darjuż, druga zmiana to nie moja pora i nic a nic nie żałuję:) na pewno pierwszy jest i będzie niezapomniany ale taki szczególnie miło wspominany to w trakcie podróży na wakacje, nad ranem, na leśnym parkingu mrrr spontanicznie:P fajnie fajnie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ba Ka mo. Nadmiar emocji zawsze lepiej wykorzystać w orgazmie niż w przepychankach. Pożegnam się już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak podglądacze. pół biedy jak który szarpnie ptaka na wydmie patrząc. To myślę dla was kobiet powód do dumy gorzej jak nieświadomie zostaje gwiazdą internetu. Dobra zostawmy to. Kama no. Pierwszy raz. Nie do wiary. Raczej narzekacie że boli. W lesie. Nie do wiary. Myślałech że ty publicznie to jakby nie bardzo. Gajowy mógł nadejść. Mi trudno wyróżnić ten jeden jedyny. Najlepsze to te gdy po długiej kotlowaninie dochodzimy jednocześnie mając bardzo silny szczyt i zatracenie. Faktem jest że doskonale pamiętam wszystkie niecodzienne wyskoki typu las, plaża auto, balkon. Hmmm tak się zastanawiam właśnie. Może te z naszych seksualnych samotnych wypadów do hoteli. Ale pieszczoty oral na ciepłej skale z przepieknym widokiem na góry czyż można ominąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dariusz! Czy na dziś dzień jesteś dobrze nastrojony od samego rana??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama jutro pogoda jeszcze lepsza. Nie przesadzaj z opalaniem! A właśnie gdzie ty się opalasz? W pracy? ;) Domek z ogródkiem nie wchodzi jeszcze w rachubę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×