Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

13:58 w szczególności cieszę się że nie ma twojego zainteresowania moja osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Czy Kama to kolejne wcielenie tej grubaski Want? Nie to ktoś inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że szukasz inspiracji do autozabaw. Już jeśli o to chodzi to możesz na mnie liczyć.:) . Dobrze, odpoczywaj, bo ja też aktualnie nie będę aktywny, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Witaj virtual friends. Pięknie za oknem. Wypoczęta? Jakiś temat by się przydał co by porwał tłumy. Bardzo lubię oczywiście rozmawiać z tobą, ale do lata poznam wszystkie twoje tajemnice. Możemy razem tak myślę bawić sami długo. Możemy np za pomocą forum tworzyć opowiadanie. Opowieśc***isane na przemian i będące kontynuacją po sobie w całości dadzą myślę fajną nam zabawę. Zawrzesz swoje fantazje. W między czasie na bieżąco można rozmawiać jak najdzie ochota lub ktoś się pojawi. Krytykę mamy jakby zapewnioną. Co myślisz o tym. Mam nawet tytuł. roboczy:) Spotkanie w Kołobrzegu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż dzisiaj też ssałeś lachę z rana koledze?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Wyrazy współczucia dla ofiar barbarzyńskiego zamachu w Manchesterze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, film obejrzany? Pasażerowie. Ogladałaś coś ciekawego ostatnio? Hallo jest tuuuuu ktooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłeś na topie tylko dlatego że ciotki chciały wyhejtować Hajabuze/tage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój temat nigdy nie był kultowy. Chodziło o rozgrywki między tymi sukami. Biedny Darjuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle energii tracicie na tak niskie zabawy, jesteście niedorozwoje. Z całym szacunkiem do osób niepełnosprawnych które nie mają wyboru. Powiedz kręci cię obrażanie? Cycki twardnieją po takich wpisach jak dowalisz komuś? Jakaś doznana patologia wieku dziecięcego? Skrajne ubóstwo, poczucie niższej wartości. Co? To już dobrze wiesz co myślę o tobie\ was. Kim jesteście. Pewnie opieka społeczna ma was na liście. ;) PS. Na nazwę kultowy trzeba sobie zasłużyć przez lata. Z mojej strony info dla ciebie to było szyderstwo z was. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Witaj:) co to za pomysł z opowiadaniem...hm nie nie nie i nie:P film? Wczoraj leciał transporter3:) nie jestem kinomanką i jeszcze nie oglądałam pasażerów. Wczoraj miałam szybkie tempo a dzisiaj siły brak na cośkolwiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż a dziś jak ssałeś lachę to towar gdzie poleciał? Na twarz czy połknołeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie to nie :) Twój film sprawdzę. Dobra wymyśliłem taki dylemat dla ciebie. Ale za chwilę. Wpierw potrzebuję twojej deklaracji. Czy uważasz że masturbacja to w pewnym sensie zdrada na partnerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Ty wymyślasz:) nie, nie uważam tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Teraz do meritum. Na tym wyjeździe sluzbowym co wspominalem. Odmowilaś przespania się z wspaniałym facetem w imię dotrzymania wierności. Przypominam ci że bardzo pragniesz go ale wewnętrzne zasady biorą górę. Teraz wyobraź sobie że ten facet składa ci propozycję wspólnej nocy z tym że uszanuje twoją wolę i nie dotknie cię. To czy taki auto sex w obecności drugiej osoby to będzie zdrada. Przypominam nawet żadnego pocałunku. Jedynie on patrzy a ty na niego i wspólnie hmmm no. :) Czy to jest wtedy zdrada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
No to jest dopiero dylemat:) myślę że ja nie zgodziłabym się bo tez co to za przyjemność dla mnie? Wstydziłabym się przy nim rozebrać a co dopiero masturbować... A czy to jest zdrada? Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wróć:) może nie tyle zdrada co nieuczciwość. Inna kwestia że zazwyczaj podejście i zaangażowanie w takie zabawy jest różne u mężczyzn i kobiet. Reakcje partnerów na takie rewelacje, podejrzewam, zależnie od płci tez mogą się różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym miejscu rodzi się pytanie jaka była by twoja reakcja. Śmiech? Oburzenie?. Zresztą łatwo się odmawia teraz na chłodno, w innej sytuacji odosobnienia, może wpływów innych. Pomyśl ta poszła, ta poszła z kimś, a rano śmieją się zadowolone co teraz? :) I ugrzeczniłem? Mniszka. :) Nawet nie dotknalbym :( nie korcilo by cię przeżyć choćby takie chwile przełamując wstyd. Wstyd przy podnieceniu to nie jest dominujące uczucie. Swoją drogą tu mamy masturbację i tu. Zapewne o jednej i drugiej małżonek nie wie. Masturbacja jest nieuczciwa w stosunku do partnera gdy odbywa się za jego plecami? Z tą logiką idziemy w absurd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż homoseksualsto mów gdzie dziś ci się kolega spuścił? Na twarz czy połknołeś? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie. Czyli żaden absurd. To że widzisz we mnie grzeczną mniszkę wcale mnie nie obraża:) jak bym zareagowała na taką propozycję? Gdyby facet nigdy wcześniej nie okazywał zainteresowania, to fakt, oburzyłabym się. Korcić to by korciło na pewno ale jest jeszcze zdrowy rozsądek:) poza tym podtrzymuję że oglądanie masturbującego się faceta nie jest dla mnie jakąś wielką atrakcją jeśli tylko na tym ma się skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentalnie jesteś bardzo podobna do mojej. Mi nie o samo patrzenie chodzi. Na pewno masz rację. Nie jest to sytuacja o której chciało by się podzielić z drugą osobą. A ty jesteś seksualnie szczęśliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz myslisz. ze wsxyskie kobiety zfrsdzajs swoich partnerow jak nadazy sie tylko taka sytuacja niektorzy maja jeszcze troche oliwy w glowie. Ale ty chyba do nich nie nalezysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem o co Ci chodzi ale mi do tego facet nie jest potrzebny. Ciężko mi się skupić wtedy, więc taka opcja może być w ramach gry wstępnej ewentualnie:) hm w ogóle tak, w szczególe nie do końca. Tak Ci odpowiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A diabeł ponoć w szczególe tkwi :-) Cześć, skoro zajrzałam i tylko tu się świeci. haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ nie wstydź się bezdomna (znowu) i olewana (znowu) haju :) Co tak nieśmiało? Zaloguj się i walcz o uwagę (znowu) :) Już kazdy i tak sie zorientowal, jakie to dla ciebie wazne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno! :-D Ciekawa jestem Twojej reakcji na polecanych przez darjuża Pasażerów :-) Może się skusisz obejrzeć i zdradzić potem słówko? ;-) Dodam Her (2013) Oglądaliście? haja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie czai! :D Juz nawet na dole sie podpisuje, bo sama sie wstydzi, desperatka 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co tak niesmialo bezdomna (znowu) i olewana (znowu) haju? :) Zaloguj sie i walcz o uwage (znowu). :) Juz i tak kazdy sie zorientowal, jakie to dla ciebie wazne 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Ci że postaram się obejrzeć aż skoro to tak interesujące jak tutaj brzmi:) nie oglądałam podobnie jak znacznej większości dobrych filmów pewnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×