Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

MIDI serio chciałaś tulić mnie? Czy podszywa? Musisz wiedzieć że nie jestem grzeczny chłopiec przy tych kobiecych piersiach. Nie wiem czy zdzierżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem mid :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cze Darjuż :) Trochę słabo wyszło, że nie chciałeś poczuć mojego piercingu na swoim wirtualnym ku/tasie :( A jest moc kochany iiiiihhhaaaa!!! Jest moc :classic_cool: haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Moja psychika tak, myślę że tak. Jeśli pytasz o praktyczne zastosowanie zasady oko za oko...to nie u mnie, nie jestem mściwa ale pamiętliwa już tak. Wiele potrafię zrozumieć, jeszcze więcej próbować wybaczyć ale nigdy nie zapominam i w konsekwencji nie daję drugiej szansy. Nie wiem jakie musiałyby być motywy dla jego zdrady i zwyczajnie nie miałby żadnego argumentu na swoją obronę, ale to i tak nie sprawiłoby że szukałabym pocieszenia w ramionach innego:) mówią że odchodzi sie od kogoś kiedy juz nie da sie żyć a nie do kogoś bo wydaje się że będzie lepiej. Nikt nie da takiej gwarancji:) pewnie jakiś wpływ wychowania, środowiska i wpajanych od dziecka zasad tutaj jest, to bez wątpienia, ale też dochodzi doświadczenie, świadomość i ogólne wnioski z obserwacji tego co dzieje się wokół. X haja:) ja wiem wiem i nie oceniam. Nie moja sprawa. Mam nadzieję że uda się podyskutować kiedyś jeszcze w miarę normalnej atmosferze. Miłego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja jestes porzadnie j******a!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer Eve 2017.05.12 Darjuż, cho oczko.gif Przytulę Cię po przyjacielsku do piersi (pełnej i pięknej cool.gif ), bo poczytałam i mi się żal zrobiło oczko.gif Ty naprawdę jesteś świeżak ( oczko.gif Chciałam :-) gość mid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden kraj a różne perspektywy patrzenia na obyczajowość. Ciebie przypisał bym do Polski konserwatywnej a ja należę do lewacko liberalnej. Nie jest tak że stoję w opozycji do twoich poglądów, ale nie wiem jak u was ale u nas nikogo nie dziwi masa rozwodów, zdrad, życia w związku czyli konkubinacie. To zmienia podejście do wielu spraw. Spoglądając za granicę czekam kiedy dalej przyjdzie nowe. Związki poligami, są oczywiście ale jeszcze nie takie otwarte na świat, związki luźne gdzie para nieograniczenie korzysta z życia. Spodobał się to na sex tyle co na kawę w kawiarni umówić. Niezależnie od płci. Pojęcie zdrady zostanie zepchnięte w dziwne obszary aktywności człowieka. Future :) Myślisz że w takim świecie odnalazła byś się? Realizacja trójkąta 2m no problem. A na marginesie jak to sobie fantazjujesz 2m+k? Biorą jednocześnie tzn wypełniają w obie dziurki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS też jestem niestety pamiętliwy. Wybaczyć umiałbym pod pewnymi warunkami. Człowiek w naturze jest ulomny i ludzkie jest takie czy inne zachowanie w tej materii. W ogóle super gdyby był powszechnie akceptowany dzień Kupały. A raczej noc. :) Jakie ciśnienie miało by upust. :) To wizja świata nie future bo come back do źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że to moje pytanie wyżej nie zostanie bez odpowiedzi. Co do reszty, to bierzesz pod uwagę że wraz z tym nowym, które byłoby Ci na rękę, przyjdą też legalne związki homoseksualne i różne roszczenia...jak u Ciebie z tolerancją? Pytasz czy odnalazłabym się? Zakładam że nikt nie będzie mi niczego narzucał i do niczego przymuszał? Do wszystkiego można się przyzwyczaić, niekoniecznie utożsamiając się z tym. Ja nikomu do sypialni zaglądać nie zamierzam, nikogo oceniać ani rozliczać czy umoralniać. Staram sie być tolerancyjna i szanować innych prawo do własnych wyborów. Seks w trójkącie to fantazja tylko. Nie wiem czy kiedykolwiek chciałabym to realizować ale jak sobie wyobrażam to nie na zasadzie podwójnej penetracji jak Ty to opisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na priv ci powiem :) a swoją drogą, droga kama czy zaufalabys mi na tyle by wysłać swój wizerunek? Wiem zasady bla bla...Chodzi mi czy wzbudzam zaufanie. PS doczytałem a czemu to tak ważne pytanie? W kwestii tolerancji mam takie samo zdanie z tym że nie podoba mi się moda homoseksualna i nie do pomyślenia jest by ktoś przystawiał się. Wtedy wkurzył bym się bardziej niż ty widząc obcego penisa wymierzonego w ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To istotne bo od tego zależy to, co dalej napiszę w tym temacie poglądów. Z tym zaufaniem to taki śliski temat. Nie zakładam że cały czas udajesz żeby wzbudzić moje zaufanie a później wykorzystać to przeciwko mnie, ale naiwna tez nie jestem. Liczę się ze wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż lewaku, ssałeś dzisiaj już pałę koledze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy że jestem. Teraz pisz. Konkretnie też naiwny nie chcę być i liczę się z każdą możliwością. :) Dbaj o siebie, nie nalegam i rozumiem. W życiu nie skrzywdził bym cię w ten sposób nawet gdybyśmy się poróżnili. Ale wiesz jest ciekawość tej właścicielki ust. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kama ale ty jestes glupia wyslij temu darjuzowi wszystkie swoje dane naiwna kobieto niech cie dalej czaruje a ty skaczesz jak on ci zagra powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóżmy? Ślub kościelny? Takowy zapewne mieści się w ramach zdecydowanie konserwatywnej Polski. Zatem kiedy poglądy Ci się zmieniły? Kiedy przysięgałeś, wierzyłeś w to co mówisz? Teraz znaczenie tego zmieniło swoją wartość? Mnie tez nie dziwi masa rozwodów. Generalnie nie jest trudno go dostać. Konkubinat? Wybór każdego z osobna. Nie uważam ze jest czymś gorszym. Zdrady? Tutaj to kwestia moralności, uczciwości i przykładania wagi do tego co sie mówi, przysięga, obiecuje no i sumienie. Motywacje są różne. No cóż...każdy sobie:) haha ciekawość? Nic prostszego. GG albo @ i wszystkie wątpliwości będą rozwiane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyskusja ciekawa, muszę znaleźć chwilę by napisać przemyślanie. Tu napiszesz że mieszkasz koło kulfy to zrobią cię kurvą. Cdn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdybym był ale żył z drugą nie ważne czy po ślubie czy na kocia łapę. Jakie pytanie padnie od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż ty lewacka świnio! Chrrr...TFU ci w pysk lewacka ściero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Najpierw na jedno odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyobrażam sobie składać śluby z taką premedytacją by od samego początku żyć w zakłamaniu. Może ktoś kto jest interesowny tak postąpi. Życie ludzkie to długotrwały proces i tak już jest że tylko krowa nie zmienia poglądów. Ty z racji wieku możesz też ulegać wpływom. Wiek 40 lat to szczyt potrzeb seksualnych kobiety. Może się okazać że po latach masturbacji będzie ci czegoś brakować jakby niby ok ale życie przelatuje nieodwracalnie. Istnieje jeszcze inny powód. Pokusa , niesnaski w związku i poszukiwanie siebie. I to co sama napisałaś. Pięknie zresztą. A jeśli o mnie myślisz to najgorsze za mną i mam nadzieję, obecnie będzie trwało. To że pisze z tobą to w końcu rozmowa. Nie widzę tu nawet nieuczciwości. Mógłbym te rozmowy ze są zachować tylko dla siebie i było by ok. Więc nie mam sobie nic do zarzucenia. Wyrazy sympatii wysłane do ciebie? To problem? Nie sądzę. Każdy człowiek ma prawo lubić kogoś. Inna sprawa że jeśli o mnie chodzi usunałbym przysięgę wierności i czymś zastąpił. To temat do innej rozmowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:21 tak się starasz jakbyś stał na placu bezrobotnych i wolał ja, ja ja weźcie mnie :D oczywista idę dalej a ty stoisz z tą głupią twarzą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja odpowiedź, choć obszerna, nie do końca mnie satysfakcjonuje:) nas dodatkowo dzieli pokolenie i stąd też pewnie różnice. Nie zarzekam się że mi nigdy poglądy się nie zmienią. Nie sądzę jednak żeby aż tak radykalnie, ale to wyjdzie z czasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz. Co na twoje poglady powiedxialaby twoja druga polowka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i pokolenie;) ale wiedz że na twoim spotkaniu absolwentów wtopilbym się w szereg. I nikt nie zorientował by się. Czuję się młodo choć mentalnie są różnice. Nie jestem aż tak pochłonięty cyfrowo. Facebook mam ale totalnie olewam lansowanie, mam bo czasami coś ciekawego przeczytam. Myślę że twoje pokolenie siedzi mocno w elektronice i nie wyobraża sobie bez niej życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja połówka. Lubię jak stoi nie napoczęta. Mogę sobie popatrzeć ile picia mam :) proszę o dłuższe wypowiedzi gość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama a nasze niedoszłe opowiadanie. Czemu nie bo nie? :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz dzisiaj skonczylem dom jest dla mnie ostoja jutro sie odezwe ja w porownamiu na kafe mie siedze po poludniu strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×