Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ka  ma

Inny temat

Polecane posty

Ludzie jakie porozbierane sunie pomykaja po mieście nic tylko widzę okulary i nogi do samej... Ech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazaj na mozg aby niewyparowal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie opalony tyłek przy polskiej reszcie nasuwa podejrzenia że tego lata jeszcze się nie opalalas w ruchu no i ogólnie fajnie kontrastuje aż miło popatrzeć jak na śniegi kilimandzaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*Przy opalonej. Cycki też fajnie wyglądają nieopalone taki negatyw:) Aż mi się morda cieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama zobaczysz jeszcze że spróbujesz jeszcze tego opalania w przyszłości. Mi się bardzo podoba jak kobietka bez stresu korzysta z życia a tu ze słońca. Widziałem ich wiele i to wypiętych tak że no ... HEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak hej rzeczywiście jest mocno zaakcwntowane w tych okolicznościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy muzyce noga też "sama chodzi" co nie znaczy że to eliminacje do mam talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjuż
Dzień dobry. Na F8 jest kopalnia tematów. Wybierz od siebie któryś z bieżących do oglądania. Chętnie taki po którym mógłbym zrewidować swój pogląd o twoim ugrzecznieniu. :) A więc dziś ty zadasz inny temat do dyskusji. Ciekawi mnie co poruszysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba obciągania stary pedale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pisze się "se" wieśniaku, tylko "sobie" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
Cześć ;) tak przeleciałam wzrokiem po pierwszej stronie i nic. Ten o oddaniu żony w cudze ręce rodzi uśmiech ilekroć go zauważę:) o prawiczkach, lesbijkach czy seksie w ciemno hm co tu mogę dodać...komentowanie zdjęć penisów też jakoś mnie nie kręci. Poza tym gdybyś mnie spotkał, poznał, to nie odniósłbyś wrażenia innego niż urocza, słodka i grzeczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tutaj na ero tak kurfa. Proszę jak pierwsze wrazenie moze byc mylne. Bierzesz za żonę uroczą i grzeczną, a w internecie wychodzi z tego kurfa i szmata:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ją właściwie chcę wiedzieć co taką grzeczną kręci. O czym myślisz gdy leżysz w łóżku na brzuszku sama ze sobą. Gdy ręka wnika tam gdzie najchętniej wnika mężczyzna w kobietę. Marzysz? Myślisz o czymś konkretnym, niegrzecznym, :) hmmm. Wiesz to takie urocze jest jak kobieta potrafi czerpać z tego radość. Urocze i piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż to lizacz męskich pał. To straszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet jest to zbieżne z tematem na ero przyłapana na masturbacji i masturbacja pod prysznicem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:47 próbuj dalej. Zobaczę komu prędzej się znudzi, a se do wieśniaka jak najbardziej należy kierować by zrozumia. :) Kami wybacz te potyczki, nie mam zamiaru się w to angażować ale tak sobie w oczekiwaniu na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka  ma
O czym wtedy myślę? Chyba o tym juz było:) trójkąty, gwałt, ostrzejszy seks i to najczęściej. Zazwyczaj nie są to konkretni mężczyźni chociaż zdarza się ale to tylko fantazje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś chomoseksualistą Darjuż, ochydnym chomoseksualistą, ktury dziś rano obciągnoł penisa koledze z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama a gdybyś miała taką okazję, że bez problemu. No np. samotne szkolenie gdzieś w Polsce, z noclegiem itd, i byłby czarujący powiedzmy darjuż, tak lepiej brzmi :) i było by tak wspaniale. Czułabys że znasz go całe życie, a kładąc sama do łóżka musiała się zaspokajać by uciszyć organizm. To. Uwaga. Czy uległa byś chwili, i "zapomniała z nim" gdyby jego ręce sięgnęły po ciebie. Zachęcam inne kobiety również do odpowiedzi. Może moje fanki hajterki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest muj pierwszy i trzeci kanał, drugiego jeszcze nie zrobiłem. Ale ósmy zrobię hobbistycznie. Tamte publikowałem jako angielskojęzyczne i ruskie skecze, także pojawiałem się w domach kolegów. Było śmiesznie i fantastycznie, i z takim też zamierzeniem powstał kanał który teraz jakimś trafem ogląda ponad 1 30000 tysięcy osób. Zmieniło to trochę mnie i sposób w jaki podchodzę do teg (staram się być bardziej systematyczny, dobry, miły, serdeczny, ciepły, słodki, kochający ), ale ważne jest też dla mnie żeby to co mi robią, podobało się także mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuz co bys powiedzial jakby sie olaxalp zr kama zna twoja zone jakbys sie wtedy czul bylo ci dobrxe z taka sytuacja czy skorzystasz z takiej okazji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna odpowiedzi mogłabym być gdybym to przeżyła:) na ile znam siebie, to myślę że nie. Kładłabym się i budziła sama. Flirt flirtem ale seks w takich okolicznościach to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Darjuż nikogo nie obchodzisz. Chodziło o starą kurfę tage i bez urazy prostaku z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz więc dobrze cię ugrzeczniłem. Gościu 44 weź jeszcze raz napisz. Nie wiem o co chodzi. Kama a tak w ogóle to wszystko ok u ciebie. Mam wrażenie że smutna dzis jesteś. ??? Szkoda że tu nie da się tak zgłębić tematu co u ciebie słychać. Jak tam związek, dzieci. Chałastra czeka tylko na takie opowieści aby obrzydzić pobyt tu. Ja dodatkowo mam tak myślę, zaglądająca partnerkę która w pewnym sensie trzyma wszystko pod kontrolą. Oczywiście zaprzecza jednak, ale po pewnym czasie zadaje czasem pytania łudząco zbieżne z tymi które tu są. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Kama to kolejne wcielenie tej grubaski Want?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tu nie można ale i nie po to tutaj wchodzę:) nie, nie jestem smutna. Trochę zmęczona ale tak bywa w poniedziałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×