Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Badanie słuchu ABR u noworodka

Polecane posty

Gość gość

Przeplakalam dziś pół dnia. Moja córeczka ma niecale 3 tyg.i miała robione 2 razy w ciagu tyg.w domu badania słuchu które nie wyszły i jutro mamy w szpitalu badanie ABR i bardzo się martwie:(( Są tu mamy którym noworodkom badania wyszły źle a jednak było wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111152
Moje dziecko miało ale nie jako noworodek. Pierwsze dwa badania po porodzie, następne w wieku 3miesięcy i potem kolejne ale nie pamiętam ile wtedy miał już mies. Abr miał chyba przed roczkiem ale mogę się mylić. Wszystkie badania wychodziły negatywnie co nie oznacza, że syn jest głuchy jak pień. Leczymy wysiękowe zapalenie ucha, teraz ma 4lata. Rozwija się dobrze, mówi. Jeździliśmy do Chorzowskiego centrum pediatrii. Tam pierwsza wizyta zawsze jest w wieku 3 miesięcy. Twierdzą, że wcześniej w uszach mogą zalegać wody płodowe ale przy badaniu abr nawet jeśli tak jest to to nic nie przeszkadza, wynik wychodzi wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma okropny katar zielonkawy, ale mieszkamy w UK i tu bagatelizuja wszystko i lekarz nic by mi nie przepisal i zastanawiam się czy to nie będzie miało wpływu na wynik i w ogóle później na słuch. Pani która robiła te badania jej w domu za pomoca malej sluchawki powiedziala ze mała jest dość drobna może mieć jeszcze wąski kanalik i zatkany i mam nadzieje ze to tylko to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak przy katarze u dzieci tworzą się wysięki ale co lekarz to lekarz. On napewno wie czy badanie wyszło tak jak powinno i czy dziecko słyszy czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieliśmy dziś te badania i znowu nie przeszła, za 3 tyg.mamy diagnostyczne. Przeryczalam pół dnia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Synek miał 4 razy robione badania, które wychodziły fatalnie. Po skończonym 3 miesiącu życia miał robione badanie abr i wyszło, że słyszy bardzo dobrze🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×